www.asu.pl :: Zobacz temat - xenony
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

xenony

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
slaslu
*
*


Dołączył: Mar 11, 2005
Posty: 503
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2006 20:36    Temat postu: xenony Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich
naczytałem się już dużo na allegro o tym że kupując zestaw do montażu ksenonów nie musimy przerabiać reflektorów. ciekawi mnie to bardzo bo takie zestawy kosztują po 1000zł. są zdjęcia i wygląda to elegancko zatem moje pytanie czy to prawda??
_________________
DODGE GRAND CARAVAN ES GOLD 3.8L 96.r ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2006 20:45    Temat postu: linki Odpowiedz z cytatem

Daj link o ktory zestaw chodzi.

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
slaslu
*
*


Dołączył: Mar 11, 2005
Posty: 503
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2006 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.allegro.pl/item128449904_9007_bi_xenon_6000k_promocja_ksenon_ksenony_xenony.html
lub
http://www.allegro.pl/item127165705_xenony_ksenony_h1_h3_h7_h11_9004_9005_9006_9007.html
_________________
DODGE GRAND CARAVAN ES GOLD 3.8L 96.r ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Maly99
*
*


Dołączył: Sep 23, 2006
Posty: 61
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2006 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piszą, że instalacja nie wymaga przeróbek wozu a co ze spryskiwaczami??? Na pewnym forum znalazłem coś takiego:
Cytat:
Samochody w ktorych fabrycznie zamontowane sa swiatla xnonowe i nie ma spryskiwaczy, oraz samopoziomowania sie lamp sa dopuszczone do ruchu bez problemow gdyz jest to fabryczne wyposazenie.
Inaczej wyglada sprawa gdy sam wyposazasz auta w takie gadzety- musi byc regulacja swiatel elektroniczna i musza byc spryskiwacze!W innym przypadku lampy takowe sa nie legalne!!
Po za tym Pug 206 nie jest wyposazany fabrycznie w Xnony i nie ma nawet takiej opcji wiec na przegladzie jesli nie masz ukladow lezysz tak samo z policja.Oczywiscie jesli masz spryskiwacze ( dzialajace ) i regulacje nikt Ci nie zabroni takich swiatel!
Wiem cos nie cos o tym sam bo mialem xnonki i niestety nie zdaly egzaminu na polskich drogach.Zbyt wiele tlumaczen Policji Very Happy Dodam, ze nie przerabilem lamp tylko kupilem w Niemczech Ringi Xnony i Tam posiadaja TUV!!
(Samochody w ktorych fabrycznie zamontowane sa swiatla xnonowe i nie ma spryskiwaczy, oraz samopoziomowania sie lamp sa dopuszczone do ruchu bez problemow gdyz jest to fabryczne wyposazenie.
Inaczej wyglada sprawa gdy sam wyposazasz auta w takie gadzety- musi byc regulacja swiatel elektroniczna i musza byc spryskiwacze!W innym przypadku lampy takowe sa nie legalne!!
Po za tym Pug 206 nie jest wyposazany fabrycznie w Xnony i nie ma nawet takiej opcji wiec na przegladzie jesli nie masz ukladow lezysz tak samo z policja.Oczywiscie jesli masz spryskiwacze ( dzialajace ) i regulacje nikt Ci nie zabroni takich swiatel!
Wiem cos nie cos o tym sam bo mialem xnonki i niestety nie zdaly egzaminu na polskich drogach.Zbyt wiele tlumaczen Policji Very Happy Dodam, ze nie przerabilem lamp tylko kupilem w Niemczech Ringi Xnony i Tam posiadaja TUV!! ).
Także poza samymi lampami trzeba by się zaopatrzyć w spryskiwacze.
No chyba, że nie trzeba.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 5:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tu masz racje,swiatla xenonowe wymagaja ukladu samopoziomowania i spryskiwaczy
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 10:16    Temat postu: Czyli temat zamkniety Odpowiedz z cytatem

Maly99 rozwial chyba wszelkie watpliwosci.... Very Happy

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
slaslu
*
*


Dołączył: Mar 11, 2005
Posty: 503
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dobrze załózmy ze założe sobie spryskiwacze czy po założeniu takich xenonów one beda dobrze swieciły?? czy nie bedzie jakiś zniekształceń??no i czy nie trzeba wymieniac luster??
_________________
DODGE GRAND CARAVAN ES GOLD 3.8L 96.r ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
margod
*
*


Dołączył: Sep 05, 2006
Posty: 1
Skąd: CzeladĹş

PostWysłany: Sob Paź 21, 2006 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeździłem w zeszłą zimę na takich xenonach i byłem bardzo zadowolony. Przed autem zapanowała jasność, policja nie czepiała się (miałem chyba szczęście) a przeglądy techniczne... Wink . Niestety po pół roku spaliła się jakaś cewka i musiałem powrócić do normalnych świateł.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Sob Paź 21, 2006 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eh .. no i mnie to tez ostatnio zaczelo krecic .. ale jak bede robil to soczewki na bi-xenony .. w pewnym sensie mam w dupie te przepisy o samopoziomowaniu bo to i tak nie dziala dobrze w normalnych-firmowych instalacjach .. za wolno poziomuje .. wazne zeby nie walic po oczach innym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group