www.asu.pl :: Zobacz temat - elektryczne sterowanie szyb
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

elektryczne sterowanie szyb

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
adrian
*
*


Dołączył:
Posty: 3

PostWysłany: Sob Lip 24, 2004 23:00    Temat postu: elektryczne sterowanie szyb Odpowiedz z cytatem

Czesc !
jestem nowy wiec na poczatek pochwala, dobre forum mam nadzieje ze "rozwojowe". jestem posiadaczem dodga caravana 3.3l z 97roku.

teraz moj problem; przestalo u mnie dzialac e.sterowanie szyby pasazera.
na poczatku nie rowno podnosilo i opuszczalo szybe (kantowalo) a teraz juz nic zero reakcji, po sciagnieciu tapicerki widze ze silniczek "reaguje" minimalny obrot w lewo lub w prawo lecz szyby nie potrafi ruszyc.
musze jeszcze dodac ze na poczatku moich "problemow" przesmarowalem prowadnice gdyz przypuszczalem ze jest to powodem "kantowania" lecz nic to nie pomoglo.no i teraz moje pytanie; da sie cos takiego naprawic czy trzeba wymienic caly silniczek wraz z mechanizmem podnoszacym? ile moze to kosztowac?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adrian
*
*


Dołączył:
Posty: 3

PostWysłany: Pon Sie 02, 2004 0:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niema nikt zadnego pomyslu ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Sie 03, 2004 13:45    Temat postu: Re podnosnik szyby Odpowiedz z cytatem

Witam. Odpisuje dopiero teraz bo bylem na urlopie Smile . Jak na moje oko uszkodzony jest podnosnik. Powiedziales ze nierowno podnosilo szybe ( prawdopodobnie przytarla sie prowadnica. Moim zdaniem uszkodzony jest wirnik. Napewno silniczek jest do wymiany. Aby to jeszcze na 100 % sprawdzic proponuje podpiac silniczek na krotko i sprawdzic czy pojdzie ( po zdemontowaniu ). Jak znam zycie to pewnie zakreci ale nie bedzie mial odpowiedniej mocy ( z tad male ruchy wirnika - poprostu nie ma on sily ).

Mamy taki silniczek uzywany ( 250 zł - do negocjacji Wink ) ale od stratusa. Z tego co pamietam to powinno byc to samo ale dla pewnosci jesliby sie Pan zdecydowal to prosze przeslac adjecia na nasz odres email. Porownamy z naszym.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
adrian
*
*


Dołączył:
Posty: 3

PostWysłany: Wto Sie 03, 2004 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki za sugestie, co do propozycji wymiany silniczka to chetnie bym skorzystal lecz mieszkam za odra a w okolicach wroclawia w tym roku raczej nie bede. planuje przyjechac do polski na pare dni lecz w okolice Gdanska (czasowo nie dam rady owiedzic Waszego warsztatu Crying or Very sad ) moze moglbys mi polecic jakis "zaprzyjazniony" warsztat na pomorzu Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Sie 03, 2004 23:51    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Hmmm. Przykro mi ale tak daleko nasze znajomosci nie siegaja Confused .
Ale napewno musi byc jakis warsztat samochodow amerykanskich w Trojmiescie. Moze w internecie bedzie sie oglaszac jakas firma z pomorza. Ewentualnie mozna kupic tam autogielde lub cos w tym stylu i tam poszukac.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
adrian
*
*


Dołączył:
Posty: 3

PostWysłany: Sro Sie 04, 2004 1:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki poprobuje !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adam_p
*
*


Dołączył:
Posty: 4

PostWysłany: Sro Sie 04, 2004 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest serwis w Elblągu. www.asjauto.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adrian
*
*


Dołączył:
Posty: 3

PostWysłany: Sro Sie 04, 2004 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@adam_p

dzieki prawdopodobnie skorzystam, wszystko zalezy od czasu ;-(
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zibi9



Dołączył:
Posty: 0

PostWysłany: Sro Sie 18, 2004 10:28    Temat postu: serwis w Gdansku Odpowiedz z cytatem

jest tez w Gdansku
maja nowe i uzywane czesci, w porzo.
Ponti
058-3059225
_________________
Pozdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adrian
*
*


Dołączył:
Posty: 3

PostWysłany: Nie Sie 22, 2004 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Zibi9 , dzieki za wiadomosc wlasnie wczoraj wrocilem z urlopu i sam znalazlem w Gdansku "Ponti"-ego (kiedy pisales posta bylem juz na urlopie). wystarczylo wymienic slizgi ktore chodza po prowadnicach i wszystko chodzi.slizgi byly popekane i "wyrobione" z powodu chyba zlego ustawienia prowadnic po wymianie stluczonej szyby.
Ponti naprawde w porzadku, warty polecenia!

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kiss73
*
*


Dołączył: Jan 25, 2008
Posty: 89
Skąd: ŻARY

PostWysłany: Pon Kwi 26, 2010 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wytarly sie szczotki w silniczku podnoszenia szyby od strony kierowcy (przod)
Czy mozna je wymienic ? jezeli nie to
czy silnik od strony pasazera mozna zamontowac w dzwiach kierowcy?
Voyek 98 td
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group