www.asu.pl :: Zobacz temat - Voyager 3,0 V6 dymi z rury
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Voyager 3,0 V6 dymi z rury

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
qazws
*
*


Dołączył: May 07, 2006
Posty: 1314
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Maj 08, 2006 20:23    Temat postu: Voyager 3,0 V6 dymi z rury Odpowiedz z cytatem

Witam,mam problem chyba padła mi uszczellka pod którąś głowicą objawy mam takie jak jest zimny i odpalę to przez ok minuty jest ok ale po krótkim upływie czasu zaczyna kopcić na biało na wolnych obrotach i na wyszszych,na odmię przy tylniej głowicy która wchodzi do filtra pow jest trochę jasnej mazi a na korku i na bagnecie nie ma, w chłodnicy trochę woda buzuję,a jeszcze na tej tylniej głowicy zauważyłem wyciek oleju,co radzicie robić dwie głowicę czy tylko tą jedną,kompresja wszędzie jest po 11,pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Maj 09, 2006 7:54    Temat postu: jedna glowica Odpowiedz z cytatem

Robienie jednej glowicy jest glupota !! Trzeba zrobic raz a porzadnie. Proponuje kpl. uszczelek z uszczelniaczami (taki zestaw w zaleznosci od firmy kosztuje od 350-890 zł). Konicznie trzeba splanowac glowice, wymienic uszczelniacze i zrobic puszczajace zawory(to podstawa).

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
qazws
*
*


Dołączył: May 07, 2006
Posty: 1314
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Maj 09, 2006 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a dostanę gdzieś nowe szpilki do głowicy jak tak to w jakiej cenie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Maj 10, 2006 8:52    Temat postu: nowe szpilki Odpowiedz z cytatem

Oj tego to nie wiem. Najpredzej w Chryslerze (dealer), my nie mamy na stanie.

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Sro Maj 10, 2006 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zobacz a najlepiej napisz na www.amerykany.pl tam widzialem jakies szpilki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Maj 10, 2006 10:52    Temat postu: szpilki Odpowiedz z cytatem

Maja ale chyba tylko do TS2.3

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
qazws
*
*


Dołączył: May 07, 2006
Posty: 1314
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Maj 12, 2006 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozebrałem silnik trochę jest grzebania Very Happy padnięta uszczelka na tylniej głowicy,prawdopodobnie ciekła pompa wody i się przegrzał poprzedni właściciel wsypał proszek do uszczelniania znalazłem pudełko po tym gównie.Zamówiłem kpl uszczelek Ajusa za 335 zeta w http://czesci-silnikowe.abc24.pl/default.asp?kat=15535&klucz=&wlk=&nr_str=2&r= myślę że mają dobre ceny teraz głowice do obróbki i składanie,na ile kg dokręca się głowice?pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Pią Maj 12, 2006 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znajdz swoj model na www.autozone.com tam w tabelach sa podane momety dokrecania,kolejnosc.Sa rowniez tabele z przeliczeniem jednostek momentu anglosaskich na metryczne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group