www.asu.pl :: Zobacz temat - Butla lpg do jazdy na wstecznym
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Butla lpg do jazdy na wstecznym

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
karamba
*
*


Dołączył: Mar 23, 2017
Posty: 1

PostWysłany: Nie Kwi 02, 2017 21:15    Temat postu: Butla lpg do jazdy na wstecznym Odpowiedz z cytatem

Zgłupiałem już z tym jak to jest, co jest dobre co złe . A może butla montowana w jedną czy w druga stronę nie ma w praktycznej eksploatacji znaczenia.

czytałem co to jest bulta lpg do jazdy na wstecznym na forum lpg i w innych miejscach.
W sumie każdy pisze inaczej. Mam w tej chwili zbiornik lpg zamontowany xle i jakoś z tym żyje.
Z drugiej strony fajne wyjaśnienie za pomocą rysunków przekonuje mnie że jest w tym jakiś sens żeby zbiornik odwrócić

https://lpgmasters.pl/butla-do-jazdy-na-wstecznym/

Jak do tego tematu podchodzić. Przejmować sie czy nie przedobrzać i jeździć jak dotąd?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
petermx
*
*


Dołączył: Apr 06, 2011
Posty: 35
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artykuł chyba wyczerpuje temat Wink

Wszystko się zgadza, jeśli wielozawór jest od przodu, przy końcówce gazu brakuje ciśnienia pod górkę albo przy przyspieszaniu.

Na szczęście, zbiorniki zewnętrzne na ogół montowane są do jazdy "do przodu", a cylindrycznych to nie dotyczy, o ile są zamontowane pod właściwym kątem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group