www.asu.pl :: Zobacz temat - Naklejka na szybie -olej
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Naklejka na szybie -olej

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
cezy
*
*


Dołączył: Mar 15, 2006
Posty: 56
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Cze 06, 2006 7:04    Temat postu: Naklejka na szybie -olej Odpowiedz z cytatem

Mam niedawno sprowadzonego Chryslera Town&Country i jet taka mała naklejka przezroczysta na szybie dotyczaca zapewne wymiany oleju jest napisane DATA DUE 07/26/05 or MILEAGE 14586
ja mam na liczniku 17000 mil .Przy ilu milach mam wymienic olej i jakiej lepkosci,firmy najlepiej stosowac,jaki filtr.Moze ktos mi doradzi,dodam ze jest to silnik 3.8 wersja touring 2005r.
Na naklejce jest napisane PENNZOIL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Cze 06, 2006 7:09    Temat postu: olej Odpowiedz z cytatem

Olej syntetyk 5W/30 spelniajacy normy Chryslera. Wymieniaj go co jakies 12-15 tys. mil oczywiscie razem z filtrem.

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Sro Cze 07, 2006 17:55    Temat postu: Re: Naklejka na szybie -olej Odpowiedz z cytatem

cezy napisał:
Mam niedawno sprowadzonego Chryslera Town&Country i jet taka mała naklejka przezroczysta na szybie dotyczaca zapewne wymiany oleju jest napisane DATA DUE 07/26/05 or MILEAGE 14586
ja mam na liczniku 17000 mil .Przy ilu milach mam wymienic olej i jakiej lepkosci,firmy najlepiej stosowac,jaki filtr.Moze ktos mi doradzi,dodam ze jest to silnik 3.8 wersja touring 2005r.
Na naklejce jest napisane PENNZOIL


Według naklejki olej powinien być wymieniony przy podanym przebiegu lub data ale to raczej nie aktualna naklejka lub samochód był składany w warsztacie gdzieś przeszło rok i dlatego nadal ta naklejka tam jest.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
GAZDA
*
*


Dołączył: Nov 23, 2005
Posty: 1018
Skąd: Rabka

PostWysłany: Sro Cze 07, 2006 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albo nikt nie wymieniał tego oleju...
_________________
'96 FORD taurus GL 3.0 wagon

'91 CHRYSLER LeBaron GTC 3.0

ŚLEBODA ABO ŚMIERZĆ!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group