www.asu.pl :: Zobacz temat - z USA na Euro kierunkowskazy
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

z USA na Euro kierunkowskazy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
cezy
*
*


Dołączył: Mar 15, 2006
Posty: 56
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Cze 13, 2006 21:39    Temat postu: z USA na Euro kierunkowskazy Odpowiedz z cytatem

Witam,
Czytałem na tym forum i na innych na temat przeróbki kierunkowskazów tylnich z amerykanskich na europejskie i mam pytanie bo u mnie jest cos takiego jak mam właczone swiatło stopu i w tym momencie właczam kierunki stop sie wylacza lub na awaryjnych stop mam tylko na srodku,czy jest to normalne ,czy jest to ten sam żarnik?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Wto Cze 13, 2006 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest tzw. AMERYKAŃSKA CHOINKA tak ma być Smile To jest piekne szkoda ze u mnie tak nie dziala w orginale Pozdr
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
cezy
*
*


Dołączył: Mar 15, 2006
Posty: 56
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 6:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak pisałem po właczeniu kierunku z tej samej strony rozłacza mi swiatło dzienne przednie ale tylko te które włacza sie wraz z uruchomieniem silnika wiec podejzewam ze tez ma tak byc. Bo swiatła drogowe które ja załaczm nie wyłaczja sie wraz z włoczeniem kierunku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 7:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No chyba niewybrażasz sobie że kiedy masz włączone światła mijania i włączysz kierunkowskaz to światło z danej strony zacznie migać.
To światło "dzienne" to inaczej przednia obrysówka, one w większości amerykańców mrugają na zmiane z kierunkami. Napewno świecą również kiedy włączysz postojówki lub pełnią role postojówek.

Co do tylnich świateł to napewno masz czerwone kierunki i kiedy przyciśniesz stop i włączysz kierunek to mruga tylko ta strona na którą włączyłeś kierunek.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

logiczne i proste-ale nie: europa wie lepiej:| trafiajac na jakiegos upartego smerfa albo nie "doplacajac" do przegladu bedziesz musial to zmienic. ja ostatnio wrocilem do kierunkow z przodu po amerykansku:)
sa tam zarowki dwuwluknowe i 5 watt swieci ciagle a 20 miga i fajnie to wyglada. ciekawe kto i kiedy sie przyczepi. dodam tylko,ze widzialem tez tak przerobione daewoo i inne wynalazki(ot,tesknota za cywilizacja...)mam juz jednak gotowa odpowiedz dla miskow-jak mi zalatwia ,ze wszystkie sieny,albey,punta,fabie nie beda mnie oslepialy tylnym BIALYM kierunkowskazem to ja odlacze pomaranczowe pozycyjne:)
darek
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

darek a ja mam jeszcze lepsza wymowke,niech kaza we wszystkich nowych ciezarowkach wygasic swiecace sie non stop migacze Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze godosz Darku w fiatach i nie tylko te kierunki to niezle przegiecie i jakos dopuszczone do ruchu ciekawe jak to jest Smile Pozdr
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie .. ja tam sobie podlacze instalacje tak jak to dali w fabryce .. tak wlasnie ... chce miec choinke .. jedynie tylko zastanawia mnie czy przednie obrysowki zostawic jako same kierunki (chyba nie migaja jasniej jak sie wrzuca kierunki? )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kieunkami w usa jest roznie:) czasem jest to osbne swiatlo jak w europie,czasem w tym samym kloszu jest tez obrysowka/pozycyjne i wtedy jedno siepali slabym swiatlem ciagle w kierunek miga mocniejszym,czasem jest tak,ze obrysowka swieci a na zakrecie przygasa. u nich wazne zeby cos z przodu pomaranczowego migalo a z tylu czerwonego(najczesciej jest tak,ze tylne swiatla pozycyjne w dzien migaja jako migacze na czerwono a w nocy przygasaja kiedy sie skreca)generalnie jest wesolo bo nawet w niektorych autach stop miga(oczywiscie nie ten trzeci:) uwazam jednak,ze jet to bardzo zmyslne bo z bardzo daleka zawsze wiemy czy mamy do czynienie z przodem czy tez z tylem auta(przod-zolte,tyl-czerwone migacze)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group