www.asu.pl :: Zobacz temat - Gadajace lusterko w town&country
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gadajace lusterko w town&country

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
cezy
*
*


Dołączył: Mar 15, 2006
Posty: 56
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Nie Maj 14, 2006 20:55    Temat postu: Gadajace lusterko w town&country Odpowiedz z cytatem

Własnie sprowadziłem chryslera i miedzy innymi drobiazgami mam gadajace lusterko jest narysowany telefon i jakies przełaczniki moze wie ktos do czego to służy? Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
cZyNo
*
*


Dołączył: Apr 12, 2005
Posty: 233

PostWysłany: Nie Maj 14, 2006 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzi konwersacje z kierowcą w czasie długich podróży...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gobowiec
*
*


Dołączył: May 24, 2005
Posty: 556

PostWysłany: Pon Maj 15, 2006 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Stanach mają często takeigo asystenta drogowego. Już przy gwałtownym hamowaniu łączy się automatycznie z centralą podając stan auta i próbują z tobą nawiążać kontakt czy nic się nie stało z kierowcą. Nie mówiąc o konkretnym wypadku - wtedy układ diagnostyczny przesyła informacje o uszkodzeniu auta i automatycznie wzywa pomoc. Może masz coś takiego?
_________________
Gobowiec Smile Windstar 3.0 97r. zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Pon Maj 15, 2006 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja piorkuje,czyte s-f Laughing ,musze sprawdzic czy moj 17-letni escorcik tez gada Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
cezy
*
*


Dołączył: Mar 15, 2006
Posty: 56
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Maj 15, 2006 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Próbowałem dojsć po wiazce kabli ale w jakims module sie łaczy,jezeli juz jest to myslalem ze skożystam,spodziewałem sie że to jakiś blutuch czy cos zwiazanego ztelefonem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
darryd
*
*


Dołączył: Aug 18, 2005
Posty: 869
Skąd: Głogów - ...ja chcieć nowy dodge charger srt8!!!

PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ktory to rocznik? bo w nowych dodge i chryslerach sterujesz po prostu funkcjami auta a dokladniej po angielsku "UConnect(TM) is an exclusive voice-activated, hands-free, in-vehicle communications system that uses a small control pad, microphone and speaker, all integrated into the rear view mirror. UConnect allows you to dial your Bluetooth-compatible wireless phone or other hands-free device through simple voice commands. UConnect mutes your radio before sending or receiving a call and allows you to store names and numbers in the system's phonebook."... a z tym informowaniem centrali to....hehe, jak w reklamie..."niezle to sobie wymyslil"...Wink owszem, istnieje taki system ale to nie gadajace lusterko a system wzywa pomoc o ile pamietam dopiero przy wystrzeleniu ktorejs z poduszek;)
_________________
Pozdrawiam
darry dooman
Oldsmobile Aurora 4.0L V8
---------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gobowiec
*
*


Dołączył: May 24, 2005
Posty: 556

PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zależy jaki masz system - może być taki który już przy gwałtownym hamowaniu kontaktuje się z tobą asystent(ka) i będzie Cię namawiać abyś odpoczął chwilę, a nie jechał dalej zdenerwowany. Możesz też wezwać pomoc drogową gdy samochód Ci nawali, albo lekarza gdy się słabo poczujesz. Jeśli dobrze pamiętam, mają coś takiego zrobić w Europie, ale łącznie z tym że powiadomią Cię o nałożeniu mandatu za przekroczenie prędkości. To oczywiście sprawa przyszłości, ale niedługo nie będzieś mógł puscić bąka, tak by nie dołożyli Ci akcyzą za zatruwanie srodowiska.
_________________
Gobowiec Smile Windstar 3.0 97r. zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
cezy
*
*


Dołączył: Mar 15, 2006
Posty: 56
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to town&contry.Touring 2005r.Własnie co oznacz Touring,próbowałem sie
skontaktowac z posiadaczka takiego samego chryslera na tym forum user-mama blizniaków ona posiada dłuzej takie auto wiec ma troszke wiecej informacji ale niestety niemam odzewu.Jeszcze mam jedno pytanie ale zaloze nowy temat...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Garet
*
*


Dołączył: Feb 16, 2006
Posty: 267
Skąd: Znienacka

PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gobowiec napisał:
zależy jaki masz system - może być taki który już przy gwałtownym hamowaniu kontaktuje się z tobą asystent(ka) i będzie Cię namawiać abyś odpoczął chwilę, a nie jechał dalej zdenerwowany. Możesz też wezwać pomoc drogową gdy samochód Ci nawali, albo lekarza gdy się słabo poczujesz. Jeśli dobrze pamiętam, mają coś takiego zrobić w Europie, ale łącznie z tym że powiadomią Cię o nałożeniu mandatu za przekroczenie prędkości. To oczywiście sprawa przyszłości, ale niedługo nie będzieś mógł puscić bąka, tak by nie dołożyli Ci akcyzą za zatruwanie srodowiska.


Może naraże się fanom gadget'ów ale dla mnie wieje od takich "dobrodziejstw" KOMUNĄ Neutral
_________________
Tees 3,1 V6 BIAŁY
Ludzie! Kochajcie stare baby!!!
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group