www.asu.pl :: Zobacz temat - przeciwmgielne na tyl????
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

przeciwmgielne na tyl????

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
DARO
*
*


Dołączył: Oct 20, 2004
Posty: 194
Skąd: Pawlowice sl

PostWysłany: Sob Kwi 22, 2006 17:27    Temat postu: przeciwmgielne na tyl???? Odpowiedz z cytatem

j.w czy ktos to montowal.
na przegladzie zakwestionowali mi brak tych swiatel ,na ile jest to skaplikowana operacja a mianowicie instalacja takowego swiatla w
winim z 95r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Sob Kwi 22, 2006 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poszukaj na forum, bylo jakis czas temu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2006 21:55    Temat postu: przeciwmgielne Odpowiedz z cytatem

Lampa od malucha (8,50zł), 10 metrow przewodu(8zł), masa pod lampe, z plusem zasuwasz na przod i tam przez wlacznik (koniecznie podswietlany na czerwono lub pomaranczowo(3zł)) do plusa po zaplonie. Cala operacja okolo 1-1,5h.

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
taurus
*
*


Dołączył: Feb 18, 2006
Posty: 469
Skąd: Bielsko-Biala

PostWysłany: Wto Maj 09, 2006 20:12    Temat postu: Byk Odpowiedz z cytatem

Witam!
A jak to jest w stanach?
Ja w Taurusie nie mialem oryginalnie montowanego swiatla przeciwmgielnego. Zrobiono go z jednego z dwoch swiatel wstecznego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Wto Maj 09, 2006 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezdzisz w polsce to obowiazuja ci nasze przepisy,tak mi powiedzial gosciu na przegladzei wiec zamontowalem przeciwmgielne,i to dosc elegancko mimo tego ze z malucha,esDarek moze potwierdzic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
taurus
*
*


Dołączył: Feb 18, 2006
Posty: 469
Skąd: Bielsko-Biala

PostWysłany: Wto Maj 09, 2006 21:19    Temat postu: Byk Odpowiedz z cytatem

No rozumiem, ale co, to w usa mgly nie ma ??? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Maj 10, 2006 9:13    Temat postu: mgla Odpowiedz z cytatem

Mgla moze i jest ale oni ogolnie maja "luziejsze" przepisy drogowe. Pare znakow, w miescie mozesz calkowicie bez swiatel jezdzic a kierunki i stop sygnalizowac reka wystawiona za okno (poza miastem na autostradach juz trzeba miec oswietlenie)

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Sro Maj 10, 2006 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w polsce czy europie ustawodawcy sadza ze reszta ludzi to banda totalnych debili ktorych trzeba prowadzic za reke, zmuszajac nas do uzywania tego czy tamtego wynalazku,w usa na przegladzie liczy sie wydech i hamulce reszta moze byc ale nie musi,a w dupe dostajesz dopiero jak bedziesz sie ubiegac o odszkodowanie za wypadek w ktorym zlamalo ci mostek bo nie miales zapietych pasow i takich przykladow mozna mnozyc.WSZELKIM PRZEJAWOM USTAWOWEGO A CO ZA TYM IDZIE SEJMOWEGO DEBILIZMU MOWIMY STANOWCZE NIE!!! Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Maj 10, 2006 10:51    Temat postu: hehe Odpowiedz z cytatem

Very Happy

Pozdawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Maj 10, 2006 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JEDI_V jak zwykle ma racje! widzialem lampe od malucha i uwierzcie,ze tez bym taka chcial (ja jezdze bez przeciwmgielnego juz tyle lat Embarassed ale na szczescie w fordzie tempo swiatlami obrodzilo i se wykorzystam jakies rezerwowe wlokno) co do debilizmu przepisow i rzadu to po prostu konczyny opadaja (wszystkie)...
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
zbyszko
*
*


Dołączył:
Posty: 127
Skąd: POLAND

PostWysłany: Nie Maj 28, 2006 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam
jeżdżę winim już trzeci rok miałem trzy przeglądy każdy w innym mieście tak z buta na żywca i nikt mi się nie dotrzepil do moich orginalnych świateł ameryk... nikt mi nie zwrócił uwagi na światła przeciwmgielne z tyłu z przodu mam założone dla lepszego doświetlenia i to wszystko...
policjant przy kontroli drogowej sprawdzał działanie oświetlenia nie mial zastrzeżeń
a tak wogóle to ztyłu światła mijania w winim świecą dosyć dobrze i w mgle widać je super Shocked
pozdrawiam
_________________
Windstar 3,8 LX 95 gaz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GAZDA
*
*


Dołączył: Nov 23, 2005
Posty: 1018
Skąd: Rabka

PostWysłany: Nie Maj 28, 2006 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w taurusie nie mam przeciwmgielnego, a autko jest od 97 w polsce, a w escorcie to nawet świateł cofania nie mam Wink przejechałem nim kilkadziesiąt tysięcy kilometrów między polską a anglią i nikt nigdy sie nie przyczepił...
no nie sorry raz niemiecki policjant przy kontroli zwrócił mi uwage żebym zrobił coś z przednim kierunkowskazem, bo go nie miałem (dosłownie!) -skutki kraksy z passatem
_________________
'96 FORD taurus GL 3.0 wagon

'91 CHRYSLER LeBaron GTC 3.0

ŚLEBODA ABO ŚMIERZĆ!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Nie Maj 28, 2006 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedz do innego zakładu, najlepiej gdzies na wioske tam powinno przejśc bez problemu. ja jeżdze już tyle lat i ani światła z przodu nie wymienione ani przeciwmgielny nie zainstalowany, w GP to cały tylni pas sie swieci na czerwono jak włącze światła
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
darryd
*
*


Dołączył: Aug 18, 2005
Posty: 869
Skąd: Głogów - ...ja chcieć nowy dodge charger srt8!!!

PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wlasnie wczoraj bylem i to samo, doczepil sie ze mam dwa wsteczne a nie mam przeciwmgielnego, i kazal mi jechac do elektryka zeby zainstalowal, powiedzialem ze nie...wyprosilem i wbil pieczec...

...pomyslalem sobie, ze fajnie pewnie bedzie wygladalo, jak do tych wstecznych doloze super jasne zarowki diodowe w czerwonym kolorze, bez zadnych zmian w obudowie, bo biale pokrywki zostana, ale jak wlacze przeciwmgielne to zapala sie b.jasne czerwone diodki i mysle ze to wytarczy...takie http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=113512968
albo http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=113512965 tylko na 12V
_________________
Pozdrawiam
darry dooman
Oldsmobile Aurora 4.0L V8
---------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekam na foty, chociaz uwazam ze nie bedzie tego widac dobrze .. Sad lepiej przerobic na stale kupujac jakies ledy 3-5Wx3 i domowo laczac .. jesli chcesz oczywiscie ledy ..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group