www.asu.pl :: Zobacz temat - Masz Windstara - musisz to kupić !!!!
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Masz Windstara - musisz to kupić !!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
adamparker
*
*


Dołączył: Mar 30, 2006
Posty: 26

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 16:33    Temat postu: Masz Windstara - musisz to kupić !!!! Odpowiedz z cytatem

Zestaw do A/T skrzyni - planetarka + 2 taśmy. części te zawsze ida przy remoncie skrzyni. Przeważnie warsztaty dają regenerowane planetarki i tasmy. U mnie masz oryginał ! Kup na zapas bo to 1/2 części do naprawy skrzyni.
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=130370911

Sprzęgło klimatyzacji - częsta usterka :
http://www.allegro.pl/item128560450_sprzeglo_sprezarki_ford_windstar_aerostar_i_.html

Cewka zapłonowa :
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=130376059

Silnik wentylatora chłodnicy:
http://www.allegro.pl/item128701205_silnik_wentylatora_ford_windstar_95_98.html

Pompka spriskiwacza - bardzo zawodna :
http://www.allegro.pl/item129040754_pompka_spryskiwacza_ford_windstar_nowa_oryginal.html

Tuleje wahacza - tył :
http://www.allegro.pl/item128701188_tylna_tuleja_zawieszenia_ford_windstar_oryginal.html

Części hamulcowe :
http://www.allegro.pl/item128701259_linka_reczny_lewa_tyl_ford_windstar_95_98.html
http://www.allegro.pl/item129040461_zestaw_regulacji_szczek_ford_windstar_95_98_lewy.html
http://www.allegro.pl/item129040417_zestaw_mocowania_szczek_ford_windstar_95_98.html


Chesz lepszą cene to kup 2-3 rzeczy i będziemy negocjowac !!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
darioso
*
*


Dołączył: Mar 17, 2005
Posty: 208
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2006 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

395 zł za nową cewkę?!!!!!! Chyba cię pogięło, w Warszawie na Pradze jest sklep z częściami do Fordów i ta sama nówka od Forda Mondeo (pasuje do Winiego) kosztuje o ponad 100 zł mniej. Takich naciągaczy na forum nam nie potrzeba.
_________________
WINDSTAR 96 3.8 ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DARO
*
*


Dołączył: Oct 20, 2004
Posty: 194
Skąd: Pawlowice sl

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2006 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Darioso w 100% sie z toba zgadzam.
kupi taki WINIEGO za 4-5 tys i odrazu chcialby zbijac kokosy sprzedajac kazda nawet najmniejsza czesc za setki zlotych ,to bardzo mile ale tak serio to wielkie dziekuje za taka zyczliwosc.
pozdrawiam!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2006 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Darioso-adamparker nie jest ani cwaniakiem,ani naciagaczem.Kupilem od niego orginalny tlumik Walkera za 100zl,wiec to chyba nie drogo,czlowiek juz troche czasu zajmuje sie czesciami do amerykancow i jesli bylby naciagaczem to dlugo by sie na rynku nie utrzymal,poza tym sa to orginaly a nie jakies podroby czy z innych aut.Ja sie juz dawno wyleczylem z dopasowywania czego kolwiek do mojego auta
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2006 19:09    Temat postu: nowa cewka Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem 395zl za nowa cewke do windstara to nieduzo. Moim zdaniem cena jest OK i wcale nie uwazam ze ktos tu kogos probuje naciagnac.... Confused

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
darioso
*
*


Dołączył: Mar 17, 2005
Posty: 208
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2006 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...czlowiek juz troche czasu zajmuje sie czesciami do amerykancow i jesli bylby naciagaczem to dlugo by sie na rynku nie utrzymal,poza tym sa to orginaly a nie jakies podroby czy z innych aut...

Rzeczywiście przy tych cenach na rynku długo się utrzyma. Nie chciałem nikogo obrazić. Tyle tylko, że cewka oryginalna Motorcrafta, o której mowa kosztuje 227 zł w sklepie internetowym gościa z Warszawy. Prowadzi sklep na Pradze, niedawno właśnie w tej cenie ją kupiłem i za tyle jest nadal do kupienia.
http://www.fordczesci.pl/sklep,2098,,,03,,pl-pln,274043,0.html

To nie jest podróba, tylko oryginał do FORDA. Porównując cenę 395 zł a 227 zł to nie dziwcie się moi drodzy, że na gorąco pod wpływem wzburzenia skomentowałem sprzedawcę tak jak skomentowałem. Jeśli mieliście z nim kontakt i uważacie, że gość jest wporzo to sorki, ale czas najwyższy żeby zmienił swojego dostawcę albo zszedł z 74% marży. Wtedy nie będzie wku.....wiał ludzi.
_________________
WINDSTAR 96 3.8 ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2006 21:22    Temat postu: Heh Odpowiedz z cytatem

Heh. Nawet nie wiedzialem...., ze pasuje od Mondeo... Ale wez pod uwage ze sciagajac czesci z USA (jesli ktos nie wie ze sa odpowiedniki europejskie placi za przesylke, clo itp). Sam teraz bede kupowal cewki w sklepie z czesciami do europejskich fordow Very Happy

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
darioso
*
*


Dołączył: Mar 17, 2005
Posty: 208
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2006 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście jeśli gość ściąga części z USA to koszt przesyłki jest naprawdę duży i może mieć niewątpliwie wpływ na cenę. Kiedyś się tym interesowałem: zwykła przesyłka lotnicza poczty amerykańskiej to koszt ok. 35$ (waga do 1kg), zwykła przesyłka poczty amerykańskiej (droga lądowo-morska ok.1 miesiąca na dotarcie do adresata) ok.12$, zaś UPS 78$.
_________________
WINDSTAR 96 3.8 ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DARO
*
*


Dołączył: Oct 20, 2004
Posty: 194
Skąd: Pawlowice sl

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2006 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w ramach sprostowania nie chodzilo mi doslownie o tego sprzedajacego ale tych alegrowiczow z uzywkami co to np:silnik lub skrzynie niewiadomego stanu chca wcisnac za 3 tysiaki.
Chodzi o czesci do samochodow z polowy lat 90 , a to oczywiste ze ceny tuch aut oscyluja gora w granicach 10 tys.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Paź 01, 2006 0:35    Temat postu: ceny Odpowiedz z cytatem

Ci ludzie zyja w czasach z paru lat kiedy ceny do amerykancow byly naprawde drogie.... Teraz dzieki konkurencji ceny poszly znacznie w dol...

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
adamparker
*
*


Dołączył: Mar 30, 2006
Posty: 26

PostWysłany: Nie Paź 01, 2006 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie czasami jest tak że dana część pasuje od jakiegos modelu z Europy i jest przez to tańsza ale czy na 100 % to jest to samo czy tylko wygląda tak samo ??? Bo może być róznica w cewce od Mondeo do Windstara . Te części to są stare zapasy z firmy w której pracowałem . Są to leżaki ale chyba leżenie im nie szkodzi. Zresztą leżą w ogrzewanym , przewiewnym pomieszczeniu .
Cena tej cewki na www.rockauto.co to $ 96 więc nie widzę żebym jakoś był oszustem czy naciagaczem.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Paź 01, 2006 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spokojnie,mysle,ze nikt sie nie gniewa i nie obraza. oferta jest oferta ,nikt nikogo nie zmusza ,a lepiej miec wiekszy wybor niz mniejszy:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
GAZDA
*
*


Dołączył: Nov 23, 2005
Posty: 1018
Skąd: Rabka

PostWysłany: Pon Paź 02, 2006 5:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i podobno w naszym kraju jest wolny rynek...
czasami trudno uwierzyć, ale słyszałem że tak jest... Wink
_________________
'96 FORD taurus GL 3.0 wagon

'91 CHRYSLER LeBaron GTC 3.0

ŚLEBODA ABO ŚMIERZĆ!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adamparker
*
*


Dołączył: Mar 30, 2006
Posty: 26

PostWysłany: Pon Paź 02, 2006 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłem jeszcze nowy kompresor klimatyzacji - katalogowo Windstar ale pasuje też Taurus , Aerostar i inne podobne . Kompletny ze sprzęgłem. Cena 1200 zł do małej negocjcaji. Chyba to okazja - prawda ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Paź 02, 2006 21:49    Temat postu: okazja Odpowiedz z cytatem

To jest okazja. Normalnie nowe w Polsce kosztują duzo wiecej... , a z uzywanymi roznie bywa....

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group