www.asu.pl :: Zobacz temat - Stop dodatkowy w szybie nie działa
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stop dodatkowy w szybie nie działa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Krzysztof76
*
*


Dołączył: Jan 18, 2006
Posty: 60

PostWysłany: Pon Maj 01, 2006 14:58    Temat postu: Stop dodatkowy w szybie nie działa Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko bo dzisiaj sprawdzalem u siebie w aucie DODGE GRAND CARAVAN 94. co jest z tym swiatlem stopu dodatkowym . i po sprawdzeniu poprostu nie dochodzi napiecie w kosce wychodzacej z dachu .

I skad te napiecie idzie tym kablem ? ze skrzynki bezpiecznikow ? czy jest laczone kolo swiatla stopu lewego albo prawego pod ta pleksa ? bo jest to orginalne swiatlo stopu.. na bezpiecznikach tez wszystko ok.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gobowiec
*
*


Dołączył: May 24, 2005
Posty: 556

PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 9:36    Temat postu: re: Stop dodatkowy w szybie nie działa Odpowiedz z cytatem

Czy kiedykolwiek działało Ci to światło? W Windstarze europejskim też jest trzeci stop, ale nigdy nie było działające. Może ktoś uruchomił takie światełko w Winim?
_________________
Gobowiec Smile Windstar 3.0 97r. zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Krzysztof76
*
*


Dołączył: Jan 18, 2006
Posty: 60

PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlasnie nie wiem czy dzialaalo .. byly spalone zaróki 3 wymienilem i nie dziala ... i nie wiem o co chodzi..

wiec jak to jest nie podlaczone ?? wogole ? na kabelku od 3 stopu jest karteczka orginalna chryslera z nr 12 chyba chodzi o bezpiecznik ??
ale nie ma tam bezpiecznika.. i nie wiem czy jesty gniazdo

teraz pytanie sa kable wiec dokad one biegna ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Maj 08, 2006 9:10    Temat postu: 3 stop Odpowiedz z cytatem

Podlacz ten 3 stop pod lampe lewa lub prawa i problem z glowy Very Happy

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Krzysztof76
*
*


Dołączył: Jan 18, 2006
Posty: 60

PostWysłany: Wto Maj 09, 2006 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wlasnie tak bylo by prosto i szybko ..

ale z tego co widze kable, wszystko jest podprowadzone tylko nie wiem dokad . na kablu od stpou dodatkowego z tylu pisze 12# i tak sobie mysle ze to nr na bezpieczniku moze .. i jest puste miejsce na skrzynce bezpiecznikow z nr 12 ...

bawil sie ktos tym stopem dodakowym w rocznikach przed 95 ? chrysler dodge
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Krzysztof76
*
*


Dołączył: Jan 18, 2006
Posty: 60

PostWysłany: Czw Maj 11, 2006 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzisiaj troche grzebalem w uacie i szukalem tego kabla ktory wychodzi + od tego stopu w szybie .. i kabelek leci prosto do przelacznika swiatla .. i wlasnie nie wiem co teraz czy to tymi wylacznikami sie jakos ustawia te swiatlo tz .. swieci np na swiatlach krotkich itp .. ??


robil ktos te swiatlo juz kiedys czy nie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ANDREA
*
*


Dołączył: May 08, 2006
Posty: 26
Skąd: CZELADZ

PostWysłany: Pon Maj 22, 2006 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
U mnie w Winim wersja europejska zamiast lampy była zaślepka imitująca światło stopu wkonana z tak ciemnego plastiku że nawet słońca przez nią niebyło widać.Kupiłem lampe z oprawkami i kablem, podłączułem i o zgrozo nie świeci. Dopiero ingerencja w kablach pod podsufitką dała efekt zaświeciła. Brak kawałka kabla w instalacji.
_________________
POZDRAWIAM WSZYSTKICH FORD WINDSTAR 3,0/96 ZAGAZOWANY BARDZO DOBRZE, DWA Z PLUSEM.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group