www.asu.pl :: Zobacz temat - sprzedam forda taurusa
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

sprzedam forda taurusa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
cofi7
*
*


Dołączył: Feb 28, 2006
Posty: 233
Skąd: ZAMOŚĆ

PostWysłany: Sro Maj 03, 2006 14:39    Temat postu: sprzedam forda taurusa Odpowiedz z cytatem

no niestety coraz bardziej zastanawiam sie nad sprzedaza mojego taurusa, poki co pisze ze jest on z 1988 roku z silnikiem 3.0V6 koloru bezowego w nadwoziu typu sedan.skrzynia, chyba najwazniejszy element chodzi bez zarzutu, nie miala w swoim zywocie zadnego remontu poniewaz tego nie wymagala, systematycznie byl wymieniany olej wraz z filtrem ( za 7000 km kolejna wymiana ), silnik minimalnie bierze olej ale ciagnie bardzo dobrze, zawieszenie jest w stanie dobrym, przeguby klekocza juz 2 rok i do tej pory nie strzelily, blacha jak to blacha w starym samochodzie, gdzie niegdzie male ogniska rdzy, wnetrze w stanie bardzo dobrym, jestem osoba niepalaca wiec nie ma tego cholernego tytoniu.jak znajdzie sie ktos zainteresowany kupnem to prosze pisac,odpowiem.a cena za jaka chce go sprzedac to 3500zł, mam troche czesci m.in. nowy filtr i uszczelke do skrzyni, druga pompe oleju, drugie bebny, komplet opon na zime i komplet na lato wszystkie w stanie bardzo dobrym.zdjecia moge przeslac na maila,mozliwa zamiana z ewentualna doplata. pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
cofi7
*
*


Dołączył: Feb 28, 2006
Posty: 233
Skąd: ZAMOŚĆ

PostWysłany: Sro Mar 14, 2007 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam nielada problem ze względu na tragiczne zainteresowanie sie moim byczkiem jestem gotow oddac go za 900-1000zl , mam sytuacje na tyle patowa ze nie jak planowalem na wakacjach wyjade za granice ale juz po swietach wyjezdzam, jesli nie uda mi sie sprzedac byka to bede zmuszony oddac go na zlom, jesli ktos ma jakakolwiek inna propozycje to prosze piszcie bo nie chce go oddawac na zyletki, komus napewno sie przyda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
cofi7
*
*


Dołączył: Feb 28, 2006
Posty: 233
Skąd: ZAMOŚĆ

PostWysłany: Sro Mar 14, 2007 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2410584
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rico_wr
*
*


Dołączył: Jul 02, 2005
Posty: 204
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Mar 14, 2007 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajdź mi kupca na Visiona a ja wezmę Byczka Smile Very Happy Iście szatański plan
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
cofi7
*
*


Dołączył: Feb 28, 2006
Posty: 233
Skąd: ZAMOŚĆ

PostWysłany: Sro Mar 14, 2007 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe dobry plan nie jest zly
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
robal
*
*


Dołączył: Feb 03, 2007
Posty: 44

PostWysłany: Czw Mar 15, 2007 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja bym go zawinoł ale gdzie ja tam z gdyni taki kawał mam napierac kurka wodna.szkoda,szkoda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cofi7
*
*


Dołączył: Feb 28, 2006
Posty: 233
Skąd: ZAMOŚĆ

PostWysłany: Pią Mar 16, 2007 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no kawalek drogi, a i nie pali on 5 na sto.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group