www.asu.pl :: Zobacz temat - hamulec ręczny wymiana szczęk
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

hamulec ręczny wymiana szczęk

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
fuego
*
*


Dołączył: Mar 16, 2006
Posty: 12
Skąd: łódĹź

PostWysłany: Nie Gru 10, 2006 17:22    Temat postu: hamulec ręczny wymiana szczęk Odpowiedz z cytatem

witam prosze o praktyczne rady przy wymianie szczęk hamulca ręcznego w town/country 1999 awd.w związku z tym że będe robił to sam i jestem poza krajem nie mam kluczy ,bede dopiero kupował prosze o podanie również rozmiarów kluczy, które będe potrzebował,czy oprócz szczęk przy wymianie jakiś zestaw naprawczy ,smar itp.dzięki z góry wszystkim którzy znajdą czas na opisanie tej wymiany.
_________________
jacek chrysler town/country 1999 3.8 awd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Nie Gru 10, 2006 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam lekture ze stronki http://www.autozone.com/servlet/UiBroker?UseCase=RG001&UserAction=processModel&Parameters=005
Napewno przydal by sie zestaw naprawczy do takiej wymiany przewidziany tzn.sprezynki,podkladki,tuleje itp.,chociaz nie jest to konieczne jesli wszystko jest w dobrym stanie i wczasie demontazu nic nie uszkodzisz.
Na podanej stronce masz wszystko szczegolowo narysowane,rozpisane i obfotografowane.Co do kluczy kup jakis zestaw plaskich i nasadkowych,kiedys sie przydadza
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skoro jest to woz z 99 roku to wystarczy wymienic tylko szczeki, sprezynki i tuleje powinny byc w dobrym stanie nie wskazujacym na wymiane.

moje doswiadczenie jest takie ze sprezynki i tulejki wytrzymuja do 15 lat normalnej eksploatacji - le to GM.

nie wiem jakie materialy stosuje chrysler - ale mniemam ze ni gorsze Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group