www.asu.pl :: Zobacz temat - Przepustnica Elektroniczna Chevrolet Uplander 3.5V6
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przepustnica Elektroniczna Chevrolet Uplander 3.5V6

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
slawol75
*
*


Dołączył: Dec 23, 2018
Posty: 11

PostWysłany: Nie Kwi 19, 2020 13:52    Temat postu: Przepustnica Elektroniczna Chevrolet Uplander 3.5V6 Odpowiedz z cytatem

Witajcie,
jestem już prawie zdecydowany na zakup nowej przepustnicy, ale coś mnie naszło żeby napisać tutaj.
Auto stoi u elektronika. W tej chwili wyrzuca błąd U0107 czyli utrata komunikacji z modułem sterującym siłownikiem przepustnicy. Auto stało 2 lata i został wymieniony silnik. Przed wymianą wszystko było ok. 2lata temu. Auto normalnie dodawało gazu. Teraz nie reaguje na pedał przyspieszenia. Pożyczyłem inną przepustnicę (z rozbiórki), dodaje gazu tak do 2000-2500 i pokazuje jakąś inną awarię przepustnicy. Elektronik rozkręcił, a może raczej odkręcił moduł w mojej przepustnicy, ale nic nie wykrył. Przepustnica ma błąd t jw. Zanim kupię nową zrobić coś jeszcze?. Rozebrać, przeczyścić? Przewody i wtyczki raczej sprawdzone. Masy też. Czy ktoś naprawia moduły sterowania przepustnicą? Na ebay widziałem kompletne przepustnice, nie ma osobno elektroniki. A raczej ona jest uszkodzona.
Moja przepustnica to taka:
https://www.ebay.pl/itm/Genuine-GM-Throttle-Body-12589308/163075503430?hash=item25f80eb546:g:cLEAAOSwcOVbENaC
Ma ktoś jakieś pomysły? Jakiś czas temu miałem problem z elektrozaworami w skrzyni w Chevrolecie Trans Sporcie. Skrzyniarz chciał robić remont, a w asu we Wrocławiu pociągnęli kabelek z bezpieczników i skrzynia ożyła. Jak widać lepiej zapytać. Może tutaj z elektroniką coś da się zrobić? A kaskę przeznaczyć na coś innego w aucie...
dziękuję za jakiekolwiek wskazówki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
slawol75
*
*


Dołączył: Dec 23, 2018
Posty: 11

PostWysłany: Pon Kwi 20, 2020 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem widzę mało pojawiający się...Zostaje zatem kupić nowe (używka za 600zł i dalej mam stare g...o). Jak po włożeniu nowej będzie tak samo to...Nie jeden raz przekonałem się, że winny może być kabelek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group