www.asu.pl :: Zobacz temat -
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 



 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Potocki132
*
*


Dołączył: Aug 07, 2019
Posty: 5
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dniu dzisiejszym stałem się posiadaczem Chevroleta Lumina APV 3.8 z 1994 roku - mam nadzieję, że szczęśliwym posiadaczem.
Pierwsze wrażenia są ok choć samochód wymaga przyzwyczajenia.
do tej pory nie jeździłem samochodami z USA.
Samochód ma około 80 tyś mil przebiegu (z licznika i deklaracji byłej właścicielki).
w związku z tym, że jestem po raz pierwszy na forum proszę o wyrozumiałość jeśli moje pytania będą naiwne.
prosiłbym o opinie w kilku kwestiach, które nurtują mnie na samym starcie.
- w samochodzie świeci się komunikat "service engine soon", jaka jest procedura w tym wypadku? są jakieś punkty kontrolne?
-w moim samochodzie nie działają przednie szyby - jaka może być przyczyna?
- spod maski po prawej stronie (patrząc z wnętrza) wydobywa się cichy pisk jakby paska albo łożyska. co to może być.
- brak podświetlenia środkowej konsoli, przyciski itd


oczywiście w samochodzie niezwłocznie wykonam zmiany pasków płynów itd ale może umiecie mi pomóc w powyższych kwestiach?
samochód od dzisiaj stacjonował będzie na Podkarpaciu i tu pytanie do Was gdzie najlepiej naprawiać/kupować części w Rzeszowie.

dzieki serdecznie za pomoc.

Paweł
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fred21
*
*


Dołączył: Jun 20, 2019
Posty: 8

PostWysłany: Sro Sie 07, 2019 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- co do komunikatu to nie mam pojęcia ale pewnie chodzi o "przegląd", poszukaj w historii forum, pewnie ktoś już napisał jak to skasować

- jeśli obie nie działają to najpierw sprawdź bezpieczniki, może któryś wyjęty, ewentualnie przekaźniki

- skoro pisk to sam sobie odpowiedziałeś, ewentualnie jeszcze może być to pompa wody ale raczej nie, obstawiam łozysko w alternatorze

- u siebie w Pontiacu też mi sie nie świecą Very Happy


ogólnie jak trafisz kumatego mechanika z owymi problemami spokojnie sobie poradzi Wink

enjoy the Chevy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group