www.asu.pl :: Zobacz temat - spadki ladowania neon
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

spadki ladowania neon

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
hary88
*
*


Dołączył: Aug 11, 2018
Posty: 2

PostWysłany: Sob Sie 11, 2018 12:56    Temat postu: spadki ladowania neon Odpowiedz z cytatem

Witam, mam problem z ładowaniem w moim neonie na wolnych obrotach (spada poniżej 12V gdy mam klime i swiatla), gdy rusze odrazu pokazuje 13.7-14V bez klimy i swiateł trzyma 14V~ nawet na wolnych. Mechanik wykrecil i wyslal do sprawdzenia alternator i okazało się ze jest ok i niestety zostawił mnie z problemem. Powiedział ze regulator napięcia chyba jest uszkodzony ale on nie wie gdzie go szukac. Jest tu ktos z okolic czestochowy (moge dojechać dalej) kto by mi by mógł pomoc w przyszlym tygodniu?? Urlop mi sie kończy w przyszlym tygodniu i potem bede musiał neonem jeździc do pracy ponieważ to moje jedyne auto :/
Spadki widzę na gniazdku zapaliczki gdyż mam zegarek z taką opcja podłaczony.
Gdy ładowanie spadnie poniżej 13V zapala sie check.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 13, 2018 5:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem jak jest w neonie bo nigdy takiego auta nie miałem ale w chrysler voyager regulator napięcia jest w komputerze silnika
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hary88
*
*


Dołączył: Aug 11, 2018
Posty: 2

PostWysłany: Nie Sie 19, 2018 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

waldek44 napisał:
nie wiem jak jest w neonie bo nigdy takiego auta nie miałem ale w chrysler voyager regulator napięcia jest w komputerze silnika


Czyli jeśli kupię moduł silnika to będzie on tam wbudowany??
Zauważyłem taką przypadłość ze napięcie spada dopiero jak używam nawiewów , obojetnie czy to klimy czy normalnego nawiewu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 6:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chrysler od dlugich lat regulator napiecia umieszcza w sterowniku/komputerze silnika/auta. Poszukaj na necie, bo sa firmy, ktore to naprawiaja.
I na przyszlosc pisz pelna specyfikacje auta, z fusow nikt ci nie wywrozy rocznika, pojemnosci itp.
I trzymaj swoja fure z dala od mechanikow, ktorzy na rzut oka nie potrafia ocenic, czy w altku jest regulator czy nie.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group