www.asu.pl :: Zobacz temat - Dokładne wymiary felg dla Taurusa
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dokładne wymiary felg dla Taurusa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
pc
*
*


Dołączył: Jul 08, 2006
Posty: 115
Skąd: Ford Taurus '96 Wagon GL 3.0l. U

PostWysłany: Pon Sie 07, 2006 8:44    Temat postu: Dokładne wymiary felg dla Taurusa Odpowiedz z cytatem

Wiem, że temat był pare razy poruszany na forum ale nikt jednoznacznej odpowiedzi nie podał. Mam ochotę kupić alusy do byka ale nie wiem jakie. Wiem że mają mieć 5x108mm rozstawa śrub a co dalej. Jaka ma byc średnic otworu centralnego, jakie odsadzenie itp. Czy ktoś mi poda dokładnie jak to ma wyglądać. Bo obawiam się, że cos kupie a to mi się pod błotniki nie zmieści.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cofi7
*
*


Dołączył: Feb 28, 2006
Posty: 233
Skąd: ZAMOŚĆ

PostWysłany: Pon Sie 07, 2006 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

srednica piasty o ile sie nie myle to ma być 63,3mm, to drugie co pytales to nie wiem, pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Sie 07, 2006 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na oryginalnej feldze jak zemotujesz kolpak masz wybite srednica,szerokosc odsadzenie czyli et do tego jeszcze dochodzi ilosc i odstepy pomiedzy otworami na sroby i sr.otworu centrujacego(tu da sie czasem zastosowac adaptory)
darek
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group