www.asu.pl :: Zobacz temat - napis Low Oil
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

napis Low Oil

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
tomcio-td
*
*


Dołączył:
Posty: 220
Skąd: Słowackiego 9/40

PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 15:13    Temat postu: napis Low Oil Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich forumowiczów. Od 3 dni jestem posiadaczem Windstara 3,8 Lx z 97r.
Mam pytanie do was; po uruchomieniu silnika na wyświetlaczu (deska digital) na krótko wyświetla się napis Low Oil i zaraz gaśnie. jeżeli chodzi o test ciśnienia oleju (kontrolka oleju) jest wszystko OK. Czy ktoś może mi powiedzieć, którego oleju mam za mało? Podejżewam ten w skrzyni, bo jest prawie minimum ale może się mylę.
Pozdrawiam
_________________
Lincoln Town Car 2003
Ford Expedition 2003 Eddie Bauer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Czw Maj 04, 2006 1:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wątpie żeby w skrzyni w tym samochodzie był czujnik poziomu oleju i raczej to chodzi o olej w silniku. Ja w GP też mam kontrolke poziomu oleju która prawie non stop święci mimio że poziom oleju jest OK. A swoją drogą jak masz mało oleju w skrzyni to czemu nie dolejesz? Czekasz aż ktoś to za Ciebie zrobi?
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Maj 04, 2006 9:39    Temat postu: low oil Odpowiedz z cytatem

Low oil jest t kontrolka poziomu oleju w silniku (czujnik jest przykrecany do miski olejowej - jednoprzewodowy). Ma sie zapalic na zaplonie a pozniej zgasnac.

PS. Zmien obrazek bo TS juz widze ze nie aktualny Very Happy

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tomcio-td
*
*


Dołączył:
Posty: 220
Skąd: Słowackiego 9/40

PostWysłany: Czw Maj 04, 2006 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jest już doczytałem. Ten napis to jeden z kroków tzw. Self-Test po odpaleniu po ok. 2 sek gaśnie. Dzięki za pomoc. Niedługo zmienię fotkę na windstara, a swoją drogą ponti jeszcze jest cały czas, czeka na kupca Smile
ASU, będzie trzeba się spotkać w warsztacie; wymienić łącznik stabilizatora i przepatrzeć co nieco winiego.
Pozdrawiam
_________________
Lincoln Town Car 2003
Ford Expedition 2003 Eddie Bauer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Maj 08, 2006 10:03    Temat postu: ok Odpowiedz z cytatem

OK. Tylko wczesniej zadzwon....

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group