www.asu.pl :: Zobacz temat - Czy jest jakiś oszukiwacz do stanu paliwa przy sekwencji?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy jest jakiś oszukiwacz do stanu paliwa przy sekwencji?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
MEFISTO
*
*


Dołączył: Apr 04, 2006
Posty: 36

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 10:09    Temat postu: Czy jest jakiś oszukiwacz do stanu paliwa przy sekwencji? Odpowiedz z cytatem

Witam mam problem ze stanem paliwa na gazie, cały czas blednie pokazuje mi faktyczny stan paliwa(czyli swiieci rezerwa) - gazownik mowi ze zalozylby mi mdyl oszukujący ale na rynku nie ma do aut amerykanskich (czy to prawdza). Szukam wskazówki co mozna zrobić , bądz gdzie dostać taki moduł. Pozrawiam Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lelek
*
*


Dołączył: Jun 11, 2005
Posty: 215
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na mój rozum to coś sie gościu nie zna i coś spaprał w elektryce, pierwszy raz słyszę o czymś takim, może pojedź do kogoś bardziej fachowego
pozdrowienia
_________________
Chrysler 300M, 99r, 3,5 L<br>Jeep Grand Cherokee WJ, 00r, 4,0L  <br>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm .. przeciez stan paliwa w baku - mowa o benzynce nie ma nic wspolnego z instalacja gazowa !!!


masz jakiegos gazownika fachowego.. albo zje** ci sie plywak Neutral
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
robroz
*
*


Dołączył: Sep 27, 2006
Posty: 96

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napraw czujnik poziomu paliwa , a jesli to nie to to sprawdź instalacje elektryczną . Nie kombinuj z oszukiwaniem stanu paliwa , nie warto , dołożysz wkrótce do pompy paliwa i wtrysków. Paliwo musi byc i musi mieć obieg . Przy symulowanych stanach łatwo zapomnieć czy tak jest , a pompa siada szybko !... kosztuje tez parę groszy .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group