www.asu.pl :: Zobacz temat - Pontiac TS 3,1
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pontiac TS 3,1

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Michał
*
*


Dołączył:
Posty: 3

PostWysłany: Czw Wrz 23, 2004 11:24    Temat postu: Pontiac TS 3,1 Odpowiedz z cytatem

Czy to możliwe że problemy z elektryką mają wpływ na działanie wycieraczek przednich? Po dłuższym postoju ( przez noc ) gdy odpalę samochód wskaźnik pokazuje wysokie ładowanie lecz po przejechaniu 10-15 km szczałka wskaźnika opada i gdy wyłączę silnik i ponownie go uruchomię wycieraczki działają. Czy coś może rozładowywać mi akumulator, a ładowanie go ma wpływ na silniczek wycieraczek. Silniczek jest sprawny.
Możecie mi pomóc, przyd wizytą w warsztacie.
Mam zamontowaną instalację alarmową (nie wiem jaką, taki kupiłem samochód której nie używam bo źle działa. Czy może ona być przyczyną tych kłopotów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Wrz 24, 2004 15:21    Temat postu: ladownaie Odpowiedz z cytatem

Przykro mi ale nie jestem w stanie jednoznacznie okreslic przyczyny.
Prawdopodobnie cos rozladowuje akumulator ( radio, zwracie itp ). Trzeba sparwdzic takze prad ladowania i czy wszystko w porzadku jest z alternatorem. A jak rano wlaczy pan swiatla itp to widac ze jest slabe napiecie na akumulatorze ?? I tak bez wizyty u elektryka sie nie obejdzie. Tam poprostu trzeba wejsc z przyrzadem i wszystko po kolei sprawdzac. Jak bedzie wiadomo co bylo przyczyna prosze napisac bo sam jestem ciekawy co sie stalo.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group