www.asu.pl :: Zobacz temat - Regulacja pneumatycznego zawieszenia
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Regulacja pneumatycznego zawieszenia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
elzutka
*
*


Dołączył: Dec 16, 2004
Posty: 3

PostWysłany: Pon Cze 12, 2006 14:31    Temat postu: Regulacja pneumatycznego zawieszenia Odpowiedz z cytatem

Czy moglby mi ktos pomoc z regulacja pneumatycznego tylnego zawieszenia? Ma ktos moze opis dzialania? Czy po wymianie tylnych amortyzatorow i modulu polozenia tylnej belki przy regulacji trzeba auto dociazyc? Jak dziala przelacznnik kolo zapalniczki? (czy w pozycji OFF pompowanie powinno byc calkiem wylaczone? Bo u mnie sie wlacza. Z gory dziekuje za odpowiedzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Pon Cze 12, 2006 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam,napisz dla ulatwienia jakie autko,pojemnosc,rocznik.Przypuszczam ze chodzi o TS ale moge sie mylic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
elzutka
*
*


Dołączył: Dec 16, 2004
Posty: 3

PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, faktycznie. Z tego wszystkiego zapomnialam napisac o jakie auto chodzi. Chodzi o Pontiaca TransSporta 2.3 1995r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co wiem powinno sie poziomowac automatycznie,ale nie mam tekiego autka wiec nie jestem autorytetem w tym temacie Crying or Very sad ,poszukaj na polskim forum TS,jest takie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Vlad
*
*


Dołączył: Nov 02, 2005
Posty: 536
Skąd: Beskidy

PostWysłany: Czw Cze 15, 2006 7:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuj tutaj, na pewno będą wiedzieli http://www.pontiac-polska.com/forum/index2.php
_________________
Pontiac Bonneville SE '92
Chevrolet TransSport '99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wpgulin
*
*


Dołączył: Dec 31, 2005
Posty: 319
Skąd: Radom

PostWysłany: Sob Cze 17, 2006 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak wszystko działa to się samo poziomuje ale u mnie ktoś coś pokombinował i nie działało więc dobrałem się do kości i podałem masę na biały kabel i działało sterowanie ale ręcznie z włącznika wewnątrz zamontowanego koło kierownicy no i traw wiozę spawarkę ktura trochę waży by nie dobijało to wczasie jazdy włączyłem i wyłączyłem ale wyłącznik nie odbił i pompowało dalej , a efekt takiego rozwiązania to napewno się domyślacie , sprężarka biła do tąd aż staneła w skutek zadużego ciśnienia i spaliło bezpiecznik a po kilku chwilach nastąpiła detonacja prawej poduchy chałasu kupa olej zalał całe koło był chyba w tej poduszce a na drodze ślad taki jak piuropusz jak ktoś zobaczył to napewno miał nie lada zagadkę po czym to , napisałem to ku przestrodze by nie kombinować z tym zbytnio samemu bo efekt jest opłakany Laughing
_________________
Pontiac TS 2.3 tel 601896166 Pozdro dla wszystkich forumowiczĂłw .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group