www.asu.pl :: Zobacz temat - HEJ LUDZIE POMOCY!!!
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

HEJ LUDZIE POMOCY!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
TROCKY
*
*


Dołączył: Sep 28, 2005
Posty: 10

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2006 20:41    Temat postu: HEJ LUDZIE POMOCY!!! Odpowiedz z cytatem

HEJ LUDZIE POMOCY!!! mam dodge grand caravan z 96r. gdzie nie było komputera w podsufitce. zakupiłem taki panel i podłączyłem go bez problemu bo była tam wtyczka, działa ok pokazuje spalanie kierunek jazdy itp. ale wariuje temperatura zew. bo jak sie okazało nie mam czujnika temp. zew. Po zakupie takiego i wpięcia go do gniazdka temp. dalej wariuje tzn. tak jakby testuje sie i potem pokazuje SC. Myślałem że czujnik walnięty ale po sprawdzeniu okazało się że nie mam napięcia w gniazdku gdzie wpina się czujnik. Prosze o porade jak mam z tym problemem się uporać, czy ktoś mi to jakoś odłączył? Jak mam tego szukać i co zrobić żeby to działało ok. Z góry dziękuję i pozdrawiam. trocky@op.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
szmernik
*
*


Dołączył: Jan 02, 2005
Posty: 72

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2006 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ja też podpinałem taki moduł i mi na szczęście wszystko działa zrobiłem to wg jednej ze stronek w tej chwili nie bardzo pamietam ale dość dobrze to było tam opisane wiem że 4 kabelki wpinało się pod OBD2 dokładniej to masa plus po zapłonie plus na stałe i PCI BUS było tak że opisane jak montować czujnik temp i jak są jakieś problemy jezeli chcesz wyślę Ci to na emaila i sobie przeglądniesz wersja EN

A co do napięcia w gniazdku czujnika to nie będziesz miał bo to najprawdopodobniej działą jak rezystor albo coś podobnego ale nie jestem pewien
_________________
DODGE INTREPID 2.7V6 rok 99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
TROCKY
*
*


Dołączył: Sep 28, 2005
Posty: 10

PostWysłany: Sro Kwi 05, 2006 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedż i bardzo prosze o podesłanie linka do stronki ew. opisanie jak mam to dobrze zrobić , będę bardzo wdzięczny.
trocky@op.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
szmernik
*
*


Dołączył: Jan 02, 2005
Posty: 72

PostWysłany: Sro Kwi 05, 2006 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wysłałem w załączniku całą instrukcje tego bo neistety linka nie mam poszło wszystko w załączniku na ten email powiedz czy doszło
_________________
DODGE INTREPID 2.7V6 rok 99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
TROCKY
*
*


Dołączył: Sep 28, 2005
Posty: 10

PostWysłany: Czw Kwi 06, 2006 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki doszło, tylko jeżeli mógłbyś mi opisać po polsku co gdzie mam wtyknąć to byłoby super bo z tych zdjęć to nie bardzo kumam a nie chciałbym czegoś zepsuć czy spalić. U mnie podpiołem wtyczke w panelu na górze i coś mam dalej zrobić? bo czujnik temp. to ja mam ale jak mówiłem nie działa temp. wszystko inne działa tylko temp. nie. bardzo prosze cie napisz mi po chłopsku jak mam to zrobić. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
TROCKY
*
*


Dołączył: Sep 28, 2005
Posty: 10

PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LUDZIE POMOZCIE NIE
WIEM JAK MAM TO PODLACZYC ZEBY DZIALALO!!!
[/b]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
SirTrojan
*
*


Dołączył: Dec 28, 2005
Posty: 104
Skąd: W-WA - miasto seksu i biznesu

PostWysłany: Czw Maj 18, 2006 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponieważ też nosze sie z zamiarem montażu takiego ustrojstwa w nowsyzm modelu ( RG) . Również proszę Cię SZMERNIK o info jak to zamontować i podłączyć. Może byc po EN. gtrojan@poczta.onet.pl
dzieki
_________________
-PZDR-

Grzegorz
Infiniti FX35 '06 AWD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group