www.asu.pl :: Zobacz temat - Pytanko do ASU
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pytanko do ASU

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 19:54    Temat postu: Pytanko do ASU Odpowiedz z cytatem

Witam,tu alladyn.Rafal mam dociebie pytanko ,ile bymie kosztowal remoncik skrzyni bo mam nastepujacy problem.Przy wrzuceniu na wsteczny mam uczucie jakby sie cos slizgalo,ale niezdarza sie to za karzdym razem ,czasami poruszam dzwignia od biegow i samochod normalnie cofa ,ale czasami jest kicha ,coto morze byc i ile kosztuje,acha jeszcze jedno czy moge ciagac przyczepke na polorzeniu D czy niezajade skrzyni.PS niemoge wrzucic na 1 bo nieredukuje mi wtedy na inne biegi bylem u, mechanika ,ala on stwierdzil ze niewie coto morze byc .POZDRAWIAM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wader71
*
*


Dołączył: Oct 30, 2006
Posty: 889
Skąd: -=Wrocław=-

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam
alladyn nie bardzo rozumiem

"PS niemoge wrzucic na 1 bo nieredukuje mi wtedy na inne biegi bylem u, mechanika ,ala on stwierdzil ze niewie coto morze byc "

czy chodzi ci o to ze jak ustawisz dzwignie w polozeniu 1 to podczas jazdy nie przerzuca ci na inne biegi czy tak????

jezeli o to ci chodzi to musisz zmienic mechanika bo ten twoj chyba nie jezdzil ASB
po prostu 1 oznacza 1 bieg i tylko 1 (slownie jeden) i wiecej biegow w tym polozeniu dzwigni nie ma wniosek nasuwa sie sam - skrzynia sprawna przynajmniej pod tym wzgledem

Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 20:41    Temat postu: skrzynia Odpowiedz z cytatem

Dokladnie oto chodzi dzieki ,jeszcze jedno czy na polorzeniu 2 bedzie tylko drugi bieg cz przelorzy na 3 dzieki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 20:51    Temat postu: bieg 2 Odpowiedz z cytatem

Na 2 nie przelozy ci na 3 bieg ( o to w ty chodzi aby wyciagnac wieksza moc przy mniejeszym biegu). Jak sie slizga to moga byc juz tarczki wstecznego do wymiany. Sredni kosztremontu to 2000 zl (zestaw naprawczy + robocizna + olej + filtr ).

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
robroz
*
*


Dołączył: Sep 27, 2006
Posty: 96

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..." ale kiedy z lampy wyszedł Dżin i powiedział ... to nikt nie wytrzymał"... Wink czy życie nie pisze wspanialszych scenariuszy ???? .. Cool Laughing
PS : przepraszam że nie wytrzymałem ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group