www.asu.pl :: Zobacz temat - Chrysle ViSion
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chrysle ViSion

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
MaciekPTS
*
*


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 34
Skąd: BełchatĂłw

PostWysłany: Sob Maj 20, 2006 21:21    Temat postu: Chrysle ViSion Odpowiedz z cytatem

Sluchajcie nosze sie z zamiaream dokupienia sobie jeszcze jakiegos autka..Myslalem o kolejnym POntiacu ale jeszcze mam na oku to : http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1184813 .. Potrzebuje wszystkich opini na temat tego autka..Bo cena nie jest wielka a autko naprawde bardzo fajne..Tylko czy warto jest to kupic i czy bedzie bardziej awaryjne od Pontiaca Question Question ..Bo w tym aucie w sumie nie mam wcale Wink ..Piszcie co wiecie na temat tego autka , interesuja mnie glownie opinia na temat skrzyni silnika , bo to najbardziej kosztowne elementy..Z gory dziekuje za odp.
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8
Mercedes 190e 1.8
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Sob Maj 20, 2006 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze to jest Eagle Vision odpowiednik Dodge Intrapid. Ja tego samochodu nigdy nie miałem ale dwóch moich znajomych miało Intrapida z tego rocznika i mieli troche problemów z nimi. Jeden miał problem non stop z elektronika przy silniku. Silnik czasami płatał różne figle i to przy brzebiegu 80 tys mil. Drugiemu padła skrzynia przy 100tys mil i go sprzedał z uszkodzona skrzynią. Moim zdaniem tak niska cena ma swoje powody. Dobrze to przemyśl i sprawdz ten samochód zanim go kupisz.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
MaciekPTS
*
*


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 34
Skąd: BełchatĂłw

PostWysłany: Sob Maj 20, 2006 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i wlasnie ..Napisales to czego nie chcialem , tzn..Mialem nadzieje ze jednak to nieprawda z ta skrzynia bo to juz kolejna opinia ze niestety padaja w tych autkach Sad...Cena jest faktycznie dosc niska jak za takie autko , patrzac chociaz by pod katem wyposazenia tego autka...Ale zanim zaczne je ogladac musze jeszcze was pomeczyc tym tematem ..Piszcie dalej co wiecie , bo nawet nie wiem czy w takim razie jest sens zawracac sobie glowe tym Autem ..
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8
Mercedes 190e 1.8
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Sob Maj 20, 2006 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skrzynia prędzej czy póżniej w każdym samochodzie z ASB poleci, mi w GP poleciała przy przebiegu 124tys mil ale skrzynia była katowana od momentu kiedy w Polsce. Samochód sprowadzony do Polski przy stanie 90tyś mil ostra jazda, częste wyprzedzanie i redukcje biegów, jazda do 160km/h i tylko raz wymieniony olej przed wysyłką samochodu do Polski. I tak myśle że skrzynia wytrzymała dużo. GP posiadam prawie od nowości kupiłem go w 96 i wiem że przebieg jest oryginalny i nic nie było przy niczym grzebane.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
MaciekPTS
*
*


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 34
Skąd: BełchatĂłw

PostWysłany: Sob Maj 20, 2006 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A powiedz mi jak wyglada sprawa ze skrzynia W Trans Sporcie , bo szczerze mowiac nie spotkalem sie aby ktos byl zmuszony do wymiany tego elemntu bo po prostu maxymalnie padla...Znam naprawde sporo ludzi ktorzy posiadaj te autka wlasnie w autoamcie bo wersji 2.3 nie biore pod uwage Wink I nie narzekaj aby cos sie dzialo..Zreszta u mnie przebieg na dzien dzisiejszy jest okolo 200 tys km.Kolor oleju jest w porzadku , zmienia biegi plynnnie czasmi tylko mozna wyczuc jak zapina Overdriva ale nie jest to jakies szarpanie ktore moze przeszkadzac pasazerom ...Napisz mi swoja opinie na temat tych skrzyn ...
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8
Mercedes 190e 1.8
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Sob Maj 20, 2006 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze że ty masz silnik 3.8 więc skrzynia delikatnie inna nic moja. Licząc na kilometry to moja padła przy przebiegu 200 tys km. Skrzyń raczej się nie wymienia tylko regeneruje. Jeśli jestes posiadaczem tego samochodu od niedawna to skąd wiesz czy ta skrzynia nie była już regenerowana? Mój znajomy miał Chevroleta Venture tez z silnikiem 3.8 z 1997 roku i skrzynia padła przy przebiegu 160tyś mil czyli 260tyś km. Jak narazie samochodzik jeżdzi to się tym nie martw, zacznij się martwić jak zacznie szarpać podczas zmiany biegów, przestanie przerzucac biegi lub skrzynia zacznie wydawać dziwne dzwięki.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
MaciekPTS
*
*


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 34
Skąd: BełchatĂłw

PostWysłany: Sob Maj 20, 2006 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tzn Poki co nie wydaje dzwiekow , nie szarpie i staram sie obchodzic z nia deliktanie , wiec mam nadziej ze bedzie jeszcze ze mna dlugi czas Wink ..W kazdym razie wracajca do tematu chyba jednak pozostane przy opcji zakupu Kolejnego POntiaca , jest to autko jak dla mnie bardzo malo awaryjne , nigdy nie mialem awari ktora dyskfalikowala auto od dalszej jazdy ..Wiec ma u mnie same ( + ) poza tym jest bardzo pojemne i to przemawialo za mna przy zakupie , ale teraz patrzac po czasie ciesze sie ze wybralem to auto a nie inne bo mozna jezdzic nim dzien i noc i za kazdym razem wsiadajac do niego czuje radosc Wink ..Nie uznajcie mnie za jakiegos dziwaka , ale to autko ma dla mnie dusze Very Happy
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8
Mercedes 190e 1.8
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Nie Maj 21, 2006 5:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj Maciek te autko ma dusze jak najbardziej ma,sam marze o TS ale jak zwykle kasa,jak mi sie kiedys tam escorcik rozleci bede sie ogladal za TS,a wracajac do tematu eagle vision zasiegnalem opini kumpla ze stanow i powiedzial jedno ze chrysler ma najslabsze skrzynie,teraz po malzenstwie z mercem sie to poprawilo bo wiadomo jaka jest trwalosc skrzyn z mercedesow
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Nie Maj 21, 2006 8:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małżenstwo z MB nastąpiło póżniej. Ale atpliwe jest to żęby od momentu mąłżenstwa Chryslera z MB dużo się polepszyło z jakością. Mój znajomy ma '02 Dodge Intrapid z silnikiem 2.7l przebieg 90tyś mil i silnik nadaje się do remontu. Kopci, bierze olej, pompe paliwa dwa razy juz wymieniał. Co do skrzyni to jeszcze nie narzekał.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
MaciekPTS
*
*


Dołączył: Apr 16, 2006
Posty: 34
Skąd: BełchatĂłw

PostWysłany: Nie Maj 21, 2006 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie nie biore i nawet nie mysle o tym Eagle Czy tam Chrysler Wink..Pozostane Przy Pontiacu TS..I to chyba bedzie najlepszy wybor ..Tak mi sie wydaje Wink..A tobie JEDI_V zycze abys jak najpredzej spelnil swoje marzenia Wink...Naprawde autko sprawia ogrom radosci ..
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8
Mercedes 190e 1.8
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zaryzykowałem z Visionem, najwyżej zapewnię sobie dozgonną wdzięczność ASU Smile Jak na razie odpukać Smile
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group