www.asu.pl :: Zobacz temat - wycieraczki przednie rządzą moim autem dodge
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wycieraczki przednie rządzą moim autem dodge

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
rura
*
*


Dołączył: Oct 31, 2006
Posty: 49

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 23:39    Temat postu: wycieraczki przednie rządzą moim autem dodge Odpowiedz z cytatem

Szukam mądrych mysli o moich wycieraczkach przednich w dodge caravan 3,8 automat one decydują za mnie kiedy się włączyć i wyłączyć całkowicie nie działają na programatorze teraz znów będą używane choć od maja ich nie używałem bo susza wiadomo pozdrawiam i czekam na nauki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 21:39    Temat postu: wycieraczki Odpowiedz z cytatem

Steruje nimi komputer. Prawdopodobne przyczyny

1. Uszkodzony czujnik krancowy
2. Uszkodzony wlacznik
3. Szaleje komputer

Na komp. diagnostycznym napewno pokaze co jest uszkodzone.... jest wiele mozliwosci

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mifioza
*
*


Dołączył: Apr 22, 2006
Posty: 19
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Miałam podobny problem wycieraczki działały, ale często kiedy same chciały z różną prędkością i częstotliwością. Po długich poszukiwaniach i próbach naprawy Smile problem okazał się prozaiczy, blaszki na stykach - przesuwnych sie lekko powyginały ( wyprostowały ) i stykały wycieraczke kiedy chciały. Może to jest powodem Smile trzeba rozkręcić wyczyścić i lekko podoginać styki.

Pozdrawiam
Aga

Dodge Grand Caravan 96 - zagazowany ( canada )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 0:34    Temat postu: elektryka Odpowiedz z cytatem

Tez moze byc problem ze zlaczami.... Confused Jednym slowem jest to taka usterka gdzie mozliwosci moe byc wiele..... trzeba szukac....

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wpgulin
*
*


Dołączył: Dec 31, 2005
Posty: 319
Skąd: Radom

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby to było w TSie to wyjoł bym silnik i polutował wszystkie łącza na płytce bo poprostu pękają Ja już to przerabiałem w swoim autku i teraz jest dobże ale trzeba zrobić to dokładnie na wszystkich Laughing objawy chorego jak widzę są takie same Laughing Laughing
_________________
Pontiac TS 2.3 tel 601896166 Pozdro dla wszystkich forumowiczĂłw .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 22:34    Temat postu: TS Odpowiedz z cytatem

W TS juz to kazdy prerabial .... Very Happy to standard....

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...bo z TS-em jak z maluchem, kazdy rozbieral i skladal - ale jak nawali podcisnienie to cala wiedza idzie do dup... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rura
*
*


Dołączył: Oct 31, 2006
Posty: 49

PostWysłany: Czw Lis 09, 2006 20:53    Temat postu: forum=kawa Odpowiedz z cytatem

dziękuje za rady w weekend będe miał wolne to sobie pogrzebkam czy już mówiłem ze to forum bardzo mi się podoba gdyby było dziewczyną to bym się z nim umówił na kawe podzrawiam z jeszcze bez śniegu gór
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group