www.asu.pl :: Zobacz temat - wskaźnik poziomu paliwa
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wskaźnik poziomu paliwa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Maav
*
*


Dołączył: Oct 18, 2005
Posty: 399
Skąd: Nal Hutta (Wawa)

PostWysłany: Pią Kwi 14, 2006 10:53    Temat postu: wskaźnik poziomu paliwa Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim życzenia świąteczne dla wszystkich, wesołego jajka i króliczków Smile

Zapalam dziś samochód, i widzę że wskaźnik pokazuje szybką konieczność wizyty na stacji benzynowej. No cóż, może dojadę, myślę - nie tak daleko. Ale tak mnie tknęło, patrzę na licznik drogi - 94 mile przejechane, niemożliwe żeby mi spalił 22 litry/100, nie... ale wskazówka leży na kołku, i lampka check engine sie nie pali (a często się pali, i w warsztacie powiedzieli że jak się tam bak troszkę zapowietrza.. jak się korek źle dokręci albo co..). Więc raczej nie działa po prostu. Co może być? Licznik drogi chodzi, temperaturowy też, wszystko inne.. tylko to. Gdzie ten kabelek może być wypadnięty z gniazda? Chyba że to ustrojstwo na pompie się zepsuło?

Tak już na marginesie jeszcze zapytam, gdzie w Neonie się reguluje położenie kolumny kierownicy? Bo wygląda na to, że można ją podnieść - jest miejsce, a blokady znaleźć nie mogę... a za nisko trochę jest.
_________________
//'07 Saturn VUE 3.5 V6 Aut FWD, miejski potforek z kosmosu

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Garet
*
*


Dołączył: Feb 16, 2006
Posty: 267
Skąd: Znienacka

PostWysłany: Pią Kwi 14, 2006 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może Ci ktoś zrobił odwiert w baku?
_________________
Tees 3,1 V6 BIAŁY
Ludzie! Kochajcie stare baby!!!
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maav
*
*


Dołączył: Oct 18, 2005
Posty: 399
Skąd: Nal Hutta (Wawa)

PostWysłany: Sob Kwi 15, 2006 0:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E tam. Na pustym bym daleko nie zajechał.
_________________
//'07 Saturn VUE 3.5 V6 Aut FWD, miejski potforek z kosmosu

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group