www.asu.pl :: Zobacz temat - zawieszenie tempo
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

zawieszenie tempo

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Paź 07, 2004 12:05    Temat postu: zawieszenie tempo Odpowiedz z cytatem

witam!
poszukuje wszystkich gum do przodu tempo /topaz 88 oraz koncowek drazka kierowniczego(albo galek:) ) jak i sworzni(cokolwiek by to mialo znaczyc) czyli generalnie wszystkiego do wyciszenia pracy zawieszenia.szuikam tez uczciwego mechanika ktory mi to za rozsadne pieniadze zrobi (na slasku-gornym;) ) czy jest sens to wymieniac czy regenerowac-tak tez mi proponowano?
pozdrawiam asu i cale forum!
esdarek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Paź 07, 2004 18:40    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Co do sworzni to wystepuja razem z wahaczem. Cena okolo 260 zl za sztuke. Ale powiem ci ze wymontuj je. Jedz do sklepu Forda europejskiego. Takie same byly montowane w Escorcie w 80 latach ( nie pamietam dokladnie ktory rok). Sa po okolo 80-90 zl za sztuke wiec roznica jest ( tylko nie mow nikomu Wink ). Regenerowac sie nie oplaca. Co do drazka i koncowek to chyba musisz zamowic (chociasz moze tesz byly takie montowane w europejskich wersjach ) . Ale nie sa to jakies straszne koszta. Gumy stabilizatora kupisz od europejskiego Forda ( sa te same a owiele tansze ). Wiem bo wymienialem to wszystko u mnie. Chcesz to ceny dowiem ci sie na jutro lub zobacz na www.amerykany.pl . Co do mechanika to nie ma tam rzadnej flozofii. Zrobic powinien ci to kazdy. Ja nie jestem w stanie nikogo polecic z tamtych rejonow.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Piotrek
*
*


Dołączył:
Posty: 124

PostWysłany: Czw Paź 07, 2004 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam jeśli moge pomóc masz numer tel. do krakowa gość sie nazywa Urbański ja u niego kupuje części do aerostara jak narazie jestem zadowolony Pozdrawiam... 012 6840810
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Paź 07, 2004 19:24    Temat postu: dzieki:) Odpowiedz z cytatem

dziekuje wam za pomoc-najchetniej bym sie dowiedzial gdzie to dziadostwo kupic za jednym ruchem i wymienic-miejscowy warsztat na dzindobry chce 500zl za wszytko z robota ale mysle,ze przesadzaja...
pozdrawiam!
darek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Paź 07, 2004 19:26    Temat postu: Czesci Odpowiedz z cytatem

Zadzwon. Jak bedzie mial tanio to daj znac na forum Cool .

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Paź 07, 2004 19:28    Temat postu: czesci Odpowiedz z cytatem

Jesli bys chcial orginalne nowe czesci z robota to nie wiem czy w 1000 bys sie zmiescil we Wrocławiu Twisted Evil dlatego trzeba kombinowac. Mysle ze realnie mozesz za robote zamknac sie w cenie 120-170 zł brutto za wszystko. Teraz zalezy tylko os czesci. am sie za to nie zabieraj bo jest przesrane !!! ( szczegulnie gumy stabilizatora przy wahaczu ).

Pozrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pią Paź 08, 2004 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam ponownie!
to sa czesci jakich potrzebuje i ich ceny jakie udalo mi sie znalezc: koncówk drążka 60,00/szt; guma na drążek kier. 86,00; gumy stabi. 20,00/szt; szczęki kpl 150,00; klocki kpl. 144,00; linka hamulca ręcznego prawa ok 130(na strone); sworzeń wahacza - tylko cały wahacz 280,00/szt .prosze spojrz fachowym okiem i ocen co warto juz kupic a co szukac tanie-a moze ktos cos ma do opchniecia?
pozdrawiam!
darek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Paź 10, 2004 12:57    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Ceny sa prawidlowe. Moze uda ci sie znalezc gdzies max o 20 zl taniej niektore czesci ale ogolnie ceny sa standardowe. Mowie ci z tymi wahaczami. Jedz i kup dokladnie taki sam od europejsckiego eskorta. Sam kupowalem do siebie ( orginaly ze znaczkiem forda po 86 zl brutto ). Dokladnie jest to samo !!! I juz nie zpalacisz 560 tylko 170 za wahacze !!!!. Reszte musisz kupic po takich cenach jak podales. Co do klockow to nie wiem czy nie lepiej kupic lepsze. Ja za swoje dalem 220 zl , ale nie piszcza, hamuja super i mam je juz z 2 lata ( zalezy czy masz automat, jesli masz manualna skrzynie to te za 144 moga byc )

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto Lis 16, 2004 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zrobili wszystko(zawieszenie przod) za 300:)auto jezdzi jak po sznurku!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Lis 16, 2004 19:56    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Cena super !!!! Very Happy

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group