www.asu.pl :: Zobacz temat - kto wie gdzie jest filtr przeciwpylkowy w taurusie z 1988?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kto wie gdzie jest filtr przeciwpylkowy w taurusie z 1988?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
cofi7
*
*


Dołączył: Feb 28, 2006
Posty: 233
Skąd: ZAMOŚĆ

PostWysłany: Pią Lip 21, 2006 11:07    Temat postu: kto wie gdzie jest filtr przeciwpylkowy w taurusie z 1988? Odpowiedz z cytatem

jesli taki jest a powienien byc bo auto ma klime. e co bedzie, wykorzystam was troche, potrzebuje jeszcze wiedziec czy da rade wyjac nagrzewnice przez taka obudowe troche zaokraglona pomiedzy nogami kierowcy i pasazera? w sumie to tyle, zdrowka zycze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pią Lip 21, 2006 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam sie nie znam ale wcale posiadanie klimy nie oznacza posiadania filtra kabinowego. ja w moim autku sam sobie taki fiterek wykonalem i zainstalowalem i niebawem zamieszcze fotki jak on wyglada po kilku tys km. uwazam,ze jest to cos niezbednego zwlaszcza w miescie!!! na forum znajdziesz opis jak to zrobic i gdzie umiescic. jesli nie znajdziesz to daj znac a podstawie ci linka.
pozdrawiam!
darek
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
cofi7
*
*


Dołączył: Feb 28, 2006
Posty: 233
Skąd: ZAMOŚĆ

PostWysłany: Pią Lip 21, 2006 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki kolego za odpowiedz, niestety nie mam obecnie klimy, zostala wyjeta w celu zainstalowania gazu,wiec filtr taki jest mi nie potrzebny, ponad to w zimie lub kiedy leje na dworze w srodku kiedy wlacze wentylacje czuc dziwny zapach, a kiedy szyby juz poddadza sie parze to kurwa jak na zlosc zostaje taka tez dziwna warstwa na szybie, kiedy wycieram to to zostaja tluste zamazy, co to moze byc, czego to wina, myslalem ze to wina zajebanego filtru przeciwpylkowego,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gobowiec
*
*


Dołączył: May 24, 2005
Posty: 556

PostWysłany: Pią Lip 21, 2006 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

większość amerykańców nie ma filtru, a większość forumowiczów wstawia **** zamiast rzucać mięsem na forum. Co do tłustych plam sorry - nie pomogę Ci.
_________________
Gobowiec Smile Windstar 3.0 97r. zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sob Lip 22, 2006 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to se k..wa przeczysc j...ne kanaly powietrzne jakims p........ym sprajem i ,do ch..a, mniej jaraj w tym aucie bo to od trawy zostaje taka w........ca maz na szybach Razz . filtr se zaloz w/g tego co pisalem wyzej-brak klimy w tym nie przeszkodzi.
aha i nie jaraj jak piszesz na forum bo nam monitory ociekaja starym miesem.... Evil or Very Mad
darek
p.s. co znaczy,ze klima zostala wyjeta celem zainstalowania gazu? ja tez mam gaz i klime ale tez rzeczy maja tak malo ze soba wspolnego ,ze wrecz sa biegunowo odlegle.....
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
cofi7
*
*


Dołączył: Feb 28, 2006
Posty: 233
Skąd: ZAMOŚĆ

PostWysłany: Wto Lip 25, 2006 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niech mnie *** niespodziewalem sie takiej reakcji troche czuje sie jak na plebani Very Happy mniejsza o to, a z tym gazem to poprzedni wlasciciel go montowal, w jakims serwisie i powiedziei mu ze trzeba wyjac sprezarke klimy bo nie ma miejsca na parownik. wszystkich świeckich przepraszam za tamte dwa slowa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto Lip 25, 2006 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiedz temu gazownikowi zeby se strzelil w leb ta wyjata sprezarka od klimy...wiekszej glupoty z ust gazownika nie slyszalem!!! dobrze,ze nie wpadl na pomysl aby usunac alternator albo filtr powietrza-w koncu tez sie da wymontowac a niepotrzebnie miejsce zajmuje.
wracajac do tematu: jak otworzysz klape silnka to masz tzw.podszybie czyli miejsce w ktorym m.innymoi jest mechanizm wycieraczek. jest to przykryte takim plastikiem(powino byc acz po tylu latach roznie bywa). tam po sronie pasazera powinien sie znajdowac wlot powietrza do dmuchawy przeslaniety katka z plastik. wyjmuesz kratke i dopasowujaesz filtr. jesli nie chcesz wydawac kasy i dipasowywac idziesz do sklepu typu guziki,zamki blyskawiczne itp i kupujesz kilkadziesiat cm fizeliny(czy jakos tak) najlepiej bialej i w wersji z klejem. wracajac idziesz do zoologicznego i prosisz o najtanszy woreczek waty perlonowej do filtra w akwarium. wkladasz warstwe waty pomiedzy ten material i zaprasowujesz zelazkiem brzegi i masz filtr lub wkladasz zaszywasz i tez masz. potem juz tylko do otworu,zatkac plastikiem i w droge-zdziszisz sie jak ci nagle bedzie czysto w aucie a jeszcze bardziej sie zdziwisz jak zobaczysz po pol roku co masz na filterku.powodzenia!
darek
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Sie 13, 2006 19:26    Temat postu: filtr Odpowiedz z cytatem

Panowie.... Tluste szyby moga oznaczac takze podciekajaca nagrzewnice (plyn chł. jest tlusty)....

Podrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
cofi7
*
*


Dołączył: Feb 28, 2006
Posty: 233
Skąd: ZAMOŚĆ

PostWysłany: Pon Sie 14, 2006 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ASU przeczytaj to, jak silnik zlapie mi temperature i wlacze nawiew to tak jakby para wydostawala sie z wentylacji z tym ze normalna para osiada na szybie i stopniowo sie skrapla a z ta jest inaczej ile by nie leciala na szybe to caly czas jest to samo,jakby zaparowana szyb ale drobinek wody nie widac, a palecem jak przeciagnie to czuc jakas maź czy cóś a na szybie zostaje patrzac pod swiatlo delikatnie niebieska poswiata.na dodatek dziwnie smierdzi.na poczatku myslalem ze mam peknieta nagrzewnice ale nie mialem przekonania do zabrania sie za to bo to przyszlo lato a teraz sie skonczylo i w tym tygodniu ja naprawie, DZIEKI ASU!!!moje przypuszczenia sie potwierdzily i po raz kolejny udowodnilo to ze nie wiem co bym bez Was zrobił Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Sie 14, 2006 12:37    Temat postu: nagrzewnica Odpowiedz z cytatem

Very Happy

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wk
*
*


Dołączył: Oct 11, 2004
Posty: 844
Skąd: Tarnowskie Góry - Śląskie

PostWysłany: Pon Sie 14, 2006 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swego czasu miałem coś takiego w Poldku.
Jesienią po włączeniu nagrzewnicy w całym aucie robiła się para jak w saunie a w ustach tak jakby lekko słodko.
Przyczyną była cieknaca nagrzewnica. Lutownica załatwiła sprawe.
_________________
Wojtek
Ford WINDSTAR 3,8 LX /95 zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group