www.asu.pl :: Zobacz temat - klima
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

klima

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Vlad
*
*


Dołączył: Nov 02, 2005
Posty: 536
Skąd: Beskidy

PostWysłany: Wto Maj 30, 2006 19:56    Temat postu: klima Odpowiedz z cytatem

Witajcie! Mam taki problem.Od dłuższego czasu nie załączała się sprężarka klimy ale myśle sobie zima, no to nie ma gwałtu (chciaż wiem że w zimie też dobrze włączyć), pojechałem do gościa od klimy ten sprawdził stwierdził, że za mało czynnika i dobił (przy okazji walnął się w ilości czynnika chociaż miał jak wół na nalepce bo zamiast na dwustrefową 1,3 nabił na jednostrefową 950 - ale tylko na dobre wyszło) klima zaskoczyła, wymieniłem filtry przeciwpyłkowe, zaczęło lepiej dmuchać i .... po trzech dniach - koniec nie ma klimy. Pojechałem ... gaz spierniczył (maszyna na podciśnienie nie pokazała nieszczelności), szukamy dziury, odżałowałem jeszcze 800 gram z barwnikiem, pojeździłem dzień zostało 400 no to szukamy dziury lampą! Dziury w komorze silnika nie widać za chiny od tyłu auta - ni ma ! Szukali bardzo dokładnie. NIC! Wniosek - ucieka pewnie niedużą dziurką gdzieś pod tapicerką. Koleś solidnie podszedł do sprawy i mówi, że sie podejmie bo chociaż sprawa lekko przerąbana to on niezrobionego auta nie wypuszcza, ale jednocześnie sie przyznaje że w rozbieraniu deski , panelu czy tapicerki amerykańców to on doświadczenia nie ma. I tu moje pytanie (chyba do ASU:)), nie chce żeby gość coś połamał, czy jak odstawie do was auto ( jeszcze z innymi rzeczami przy okazji - klocki, wycieraczka, przegląd) to ten barwnik będzie jeszcze do wykrycia? (czy on sie trzyma czy wietrzeje?) , czy trzeba go będzie na nowo zapuścić?

No to sie rozpisałem!
Pozdr!
_________________
Pontiac Bonneville SE '92
Chevrolet TransSport '99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Wto Maj 30, 2006 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ten barwnik nie wietrzeje zostawia wyrazny slad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Vlad
*
*


Dołączył: Nov 02, 2005
Posty: 536
Skąd: Beskidy

PostWysłany: Sro Maj 31, 2006 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Jedi!
_________________
Pontiac Bonneville SE '92
Chevrolet TransSport '99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group