www.asu.pl :: Zobacz temat - Poduszka pasażera w voyagerze 01
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Poduszka pasażera w voyagerze 01

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
bary30
*
*


Dołączył: Jun 26, 2006
Posty: 25

PostWysłany: Sob Wrz 09, 2006 17:15    Temat postu: Poduszka pasażera w voyagerze 01 Odpowiedz z cytatem

Witam
Świeci mi kontrolka poduszki ale tylko wtedy gdy obok siedzi pasażer. Niezależnie czy ma zapiete pasy czy nie. Nieraz też zaświeci i potem zgaśnie.
Szukam pomocy bo mam go od tygodnia i nie wiem co może być przyczyną.
Mam jeszcze problem z szyba z drzwi kierowcy raz się opuści ale nie chce się podnieść. Innym razem wogóle nie da się ruszyć. No i jeszcze jeden problem miska olejowa silnika, jest pęknięta da się zespawać czy tylko wymiana bo wygląda na jakiś stop. Czy w tym samochodzie jest filtr nawiewu ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WMA
*
*


Dołączył: Dec 18, 2004
Posty: 761
Skąd: Skierniewice, Żyrardów, Warszawa

PostWysłany: Nie Wrz 10, 2006 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po kolei.
Niestety nie umiem odpowiedzieć Ci na temat poduszki.

Szyba. Prawdopodobnie masz uszkodzony silnik do podnoszenia. Przerabiałem coś podobnego. Po opuszczeniu w dół szyby nie chciała się podnieść. Musiałem zdjąć tapicerkę i walnąć w niego parę razy i zaczynał działąć. Może to szczotki. Problem z tym że jest on praktycznie nierozbieralny.

Miska olejowa nie jest stopem. To blacha (najczęśćiej i daje się spawać). Przynamniej w moim roczniku.

Jeżeli masz z 01 (nowy model) to prawdopodobnie masz filtr przeciwpyłkowy. Ale gdzie to wypowiedzą się inni użytkownicy Voyagerów.
_________________
Chrysler 300M 3,5 '99 gaz jedyny w okolicy - już nie
Chrysler Town&Country 3,8 '05
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Nie Wrz 10, 2006 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Momencik,w nowszych konstrukcjach miski olejowe sa wlasnie aluminiowe,zebrowane aby jeszcze cieplo z oleju odprowadzaly(da sie to pospawac jak kazde alu),stalowa miska raczej nie peka tylko co najwyzej moze byc wgnieciona,a co do silniczka,wszystko da sie rozebrac tylko potem nie da sie juz zlozyc Laughing ,moga byc szczotki,albo ci sie krancowki poluzowaly(tylko nie wiem czy masz krancowki czy przeciazeniowki)
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2006 15:45    Temat postu: poduszka pasazera Odpowiedz z cytatem

W fotelu pasazera jest czujnik ktory odlacza poduche w memencie jak nikt nie siedzi lub jak lezy cos lekkiego (dziecko w foteliku). Natomiast jak ktos siada, zalacza sie poduszka posazera i wychodzi jakis blad. Trzeba podjechac na komputer i on napewno powie co jest uszkodzone...

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group