www.asu.pl :: Zobacz temat - CONCORDE NA SPRZEDAŻ
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

CONCORDE NA SPRZEDAŻ

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Matys13
*
*


Dołączył: Aug 02, 2006
Posty: 2

PostWysłany: Nie Lis 19, 2006 20:35    Temat postu: CONCORDE NA SPRZEDAŻ Odpowiedz z cytatem

Witaw ALL. Mam na sprzedaż Chryslera Concorde 3,5 l z 1995 roku. Koloru białego ( wiem wiem DO DUPY kolor ). Miałem go w tym roku kompletnie przemalować na czarno i założyć jakieś chrom fele ale trafiła sie okazja i kupiłem F-Body z 1992 w atrakcyjnym stanie i cała ta kasa na metamorfoze Chrysia poszła na Pontiaczka. Krótko o aucie : Wyposażenie wiadomo full ze skórką i sprzętem Infinity ( jak w kazdym ) Autko jest po wymianach wielu materiałów eksploatacyjnych, począwszy od olejów, świeczek, przewodów wys. napięcia,pasków osprzętu, filtrów, klocków (przód) kończąc na rozrządzie wraz z pompą wody i całymi tymi bebeszkami. Auto posiada kilka skaz. Mianowicie : kupiłem używane lampy europejskie lecz nie pasowały na stelaże fabryczne więc jest rzeźba z płaskowniczkami, autko ma też wyrobione gumy na kolumnie kierowniczej i przez to troche pływa, oprócz tego nie działają szyby z prawej strony ( jakiś kabelek pewnie ) a także lakier wymaga poprawy. Mam go od prawie roku i nigdy mnie nie zawiódł. Fakt wpakowałem kupe sieki w silnik i wszystkie części pochodziły od MOPARA co za tym idzie Serwis nieźle mnie odchudził finansowo. Może jestem naiwny ale silnik i skrzynia są dla mnie najważniejsze. Dlatego o nie dbałem najbardziej.. Dorzuce oponki letnie zużyte w 25%. Sprzedaje z żalem ale żonka chce Neonka i zostałem do tego zmuszony. Moja cena to 11 tyś. ale chętnie się potarguje. Mój telefon 0 695 289 008 email : moparhero@wp.pl Polecam i Pozdrawiam wszystkich AMCAROWCÓW. Leszek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Matys13
*
*


Dołączył: Aug 02, 2006
Posty: 2

PostWysłany: Nie Gru 31, 2006 0:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie aktualne - sprzedany. Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group