www.asu.pl :: Zobacz temat - Gdzie pracujesz ??
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie pracujesz ??
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 10:08    Temat postu: Gdzie pracujesz ?? Odpowiedz z cytatem

Tak sobie siedze i widze ze praktycznie o kazdej porze na forum sa jakies osoby. Zastanawiam sie kim jestescie z zawodu (w jakim zawodzie pracujecie) jak macie tyle wolnego czasu Question Exclamation Question Very Happy

Ja z wyksztalcenia jestem elektronik/informatyk a czym sie zajmuje to nie musze chyba pisac Very Happy .

Napiszcie cos o swojej pracy....

Pozdrawiam Wink

PS. Nikogo nie podkablujemy, ze siedzi na forum zamiast pracowac Twisted Evil Very Happy
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sobie prowadze autoryzowany salon jednego z krajowych operatorow gsm i niejako z urzedu siedze w pracy przy kompie z netem. jestem ojcem samotnie wychowujacym nastoletnia corke, ktora pasjonuje sie fotografia cyfrowa,jej obrobka itp. ma tym polu sporo sukcesow. praktycznie od 9 do 23 jestem mniej lub bardziej aktywny na necie.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky


Ostatnio zmieniony przez esdarek dnia Sob Cze 30, 2007 11:38, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Lesioo
*
*


Dołączył: Sep 11, 2006
Posty: 131
Skąd: Kętrzyn

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z wykształcenia informatyk więc trochę czasu spędzam w necie Very Happy a zawód to technik informatyk w Komendzie Twisted Evil fajnie jest , żonka (nauczyciel) też trochę czasu spędza przy kompie ale z reguły to Word Sad ale netem też nie gardzi, córa to klub Jetix i Cartoon Network takie czasu Very Happy a najmienjsza niestety jeszcze nie kuma nic w necie ale pomaga dla tatusia w naprawie karawanu ( śpiąc w wózku lub w bagażniku ) a ostatnio polubiła wkrętarkę i puszkę sprayu do felg Laughing , pozdrawiam
_________________
Ford Taurus Wagon '90 3.0 V6

Better Reign in Hell Than to Serve in Heaven!!

http://www.fordtaurus.yoyo.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
cofi7
*
*


Dołączył: Feb 28, 2006
Posty: 233
Skąd: ZAMOŚĆ

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moj zawod to referent, 80% czasu spedzanego w robocie to siedzenie przed komputerem z czego 70% to internet Laughing 10% to papierkowa robota, 20% calosci to wyjazdy sluzbowe. koncze zaoczna administracje jeszcze 2 lata i jade do holandi po troche gotowki na troche dluzej, bo mam w planie odrestaurowac swojego taurusa, to chyba tyle, opierdalam sie dalej Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
taurus
*
*


Dołączył: Feb 18, 2006
Posty: 469
Skąd: Bielsko-Biala

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 12:25    Temat postu: byk Odpowiedz z cytatem

Ja z wykrztalcenia jestem doradca finansowym. Wiekrzosc swojego zycia spedzilem za granica, ztad zawod swoj nie robilem w kraju.
W zawodzie nie pracuje, poniewaz nostryfikacja za dlugo by trwala. Jestem na dorobku w Irlandi i prowadze swieza, wlasna dzialalnosc. Maluje, sprzatam i zajmuje sie ogrodnictwem dla agencji sprzedajacych lub wynajmujacych nieruchomosci.
_________________
'96 Ford Taurus LX 3.0L Duratec 24V6
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dex
*
*


Dołączył: Mar 23, 2006
Posty: 366
Skąd: GorzĂłw Wlkp.

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z wykształcenia również informatyk. Ale z konieczności wsiąkłem w rodzinny interes- Stacja kontroli pojazdów i warsztat samochodowy. Praktycznie 80% czasu przed komputerem. Bazy danych, zamówienia, statystyki itp. Żona obok mnie -kadry. Muszę byc grzeczny bo mi kasę przeliczy. Pozdrawiam.
_________________
Chrysler Town & Country 3,8 stown&go 2005.
Dodge Grand Caravan 3,3 Sport 02 - sprzedany
Grand Voyager 2,4i 1999- sprzedany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Benek
*
*


Dołączył: Jun 22, 2006
Posty: 693
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem mgr inż. mechanikiem o specjalności Przeróbka plastyczna metali. Po szkole średniej mechanikiem samochodowym. Przez parę lat po studiach pracowałem w swoim zawodzie. A od piętnastu lat jestem na swoim i zajmuję się wyrobem ( własnoręcznie ) stylowych stołów bilardowych. www.raczkiewicz.pl. Moja piękniejsza połowa jest lekarzem rodzinnym, syn tylko co po studiach pracuje, córka studiuje na Akademii Rolniczej. Ponadto w skład rodziny wchodzą : pies,zółw, wąż, pająk, rybki.
_________________
Chevrolet Trans Sport 3,4L V6 '01r,
Oldsmobil Silhouette 3.4L V6 '00r, Gazowany u Luky'ego
[IMG]http://images62.fotosik.pl/809/1b6d041f3d165805m.jpg[/IMG]
www.youtube.com/watch?v
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po obejrzeniu twoich stolow opadla mi szczeka i tak juz zostalo.jestes wielki!!!
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 0:21    Temat postu: lol Odpowiedz z cytatem

Lol. To jak narazie mozemy po znajomosci np. kupic stol do billarda, zalatwic umozenie naszych mandatow w bazie danych komendy, poprosic o pomoc w zainwestowaniu naszych pieniedzy itp. Very Happy Jeszcze troche to mozemy stworzyc jakies struktury mafijne Very Happy Zobaczymy jakie zawody beda dalej.... Very Happy

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
GAZDA
*
*


Dołączył: Nov 23, 2005
Posty: 1018
Skąd: Rabka

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 0:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o kurcze, sami fachowcy... Confused
ja to nawet matury nie mam...
uczyłem sie ino tego co mi sie wydawało za przydatne, powiedzmy że jestem dyplomowanym kombinatorem Cool
zajmowałem sie wieloma zajęcami, od rozwożenia posiłków w szpitalu, budowy, mycie aut w holandii, jako mechanik w warsztacie (a teraz to nawet żarówke zmienić jade do warsztatu... Rolling Eyes ), kierowca ciężarówki, pilot transportów ponadgabarytowych, własna działalność (niestety splajtowałem, za to dzięki paniomi panom z zus Evil or Very Mad ), obecnie pracuje od 6 lat dla niezależnej dystrybucji fonograficznej, dużo siedze przy kompie, ale też raz w miesiącu wyjeżdzam w trase, żeby objechać różne tam wytwórnie, anglia, holandia, niemcy...chciałbym znowu popracować na swoim, ale musiałbym być psychicznie chory, żeby w obecnych warunkach zacząćź coś w naszym kraju, więc może zaniedługo wybiore sie z rodziną na wyspy uk lub irl...
_________________
'96 FORD taurus GL 3.0 wagon

'91 CHRYSLER LeBaron GTC 3.0

ŚLEBODA ABO ŚMIERZĆ!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maly99
*
*


Dołączył: Sep 23, 2006
Posty: 61
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 7:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tutaj sami poważni panowie a ja uczeń, który niedługo będzie kończył technikum gastronomiczne o profilu kucharz Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
darryd
*
*


Dołączył: Aug 18, 2005
Posty: 869
Skąd: Głogów - ...ja chcieć nowy dodge charger srt8!!!

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 7:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podejrzewam ze jestem jednym z najmlodszych;) wyksztalcony w kierunku technik elektronik, hobbystycznie tworzenie muzyki, wystepy na scenie...wpisac w googla moja pelna xywe i wyjdzie co za ziele;) hehe... wczesniej pracowalem w toshibie w serwisie xero i te maszynki naprawialem, teraz po zmianie stanu cywilnego i miejsca zamieszkania jestem tym kim nie chcialem nigdy byc czyli informatykiem w duzej firmie, okolo 250 stanowisk do obslugi...Wink jestem jako helpesk, wiec jak jest spokojnie to siedze i pisze jak teraz, a jak sie kompy sypia to... grryy...na pewno bede szukal normalniejszej pracy lub przynajmniej lepiej platnej...
_________________
Pozdrawiam
darry dooman
Oldsmobile Aurora 4.0L V8
---------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dex
*
*


Dołączył: Mar 23, 2006
Posty: 366
Skąd: GorzĂłw Wlkp.

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WOoow. Benek jak zobaczyłem te stoły to odrazu pozałowałem że nie mam piwnicy pod domkiem żeby zrobić sobie salkę bilardową z takim stołem. Są super.
_________________
Chrysler Town & Country 3,8 stown&go 2005.
Dodge Grand Caravan 3,3 Sport 02 - sprzedany
Grand Voyager 2,4i 1999- sprzedany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 9:13    Temat postu: Powazni Panowie ?? Odpowiedz z cytatem

Maly99 napisał:
tutaj sami poważni panowie a ja uczeń, który niedługo będzie kończył technikum gastronomiczne o profilu kucharz Embarassed


Czy widzisz gdzies tu powaznych Panow ???? Very Happy Bo ja nie Very Happy

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lelek
*
*


Dołączył: Jun 11, 2005
Posty: 215
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to ja jestem pierwszy tutaj budowlaniec, co jeszcze nie wyjechał do UK czy IRL, dokładnie projektowanie instalacji sanitarnych (wod-kan, c.o., gaz itp.) czyli, inż= insztalator Very Happy , teaz szukam pracy (stażu) w wykonastwie czy na budowie, gdzie wyląduje czas pokaże, z kompletem uprawnień i językiem to będe miał dużo ofert po Europie, ale to jeszcze trochę muszę porobić za murzyna jak to sie mówi.............
pozdrowionka
_________________
Chrysler 300M, 99r, 3,5 L<br>Jeep Grand Cherokee WJ, 00r, 4,0L  <br>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maly99-Bog tez zaczynal od zera Laughing .
Z wyksztalcenia elektryk,specjalizacja elektrotechnika przemyslowa,pracuje jako technolog w oczyszczalni sciekow,wiec 8 godzin przy kompie w pracy i jeszcze w domu.Ta ladniejsza polowa jest bukmacherem,corka narazie internet omija bo ma 3 lata.A grzebanie przy amerykancach zaczalem jakies 20lat temu i tak juz zostalo,kozystam z doswiadczenia tu obecnych i swojego,za co w mily sposob zostalem doceniony zostajac jednym z moderatorow tego forum,aha i zeby bylo jasne mozg doszczetnie skazony GWIEZDNYMI WOJNAMI i fantastyka,takze juz wiecie czemu amerykance .Rafal widze ze ten dzial to byl strzal w 10,ciekawe o ktorej godzinie i po ilu browarkach wpadles na ten pomysl Laughing Laughing Laughing
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY


Ostatnio zmieniony przez JEDI_V dnia Wto Lip 17, 2007 18:05, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
darioso
*
*


Dołączył: Mar 17, 2005
Posty: 208
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od 1,5 roku jestem posiadaczem amerykańskiego vana i w życiu nie przesiądę się na żadnego sedana. Po przesiadce z Toyoty Corolli kombi do Windstara wsiąkłem w amerykany. Jestem z Warszawy, z wykształcenia inżynier elektronik, pracuję w Poczcie Polskiej, zajmuję się projektem sprzedaży ubezpieczeń Pocztowego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych w urzędach pocztowych - w województwie mazowieckim w 72 urzędach można już kupić ubezpieczenie domu, samochodu itp. ponad 8 lat pracy w branży ubezpieczeniowej.
Za komuny pracowałem przez 6 lat jako mechanik w ASO - Fiat 126p Razz stąd moja wiedza o samochodach nie trąci dyletantcwem.
Mam szwagra z kabaretu OTTO - WiesiekTupaczewski, więc gdyby grali gdzieś w Waszych miejscowościach dajcie znać to postaram się załatwić zaproszenia wejściówki. Żona pracuje też w Poczcie w Dyrekcji Generalnej, syn 16 lat zapowiada się na niezłego siatkarza.
Pozdrowionka dla wszystkich użytkowników forum, jest naprawdę super. ASU jesteście wielcy. Laughing
_________________
WINDSTAR 96 3.8 ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tobiasz
*
*


Dołączył: Jul 13, 2006
Posty: 252
Skąd: Lodz

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehehe......ciekawe pewnie jestem najmlodszym. chwilowo prowadze maly sklepik ze spozywka w monopolistycznej firmie (gazownia). A do grudnia bede chcial otworzyc firme informatyczna!! a ze prawdopodobnie dostane pieniadze z urzedu pracy na otwarcie dzialalnosci to nic nie ryzykuje Very Happy.
_________________
sklep spoĹźywczy online
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Tobiasz
*
*


Dołączył: Jul 13, 2006
Posty: 252
Skąd: Lodz

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asu wszystkie subkultury sa wstanie stworzyc grupy mafijne!! wez pod uwage motocyklistow, niestety chuliganow.......... i innych!! na codzien gdzies tam pracuja albo sie czym zajmuja, laczy ich wspolne hobby
(tzw. wymuszona przyjazn) takie osoby bardzo czesto pamagaja sobie na wzajem. Wiec zakladam ze przy rzuceniu glupiego hasla moglaby powstac jakas tam struktura mafijna lub cos innego zajmujaca sie nie do konca legalnymi rzeczami!! poza tym takie subkultury sa niebezpieczne a czym mniejsza ta grupa tym grozniejsza bo jest wieksze wzajemne zaufanie!! Ale co tam.............jak narazie najwazniejsze jest to ze ze niezostaje sie z problemem samemu Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
GAZDA
*
*


Dołączył: Nov 23, 2005
Posty: 1018
Skąd: Rabka

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tobiasz napisał:
a ze prawdopodobnie dostane pieniadze z urzedu pracy na otwarcie dzialalnosci to nic nie ryzykuje Very Happy.

też tak myślałem... Rolling Eyes Wink
czym konkretnie planujesz sie zajmować?
_________________
'96 FORD taurus GL 3.0 wagon

'91 CHRYSLER LeBaron GTC 3.0

ŚLEBODA ABO ŚMIERZĆ!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tobiasz
*
*


Dołączył: Jul 13, 2006
Posty: 252
Skąd: Lodz

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znaczy sie............to jest troche dziwna spraw!! bo otwieram z kumplem dwie firmy, kazdy z nas osobna!! a ze bedziemy chcieli wynajac jeden wspolny lokal (zmniejszyc koszty)a wiadomo ze jezeli bedziemy mieli ten sama dzialalnosc to doczepi sie do nas skarbowka i powiatwy urzad pracy!! ze wydalismy pieniadze nie zgodnie z przeznaczeniem. wiec umowilsmy sie za ja zajmuje sie hardwarem (tzn. wszystkie modernizacij i drobne robota przy sofcie) a on softem i do tego jeszcze sprawdzanie zabezpieczen, moze starczy kasy jeszcze na oprogramowanie do odzyskiwania danych, projektowanie stron, do tego modernizacij sieci wew, jakies konfiguracije modemow, routerow, firewalli, jakies uslugi internetowe moze hosting!! jakos sie tam bedziemy dzielic ta robota zeby zaden z nas nie byl stratny i pensja wyszla po polowie!!a ze niestety koszty prowadzenia dzialalnosc sa duze to bedzie trzeba od nich jakos uciekac, przynajmniej przez pierwszy okres dzialalnosci bo potem mamy zamiar polaczyc te firmy!! a zalozenie osobnych firm pozwoli na zaoszczedzic na zusie, ktory musili bysmy zaplacic, poztym bedziemy mieli wiece kasy na otwarcie i co waznejsze bedziemy we dwoch, bo po prowadzeniu jednoosobowej firmy mam dojsc- za duzo roboty nie ma czasu sie nawet rozchorowac a co dopiero powiedziec o jakims tam leczniu mozma zapomniec. a po roku mam juz tak oslabiony organizm ze co dwa dni jestem chory!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
GAZDA
*
*


Dołączył: Nov 23, 2005
Posty: 1018
Skąd: Rabka

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znam ten ból, jak prowadziłem sam działalność pracowałem ppraktycznie przez ponad rok "25godzin na dzień i 8 dni w tygodniu" Wink , czasami zarobiło sie troche mniej, ale państwowe haracze trza było zapłacić Evil or Very Mad i to mi złamało kark...
_________________
'96 FORD taurus GL 3.0 wagon

'91 CHRYSLER LeBaron GTC 3.0

ŚLEBODA ABO ŚMIERZĆ!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tobiasz
*
*


Dołączył: Jul 13, 2006
Posty: 252
Skąd: Lodz

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety fiskus jest nieublagany!! Koszty utrzymania firmy, pracownikow, i oczywiscie utrzymanie samego siebie (prezesa) sa nieproporcionalne do tego co mozna zarobic Sad jeszcze co chwile zminiajace sie przepisy, ktore niszcza male firmy!! bo nawet jezli przepis jest dobry to firmy z reguly nie maja pieniedzy na zmiany w firmach a jezeli tego nie zrabia to gina!! sflustrowany klijent ktory wymaga cudow i najchetniej to jeszcze za darmo Sad Zawistni polacy ktorzy jak zobacza ze komus dobrze idzie to podkladaja noge. Bo nie moze byc tak ze ktos ma lepiej i odrazu zostajesz wyzwany od zlodzieja, cwaniaka.......i napewno dorobiles sie nielegalnie!! co gorasza ta sytuacija nie zmieni sie do puki nie zmieni sie ludzka mentalnosc, nie zrobia pozadku w przepisach, do wladzy nie dojda ekonomisci, wytepi sie ludzi o IQ niszym niz 90 (ale oni moze sami pojada do angli stac na zmywarce i niech zyje im sie tam dobrz) nie upadnie komunizm do konca, nie dojadzie do prywatyzacij wszystkiego co sie rusza, pieniadze z budzetu bede wydawane na to co powninny a nie na smiglowca dla Lepera i limuzyny Giertycha. Cool
_________________
sklep spoĹźywczy online
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
s1wy
*
*


Dołączył: Oct 24, 2004
Posty: 733
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2 lata temu nabyłem Luminę 3.1 - śmieszna sprawa bo kupiona w kraju od hinduskiego lekarza. I jeżeli będę rozglądał się za innym wózkiem to będzie auto zza oceanu. Jak posmakuje się komfortu, to wszystko już inaczej smakuje.
Na codzień pracuję w dużym koncernie prasowym PolskaPresse oddział we Wrocławiu, czyli w gazecie "Słowo Polskie Gazeta Wrocławska". Niestety taka durna nazwa powstała po połączeniu dwóch tytułów. Od ponad 10 lat zajmuję się składem komputerowym, czyli to jak gazeta wygląda w kiosku jest moją zasługą. hehehehe . Przy kompie (necie) siędzę głównie w pracy. Jest to już chyba 6 moje zajęcie, a poprzednie to: instruktor plastyki w Gminnym Ośrodku Kultury, barman i kucharz w barze, kierownik DKF w Zgorzelcu (tam mieszkałem do 2000 roku), pracownik agencji reklamowej no a potem to już składanie gazet - było ich 5.
Mam córeczkę - 7 lat z kobietką, która jest aktorką w objazdowym teatrze pokonującym ogromne przestrzenie naszej kochanej ojczyzny.
_________________
Chevrolet Blazer LT 4.3 V6 1995 4x4 (zagazowany)
Mercury Cougar XR7 4.2 V8 1980 RWD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taa...polska to dziwny kraj. praktycznie kazdego dobrze prosperujacego przedsiebiorce spokojnie mozna zamknac bo przepisy sa tak ustawione aby bez przekretow sie nie udalo. wlasciciela firmy traktuje sie jak wroga publicznego a nie jako kogos kto daje prace. ci ktorzy pracuja polowe swojej wyplaty placa panstwu przed jej otrzymaniem a z tego co zostanie polowe placa pozniej.jestesmy w unii z cenami zywnosci i plaliw i ale w bangladeszu z zarobkami i w...polsce z podatkami(nie znalazlem gorszego przykladu). rzadzi nami sklonowany karzel o niejsnej orientacji seksualnej ktory w ramach maskowania sie potepia kochajacych inaczej(zupelnie jak w seksmisji!!!),rolnik populista i frankenstein-faszyta ktorych podobno sami wybralismy. co roku stac nas na organizacje wyborow.musimy zmywac naczynia w europie zeby zyc.mamy bezplatna opieke medyczna i szkolnictwo-sprobujcie isc do szpitala albo na zebranie do szkoly bez kasy. naszym najwiekszym przyjacielem sa stany do ktorych nas nie wpuszczaja bez wizy. wysylamy mieso armatnie do iraku oraz do afganistanu liczac na to,ze sie to na nas nie zemsci a nawet liczac na wdziecznosc sojusznikow.kacykowaty wicepremier leci przeciac wstege (jak 50 lat temu) zabierajac kilka limuzyn,bor i helikopter. telekomunikacja i internet sa drozsze niz w dorzeczu kongo. w kadym miescie jest po kilka duzych i kilkanascie mniejszych marketow a ani jednej fabryki.najnizsza krajowa jest nizsza od przecietnego czynszu i po przeciwleglej stronie: jezdzimy (nie ja) autami z salonow,malo kto odwazy sie przyznac,ze ma starsze auto niz 3 lata, w kazdym domu jest kilka komorek, kompy,net,jakies kino domowe. kto nie byl na zagranicznych wczasach ten sie nie liczy. wozki w hiperach juz 3 raz wymieniano na wieksze(wiekszy wozek z takimi samymi zakupami jak byly w mniejszym wydaje sie bardziej pusty!!!)po tym wszystkim dochodze do wniosku,ze ktos kto tu jako tako zyje to w krajach cywilizowanych bylby krezusem a wzglednie zasobny przedsiebiorca jakims wlascicielem ogromnej korporacji. 30 lat temu bylo modne powiedzenie-zamienie m-4 w warszawie na karton w nowym jorku.nic sie od tego czasu nie zmienilo tyle tylko,ze kidys wina moglismy obarczac czerwonych a teraz to wsztko przez nasza glupote...
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy nie wyczuliscie w mojej wyowiedzi nutki frustracji.... Very Happy
wracajac do tematu "kto gdzie pracuje" to widze,ze rozrzut jest niezly. jeszcze troche i bedziemy miec ludzi we wszystkich branzach,staniemy sie samowystarczalni i stworzymy grupe samopomocy ,a moze nawet jakas mala republike:)
tylko prosba-jakby byly w naszej republice wybory glosujmy na najlepszych ,a nie na tych najwiecej obiecujacych bo 2 raz juz sie nabac nie powinnismy dac Very Happy
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
migol
*
*


Dołączył: Oct 13, 2005
Posty: 99
Skąd: Sofia (BG)

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe, dobre podsumowanie
Ja jestem inz.mechanikiem-energetykiem z wyksztalcenia. Troche popracowalem w Polsce dla zagranicznej firmy i po 1,5 roku powiedzialem koniec pracy dla idei, i rok temu przenieslismy sie do Sofii (wszyscy do UK a ja do BG) skad pochodzi moja zonka i teraz juz 2 dzieci (Sofiancy).
Zalozylismy tutaj firme i mam nadzieje, ze bedzie nam szlo coraz lepiej.
Mamy tez dom nad Morzem Czarnym, ktory wynajmujemy w sezonie - wiec zapraszam Very Happy
Jak nie pracuje i spia dzieciaki siadam przed kompem.
_________________
Tomcio-Voyager 88', 3,0L V6
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
GAZDA
*
*


Dołączył: Nov 23, 2005
Posty: 1018
Skąd: Rabka

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esdarek napisał:
***

wielkie brawa
oby już były te wybory i ludziska pomyśleli co robią... albo wystarczy żeby ci co siedzą w irl uk poszli do urn...
powiedzcie jak to jest, gdziekolwiek toczy sie jakaś rozmowa na temat rządów czytam podobne zdania, wtedy sie pytam kto ich k***a wybrał???
_________________
'96 FORD taurus GL 3.0 wagon

'91 CHRYSLER LeBaron GTC 3.0

ŚLEBODA ABO ŚMIERZĆ!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mohery poszly do urn jak jeden maz, a inni byli wtedy na zakupach:|
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
darryd
*
*


Dołączył: Aug 18, 2005
Posty: 869
Skąd: Głogów - ...ja chcieć nowy dodge charger srt8!!!

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej, zgadzam sie z wiekszoscia komentarzy nt polityki, ale mysle ze lepiej nie wyciagac tego tutaj na forum...zwlaszcza po tym co wydarzylo sie wczorajszego wieczoru...
_________________
Pozdrawiam
darry dooman
Oldsmobile Aurora 4.0L V8
---------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lesioo
*
*


Dołączył: Sep 11, 2006
Posty: 131
Skąd: Kętrzyn

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się to co się wydarzyło to po prostu jedna wielka kicha na tle Europy i wyborców, lepiej to zostawić razem z tą pop... polityką i skoncentratować się na temacie Very Happy pozdrawiam
_________________
Ford Taurus Wagon '90 3.0 V6

Better Reign in Hell Than to Serve in Heaven!!

http://www.fordtaurus.yoyo.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Lesioo
*
*


Dołączył: Sep 11, 2006
Posty: 131
Skąd: Kętrzyn

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zapomniałem, temat jest rozwojowy:-) struktury mafijne w trakcie składania Twisted Evil
_________________
Ford Taurus Wagon '90 3.0 V6

Better Reign in Hell Than to Serve in Heaven!!

http://www.fordtaurus.yoyo.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam sie nie boje-bede dumny jak mnie kaczki posadza,bedzie o czym wnukom opowiadac:) z drugiej strony macie racje-nie zasmiecajmy forum ...ale czasami jak sie zastanowie nad sensem zycia w tym gnojowniku to mi ciezko nie komentowac. wybaczcie....
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky


Ostatnio zmieniony przez esdarek dnia Sro Wrz 27, 2006 13:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
GAZDA
*
*


Dołączył: Nov 23, 2005
Posty: 1018
Skąd: Rabka

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esdarek, nie jesteś z tym sam...
_________________
'96 FORD taurus GL 3.0 wagon

'91 CHRYSLER LeBaron GTC 3.0

ŚLEBODA ABO ŚMIERZĆ!


Ostatnio zmieniony przez GAZDA dnia Sro Wrz 27, 2006 12:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
darryd
*
*


Dołączył: Aug 18, 2005
Posty: 869
Skąd: Głogów - ...ja chcieć nowy dodge charger srt8!!!

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sumie to dział Śmietnik wiec co tam...mozna pisac o hodowli mrowek w gaciach...Wink hehe
_________________
Pozdrawiam
darry dooman
Oldsmobile Aurora 4.0L V8
---------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tobiasz
*
*


Dołączył: Jul 13, 2006
Posty: 252
Skąd: Lodz

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam pomysl i licze na to ze dostanie poparcie!! proponuje zrobic posta w "pomoc klubowiczom" gdzie kazdy bedzie zostawial dane, krotka informacije dotyczaczace czym sie zajmuje i w jakich dziedzinach moze wyciagnac pomocna dlon! (nie dodyczy to pomocy dotyczacej aut, bo jak wiadomo od tego jest forum) moze uda sie zrobic jakas grupe samopomocy!! wiadomo razem razniej....
_________________
sklep spoĹźywczy online
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esdarek napisał:
czy nie wyczuliscie w mojej wyowiedzi nutki frustracji.... Very Happy
wracajac do tematu "kto gdzie pracuje" to widze,ze rozrzut jest niezly. jeszcze troche i bedziemy miec ludzi we wszystkich branzach,staniemy sie samowystarczalni i stworzymy grupe samopomocy ,a moze nawet jakas mala republike:)
tylko prosba-jakby byly w naszej republice wybory glosujmy na najlepszych ,a nie na tych najwiecej obiecujacych bo 2 raz juz sie nabac nie powinnismy dac Very Happy



tez tak mysle:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Vlad
*
*


Dołączył: Nov 02, 2005
Posty: 536
Skąd: Beskidy

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha! Sporo informatyków! A ja po technikum zostałem automatykiem z dwuletnim stażem w tym zawodzie w Elektrociepłowni Poznań. Ale to było jakieś 17 lat temu, potem mi coś odbilo i poszedłem studiować w PWST Wrocław. No i zostałem aktorem. Kilka teatrów od pomorza do gór po drodze własna firma i nawt pół roku bezrobocia. Teraz teatr w Bielsku i własna firma.
_________________
Pontiac Bonneville SE '92
Chevrolet TransSport '99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z wykształcenia inżynier elektronik, specjalność akustyka ale... juz chyba do wymarzonej pracy nie wrócę, zostało super hobby Smile Obecnie bezrobotny, niech trochę Państwo kasy odda zabranej z 10-letniej działalności gospodarczej:) Obecnie przy komórkach - żonka prowadzi we Wrocku salonik GSM, stąd bardzo często na parkingu w kerfurze po lewej na wzniesieniu jaśnieje srebrny ponton:) Jak ktoś będzie miał potrzeby telefoniczne, zapraszam - używamy całej dostępnej wiedzy i mozliwości ku zadowoleniu klientów (coś jak ASU) Smile
Za niedługo będziemy też montowali telewizję cyfrową (tę nowość z ITI), jakby kto miał ochotę Smile
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GAZDA
*
*


Dołączył: Nov 23, 2005
Posty: 1018
Skąd: Rabka

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym chciał mieć zainstalowany linux na mojej motorolce... ciekawe czy sie da???
a co do telewizji satelitarnej, to spasowało by najpierw wyburzyć budynek centermedu przed moim balkonem, zajmuje sie ktoś tym? Wink
_________________
'96 FORD taurus GL 3.0 wagon

'91 CHRYSLER LeBaron GTC 3.0

ŚLEBODA ABO ŚMIERZĆ!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gazda na allegro sa motki linuxem w dziale inne
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
GAZDA
*
*


Dołączył: Nov 23, 2005
Posty: 1018
Skąd: Rabka

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale ja nie chce innej ino na mojej mieć fajnego linuxa z firefoxem itd...
_________________
'96 FORD taurus GL 3.0 wagon

'91 CHRYSLER LeBaron GTC 3.0

ŚLEBODA ABO ŚMIERZĆ!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
slaslu
*
*


Dołączył: Mar 11, 2005
Posty: 503
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

darryd mowił że jest chyba najmłodszy na forum ale sie mylił, ja narazie nie pracuje tylko się ucze Sad na technika elektronika. a własciciel samochodu jest elektronikiem od 20 paru lat Very Happy
_________________
DODGE GRAND CARAVAN ES GOLD 3.8L 96.r ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Maly99
*
*


Dołączył: Sep 23, 2006
Posty: 61
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slaslu też nie jesteś najmłodszy Cool mogę się założyć, że jestem najmłodszy Very Happy
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Benek
*
*


Dołączył: Jun 22, 2006
Posty: 693
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś mi się wydaje, że ja jestem najstarszy Laughing
_________________
Chevrolet Trans Sport 3,4L V6 '01r,
Oldsmobil Silhouette 3.4L V6 '00r, Gazowany u Luky'ego
[IMG]http://images62.fotosik.pl/809/1b6d041f3d165805m.jpg[/IMG]
www.youtube.com/watch?v
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
slaslu
*
*


Dołączył: Mar 11, 2005
Posty: 503
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to moze piszcie odrazu swoj wiek Smile ja mam 17 jeszcze ale w 2007 juz 18 Very Happy
_________________
DODGE GRAND CARAVAN ES GOLD 3.8L 96.r ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dobra....38
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Maly99
*
*


Dołączył: Sep 23, 2006
Posty: 61
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

17 Rolling Eyes ale za to 3 lutego idę już zapisać się na prawko a potem Taurus 1 generacji Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
slaslu
*
*


Dołączył: Mar 11, 2005
Posty: 503
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja to narazie jezeli cos wogole bede kupował to europejskiej bo na nic innego nie mam kasy Sad a prawko w czerwcu dopiero Sad
_________________
DODGE GRAND CARAVAN ES GOLD 3.8L 96.r ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
GAZDA
*
*


Dołączył: Nov 23, 2005
Posty: 1018
Skąd: Rabka

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

amerykańce też nie są drogie...
aha, 32...
_________________
'96 FORD taurus GL 3.0 wagon

'91 CHRYSLER LeBaron GTC 3.0

ŚLEBODA ABO ŚMIERZĆ!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group