www.asu.pl :: Zobacz temat - z pamietnika mlodego wlasciciela windstara ;P
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

z pamietnika mlodego wlasciciela windstara ;P

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 17:32    Temat postu: z pamietnika mlodego wlasciciela windstara ;P Odpowiedz z cytatem

Rafal juz wie Wink kolej teraz na reszte grupowiczow.

Z dniem dzisiejszym moj winnie stwierdzil ze on nie jest glodny i zmeczony i nie chce wracac do domu. w tlumaczeniu na ludzki. nie ruszyl juz spod sklepu w centrum Neutral krecil krecil .. czasem odpalil ale obroty rzedu 600-700 spadaly do 0 i umieral .. tak spedzilem okolo 2h Neutral oczywiscie nie ma jak naprawiac samochod w garniturze Wink

moim glownym podejzanym byla pompa paliwa .. brakowalo mi przy kreceniu kluczyka donosnego bzyczenia.

niestety teraz laduje akumulator Neutral bo calkowicie mi sie zje*al juz Neutral

niestety pompa albo sie zawisila jak to mowi Rafal albo zawiesila Wink po podlaczeniu na krotko, tj kabelki prosto z aku od razu w gniazda wtyczki na zlaczce pod samochodem bzyknela i bzyczy ..

po zmontowaniu napowrotnie i nadaremnym szukaniu przekaznika (w mojej wersji nie ma przekaznika do pompy paliwowej - tylko bezpiecznik, przynajmniej jesli mowimy o puszcze w komorze silnika) samochod wydaje dziwny dzwiek
przekrecam stacyjke zapalaja sie kontrolki i wydawany jest beeeep.. (nie krotki lecz dlugi) Neutral zonk. a pompa jak nie pracowala tak jej nie slychac. mozliwe ze za slabe aku jest .. alczkolwiek do przetestowania dalej ...


czy ktos ma pomysly?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po zaladowaniu aku, winnie odpalil Very Happy zobaczymy jak jutro bedzie sie sprawowoal w miescie Smile pozdrofka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
taurus
*
*


Dołączył: Feb 18, 2006
Posty: 469
Skąd: Bielsko-Biala

PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 0:35    Temat postu: byk Odpowiedz z cytatem

Jesli aku ok, to moze cos dalej na drodze ladowania?
_________________
'96 Ford Taurus LX 3.0L Duratec 24V6
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aku nie jest ok .. ale narazie 3mam bo od zimy nie zdarzylo mu sie takiego numeru wykrecic .. tj wg mni logiczne .. jak probowalem przez pol godzinki go odpalac a on tylko krecil na akumulatorze to normalka chyba ze go wysysa do szpiku

problem jaki mam z pradem w samochodzie to to ze gdzies mi zjada 0,5A Neutral w sumie jest podczas testowania pobor z aku 0,46-0,48A przy zamknietych drzwiach ... po wyciagnieciu bezpiecznika od oswietlenia wewnatrz (nr29) spada do normalnej wartosci 0,005 czy cos takiego .. czyli tyle ile powinien miec
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Czw Lip 06, 2006 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pompa jednak klasyfikuje sie do wymiany .. Neutral raz dziala raz nie ... w trakcie jazdy sie wylacza nie dajac odpowiedniego cisnienia Sad


Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Czw Lip 06, 2006 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pompa mialem podobne objawy,jadac kiedys przez przejazd zgasl i koniec,przez przypadek doslownie znalazlem przyczyne,mianowicie masa z pompy idzie bezposrednio do akumulatora i sie poluzowala wewnatrz wtyczki,podjedz gdzies niech ci zmierza cisnienie jakie daje pompa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Czw Lip 06, 2006 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pompa czasem mi dziala dobrze tj caly czas wali na maxa ... (sluchowo) a czasem zaskoczy na pelne obroty a pozniej dziwnie charczy ..

pomaga spiecie jej na krotko i walenie w bak zeby sie ruszyla .. Razz


Rafal twierdzi ze jest do wy***walenia Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group