www.asu.pl :: Zobacz temat - Voyager 2400b 98r czary z mleka
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Voyager 2400b 98r czary z mleka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
pcbird
*
*


Dołączył: Sep 27, 2007
Posty: 196

PostWysłany: Pon Sie 21, 2017 18:37    Temat postu: Voyager 2400b 98r czary z mleka Odpowiedz z cytatem

Mam problemy elektryczne z voykiem

- brak podświetlenia kokpitu
- brak świateł mijania i postojowych
- wycieraczki chodzą jak chcą
- pompa paliwa cały czas kręci na zapłonie
- nie gaśnie po "zgaszeniu kluczykiem"
- 2 x mi nie odpalił - nie odblokował immo z pilota
- jak na krótko zwieram swiatła mijania w skrzynce bezp. to włącza się także wentylator chłodnicy

co zrobiłem

demontaż , czyszczenie i podlutowanie miejsc podejrzanych w BCM, panel nawiewu i klimy , skrzynka bezp. pod maską

bedę się wczytywał w serwisówkę i szukał dalej ale może ktoś ma jakąś sugestię. Niestety mam mało czasu we srodę jadę w trasę...

Aha problemy się zaczęły nawarstwiać w krótkich odstępach czasu.

Chciałem zdemontować moduł immo i też sprawdzić ale nie mogę zdjąć osłony na podszybiu , jest na to jakiś patent czy rwać do góry ?
_________________
dodge intrepid 96 coupe 3,5l, mustang II 76 5.0, buick riviera 95 3.8sc, buick century estate 90 3,3, taurus 96 wagon, buick regal coupe 3,1 1990, Packard Clipper 1952, oldsmobile alero 2001, buick regal 2003 3,8, Pts 1993 3,8
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2017 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masy posprawdzaj.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
pcbird
*
*


Dołączył: Sep 27, 2007
Posty: 196

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 19:35    Temat postu: voyager 2,4B problemy elektryka Odpowiedz z cytatem

Chciałbym odświeżyć temat , auto używałem sporadycznie więc na szybko wpiąłem się pod przekaźniki, teraz chciałbym wrócić do normalności

i tak:

- masy sprawdziłem
- przekaźnik od świateł mijania nie dostaje plusa, przekażnik od wycieraczek masy
- te problemy usunąłem - pompa paliwa cały czas kręci na zapłonie, nie gaśnie po "zgaszeniu kluczykiem" ,2 x mi nie odpalił - nie odblokował immo z pilota

kupiłem nową skrzynkę bezpiecznikową (też z 2,4b man) ale po jej wymianie
jak podłączam aku to strasznie iskrzy i z obawy na popalenie instalacji wróciłem do starej

potrzebowałbym opis wtyczek skrzynki bezpiecznikowej + BSI , zamierzam przedzwonić kable

oraz wszelkich innych sugestii które mnie naprowadzą na jakiś trop....

dzięki
_________________
dodge intrepid 96 coupe 3,5l, mustang II 76 5.0, buick riviera 95 3.8sc, buick century estate 90 3,3, taurus 96 wagon, buick regal coupe 3,1 1990, Packard Clipper 1952, oldsmobile alero 2001, buick regal 2003 3,8, Pts 1993 3,8
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group