www.asu.pl :: Zobacz temat - Swap POMOCY!!!
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Swap POMOCY!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Autor
*
*


Dołączył:
Posty: 178
Skąd: Czekanów /k Gliwic

PostWysłany: Nie Paź 17, 2004 15:37    Temat postu: Swap POMOCY!!! Odpowiedz z cytatem

Witam dokonalem ostatnio zakupu Taurusa z '89 bez silnika na czesci ale ten samochod jest w tak dobrym stanie i z takim wyposazeniem ze lepiej bedzie jak przeloze silnik do niego tylko mam dylemat to jest LX z naprawde pelnym wyposazeniem a w moim '88 jest bardzo bardzo ubogo czy duzy jest problem z przelozeniem ?? Ale chcialbym oczywiscie zeby wszystko dzialalo (zaznaczam ze ja mam silnik 3,0 w LX'ie byl 3,8 ).
Licze na wasza pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Paź 17, 2004 20:47    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Jutro sprawdze co pasuje a co nie i napisze na forum.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Paź 18, 2004 10:26    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Z tego co pamietam to skrzynia w 3 i 3,8 jest taka sama wiec bedzie pasowac. Silnik takze na poduszki itp bedzie pasowal. Gorzej z komputerem. Trzeba go przelozyc wrac z instalacja elektryczna. Jest troche roboty ale jest to do zrobienia Very Happy

Pozdraewiam Wink

Jak bedziesz mial jakies problemy to pisz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Autor
*
*


Dołączył:
Posty: 178
Skąd: Czekanów /k Gliwic

PostWysłany: Pon Paź 18, 2004 12:06    Temat postu: Re: Odpowiedz z cytatem

Jak bedziesz mial jakies problemy to pisz.[/quote]
Z gory dzieki bo pomoc sie przyda. Domyslam sie ze z praca wszystkich el. otwieraniem szyb i centralnym nie bedzie problemu, a licznik w tym LX jest digital podejdzie bez porblemu ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Paź 19, 2004 19:32    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

No i tu zaczynaja sie schody Confused . DIGITAL sterowany jest elektronicznie a normalny linka ( predkosciomierz ). Jutro zobacze jak to podlaczyc i czy beda jakies problemy ( a moze jest to jakos rozwiazane i bedzie dzialal ). Nigdy nie robilem takiej przerobki Very Happy .

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Autor
*
*


Dołączył:
Posty: 178
Skąd: Czekanów /k Gliwic

PostWysłany: Sro Paź 20, 2004 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To czekam na odpowiedz i przy okazji zastanawia mnie ile by kosztowala taka operacja u was tylko mam spore obawy (zle doswiadczenia z mechanikami z okolicy) ale tak szczerze mowiac wolalbym przyjechac do was a to wszystko jest zalezne od ceny bo bede musial jeszcze doliczyc ok 350 zl za trase (wynajecie lawety) a tak szczerze mowiac chcialbym zeby to bylo zrobione dobrze.

Pozdrawiam Olszewski Błażej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Paź 21, 2004 8:52    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

No z tym czujnikiem to trudno powiedziec, moze chodzic a moze nie chodzic i bedzie trzeba zmieniac (okaze sie po zalozeniu). Ale jest do niego dobre dojscie nawet po wlozeniu skrzyni i silnika. U nas wlozenie silnika wraz ze skrzynia kosztuje 340 zł. Ale napewno trzeba bedzie doliczyc za przerobki ( zalezy od poswieconego czasu i stopnia trudnosci ). Wiec laczny koszt moze wyniesc do 600-700 zl. Czasu trwania naprwy nie jestem w stanie teraz podac Confused ( od 2 do 7 dni ).

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Autor
*
*


Dołączył:
Posty: 178
Skąd: Czekanów /k Gliwic

PostWysłany: Czw Paź 21, 2004 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak szczerze mowiac to spodziewalem sie innej ceny i jestem mile zaskoczony po raz pierwszy Smile na 90% przyjade z tym samochodem ale musze sie wyrobic z kasa i czasem a z tym jest maly problem Sad co nie zmienia faktu ze jestem z tym zeby przyjechac do was z gliwic na operacje Smile)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Paź 21, 2004 23:13    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Autor
*
*


Dołączył:
Posty: 178
Skąd: Czekanów /k Gliwic

PostWysłany: Pią Paź 22, 2004 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eh te cyfry Sad. Czyli reasumujac swap moze kosztowac max 800zl?? juz kiedys rozmawialismy na temat mojej skrzyni ("przeciaga" przy zmianie z 1 na 2) i ustalilismy ze koszt moze wyniesc do 700?? Do tego bym chcial sie dowiedziec ile kosztuje regulacja calego silnika (mam nadzieje ze obedzie sie bez przygod) czyli liczmy ze wyjdzie jakies 1800 tak?? do tego niestety musze dodac jakies 600zl za lawete (2 kursy) Sad czy oprocz promocji (ktora juz wyszperalem na waszej stronce Smile mozna liczyc na jakis upust ?? (wiem ze narzekam ale to chyba normalne w moim wieku zwlaszcza ze wydaje pieniadze ciezko zarobione (bez walkow!!Smile a pracuje juz na ten samochod od pol roku ale jestem z tego dumny a jeszcze bardziej bede jak juz bedzie mozna nim jezdzic Smile ) (ale przynudzam sorry;) ) no i jeszcze jedno pytanko czy tym forum opiekuje sie jedna osoba ?? Jak tak to milo byloby sie spotkac przy okazji i pogadac.

Serdecznie pozdrawiam Olszewski Błażej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Paź 24, 2004 18:54    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Hmmm Confused . Nie pamietam zebym pisal ze naprawa 700 zl Confused (musialy mi sie pomylic samochody Very Happy ). W Taurusie jesli problem lezy w samej plycie sterujacaj, a przewaznie lezy to koszt naprawy nie przekroczy 250-300 zł brutto Very Happy ( W taurusie jest dosc latwo wyciagnac plyte ) . Natomiast jesli problem lezy w skrzyni ( przeciagaja tarczki ) to w gre wchodzi tylko remont skrzyni ( to juz jest wiekszy koszt ). Co do wlazenia silnika to koszt 600-700 zł ( tu sie nie pomylilem Very Happy ). Co do regulacji to nie ma zabrdzo co tam regulowac ( albo czujniki itd chodza albo nie - to nie maluch czy duzy fiat Very Happy ). Badanie komputerowe i wylapanie wszystkich ewentualnych usterek dla uzytkownikow naszego foruym jest gratis. Pozniej mozna sie zastanawiac co robic ze znalezionymi usterkami.
Co do rabatow i upustow napewno jeszcze cos urwiemy Wink .

Co do opiekuna forum to niestety tylko ja sie nim opiekuje (oczywiscie odpowiedzi staraja sie udzielic mechanicy z naszego serwisu - to czego nie wiem Twisted Evil ). Jesli jestes zainteresowany pomoca ( lub masz jakis pomysl ) to daj znac Very Happy .

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Autor
*
*


Dołączył:
Posty: 178
Skąd: Czekanów /k Gliwic

PostWysłany: Pon Paź 25, 2004 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

he he Smile to bylo jakis rok temu i mozliwe jest ze zapamietalem tylko gorna granice ceny naprawy skrzyni:) jakos tak jest ze sie zawsze przygotowuje na gorsze ale pozniej fajnie jest byc zaskoczonym Smile .

Czytalem na forum niedawno ze ktos pytal po czym poznac ze jest nieszczelna uszczelka pod glowica i obawiam sie ze umnie sa takie objawy:(

Pytalem o opiekuna forum nie dlatego ze mam jakies zastrzezenia tylko z ciekawosci czy rozmawiam z jedna osoba czy wiecej ich pisze ale jezeli tylko cos zauwaze to napewno dam znac:)

No i jedno wiem na 100% pojawie sie u Was w serwisie tylko narazie mam problem z finansami ale jak tylko uzbieram odp kwote to dam znac i sie bedziemy umawiac:))

Pozdrawiam Olszewski Błażej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Autor
*
*


Dołączył:
Posty: 178
Skąd: Czekanów /k Gliwic

PostWysłany: Pon Paź 25, 2004 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha i jeszcze pytanie odnosnie skrzyni bo aktualnie dzwignia zmiany biegow znajduje sie przy kierownicy a w modelu do ktorego bedzie przekladany silnik jest w podlodze czy to ma duze znaczenie ?? (mam nadzieje ze nie) Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Autor
*
*


Dołączył:
Posty: 178
Skąd: Czekanów /k Gliwic

PostWysłany: Sro Paź 27, 2004 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prosze o odp na powyzszy post bo jest to dlamnie dosc istotne.

Pozdrawiam Olszewski Błażej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Paź 28, 2004 17:01    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Nie ma zadnej roznicy Wink

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Autor
*
*


Dołączył:
Posty: 178
Skąd: Czekanów /k Gliwic

PostWysłany: Pią Paź 29, 2004 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to swietnie !! Smile
Jak tylko uzbieram kase dam znac

Pozdrawiam Olszewski Błażej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Autor
*
*


Dołączył:
Posty: 178
Skąd: Czekanów /k Gliwic

PostWysłany: Sob Sty 15, 2005 1:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hallo!! po dluzszej przerwie w przyszlym tygodniu zapadna decyzje czy przyjade do was jeszcze w tym miesiacu (na 90% w przyszlym tygodniu) stad pytanie jak wyglada u was z czasem czy bedzie mozna podjechac (miejscowka jakas sie znajdzie ?? Wink ) czekam na odpowiedz.

Pozdrawiam Olszewski Błażej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Sty 16, 2005 14:56    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Hmmm Cool . Z czasem wygląda tak :

Najwcześniej w czwartek/piątek możemy się za niego zabrać. Chyba żeby była jakaś odwołana wizyta to wtedy wcześniej ( jutro dam znać na 100 % jak sprawdzę w kalendarzu ). Jak coś to napisz jaki termin Tobie pasuje i wtedy bedę starał się wygospodarować czas żeby zrobić to dobrze i szybko.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
silverado
*
*


Dołączył: Nov 25, 2004
Posty: 139
Skąd: wałbrzych

PostWysłany: Nie Sty 16, 2005 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja już przerabiałem takie przekładanko Very Happy Mój taurus na początku jak go kupiłem to był GL, czyli raczej słabo wyposażony, potem kupiłem sobie LX, dobrze że był w tym samym kolorze i poprzekładałem wszystko co się dało Very Happy - drzwi, błotniki, tapicerkę, fotele elektryczne musiałem sobie podłączać, ale to nie problem, były w GL zaślepione wtyczki. Digitala już się nie odważyłem sam przekładać, chciałem przyjechać z tym do ASU, ale sprzedałem te szczątki które mi zostały i temat umarł śmiercią naturalną

da się zrobić !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Autor
*
*


Dołączył:
Posty: 178
Skąd: Czekanów /k Gliwic

PostWysłany: Wto Sty 18, 2005 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wlasnie chcialbym digitala sobie zostawic no ale zobaczymy czy uda sie podlaczyc to pozostaje w kwestii ASU.


A co do terminu to jeszcze dzisiaj dam znac bo mi by pasowalo jutro albo pojutrze ale jeszcze musze sie skontaktowac ze znajomym (laweta) jezeli mozesz to podaj mi twoj nr. kom. to zadzwonie (bedzie szybciej).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Autor
*
*


Dołączył:
Posty: 178
Skąd: Czekanów /k Gliwic

PostWysłany: Wto Sty 18, 2005 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nr. kom. juz znalazalem bede dzwonil jeszcze dzisiaj (bede znal termin przyjazdu) przywioze wam jeszcze dodatkowa skrzynie do naprawy (trzeba robic reklame:) ) moze jeszcze sie cos uda wiecej zabrac zebyscie sie nie nudzili Wink (w co watpie).

Takze do zobaczenia (mam nadzieje ze jeszcze w tym tygodniu).

silverado: moj GL jest w tak oplakanym stanie (tata go dojechal) ze oplacalo mi sie kupic bude ale nie przypuszczalem ze taki rarytas mi sie trafi Smile jak juz bedzie gotowy to wysle fotki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Sty 19, 2005 0:02    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Tak jak ustalilismy przez tel. : wstepnie na czwartek. Niestety nie nudzimy sie Very Happy . Wlasnie wrocilem z warsztatu a jest godzina 23:58 a rano na 8:00 Confused .

Pozrawiam i do zobaczenia Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Autor
*
*


Dołączył:
Posty: 178
Skąd: Czekanów /k Gliwic

PostWysłany: Sro Sty 19, 2005 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg. planow wyjazd w czwartek (czyli juz jutro) o godzinie 10 jak tylko pozycze od kogos kom. to zadzwonie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group