www.asu.pl :: Zobacz temat - Zapala się kontrolka ABS...
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zapala się kontrolka ABS...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
nomore4
*
*


Dołączył: Mar 03, 2005
Posty: 88
Skąd: Plewiska

PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 14:57    Temat postu: Zapala się kontrolka ABS... Odpowiedz z cytatem

Witam mam Chryslera Neona 2.0 16V SOHC z 1995r w maju wymieniłem wszystkie klocki hamulcowe na Ferodo Premier. Od jakiś 2 tygodni zapala mi się kontrolka od ABS' u i to nie odrazu tylko jak przejadę jakieś 2km, jak wyłączę silinik i znów odpalę wszystko jest ok i po kilku km znów się zapala nawet nie trzeba hamować. Czym może być spowodowane zapalanie się tej kontrolki . Bo zasugerowano mi że może trzeba wymienić płyn hamulcowy, w sumie tak jak mam auto 1,5 roku to jeszcze go nie wymieniałem .

Może komuś przydażyło się coś podobnego ????

Pozdr. nomore4
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raczej masz uszkodzony pierscien do na ktoryms kole lub czujnik przy tym pierscieniu. jakby cos nie tak bylo z plynem od razu mialbys wywalony blad. a taki blad po przejechaniu sugeruje bledne dzialanie ukladu, tj cos sie nie zgadza w komputerze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
taurus
*
*


Dołączył: Feb 18, 2006
Posty: 469
Skąd: Bielsko-Biala

PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 20:14    Temat postu: byk Odpowiedz z cytatem

No nareszcie ktos ma te sama zagadke co ja. Co do joty to samo! Smile Ktos mi pisal, ze trzeba zmiezyc przeplyw czegos czyms.... ( jakims skopem...), ale ja sie tym nie moglem sugerowac z 2 powodow.
1. Jestem w baranowni i jak widza kidykolwiek moje auto kolo warsztatu, to udaja ze jest juz godzina zamkniecia... Very Happy
2. W zwiazku z powyzszym nie mam ochoty placic i nie miec rezultatow
3. W zwiazku z powyzszym jestem zdatny sam na siebie. Jak wszyscy wiecie ma to swoje dobre strony....
Pozdrawiam - taurus
_________________
'96 Ford Taurus LX 3.0L Duratec 24V6
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nomore4
*
*


Dołączył: Mar 03, 2005
Posty: 88
Skąd: Plewiska

PostWysłany: Wto Sie 08, 2006 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I juz wszystko jasne układ hamulcowy był zapowietrzony. Dzięki za wszystkie wpisy. Pozdr. nomore4
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group