www.asu.pl :: Zobacz temat - Tarcze hamulcowe do Pontiac GP
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tarcze hamulcowe do Pontiac GP

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Nie Kwi 09, 2006 23:11    Temat postu: Tarcze hamulcowe do Pontiac GP Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko czy w Polsce mozna by było podebrać tarcze do Pontiaca Grand Prix od jakiegos Opla? Swego czasu jak w trasie poleciały mi z tyłu klocki to mechanik bez problemowo podebrał identyczne od Opla, teraz nie pamiętam co to był za Opel.
ASU jak myślisz jest szansa no podebranie tarcz?
Jak nie to kupie pewno ten komplet http://tinyurl.com/zy67c tylko czy warto kupować takie tarcze nacinane i z otworami? Czy to prawda że szybciej złużywają się klocki na tarczach z otworami?

Pozdrawiam
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
WMA
*
*


Dołączył: Dec 18, 2004
Posty: 761
Skąd: Skierniewice, Żyrardów, Warszawa

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2006 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrząc po ilościach otworów to może pasować od Vectry lub Omegi. Sprawdź średnicę otworu centrującego i rozstaw otworów śrób mocujących. To na podstawie tych informacji można coś dopasować.
_________________
Chrysler 300M 3,5 '99 gaz jedyny w okolicy - już nie
Chrysler Town&Country 3,8 '05
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Wto Kwi 11, 2006 2:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie będe eksperymentował i kupie to co ma być. Teraz pytanie czy warto kupować te z rowkami i otworami czy gładkie?
Dziś stojąc w korku przyglądałem się tarczą w nowych samochodach i widze że fabrycznie wszyscy instalują gładkie tarcze. Czy ktoś z Was ma tarcze z rowkami i otworami?
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Wto Kwi 11, 2006 7:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nawiercane i z rowkami stosuje sie raczej do wyczynowych czy podrasowanych aut,jak masz automata i jezdzisz spokojnie to po co przeplacac.Rowki na tarczkach powoduja szybsze oczyszczanie sie tarcz natomiast otwory ulatwiaja chlodzenie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Sro Kwi 12, 2006 0:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teoretycznie tarcze nawiercane i z rowkami są do samochodów sportowych ale taki komplet http://tinyurl.com/zy67c wyniesie mnie taniej jak kupienie tarcz gładkich wagnera. Zastanawiam się tylko nad jakością materiału z jakiego zostały zrobione. Ostatnio założyłem na tył gładkie tarcze Reybestos i po krótkim czasie się pokrzywiły a kiedy je oddałem do toczenia na tokarke to tokarz przetoczył je ale powiedział żebym więcej z nimi nie przychodził bo to są tarcze spawane i ciężkie do toczenia. Chodziło o to że środek tarczy (miejsce z otworami) jest dospowany do obręczy i tarcza mu się lekko uginała pod naporem noża.
Pozatatym GP to jest psedo sportowy samochów.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Pią Kwi 14, 2006 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ASU masz może możliwość sprawdzenia jakiego dokładnie rozmaru mam tarcze z przodu? Widze że występują dwa rozmiary 10 1/2 i 11 1/4. '95 Pontiac Grand Prix SE
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2006 9:46    Temat postu: tercze Odpowiedz z cytatem

Niestety ale tez u mnie w katalogu podaja 2 rodzaje. Sciagnij kolo i zmierz tarcze, wtedy bede mogl podac ci czy mamy taka i jaka cena.

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Pią Kwi 21, 2006 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nic narazie kupiłem tylko tarcze na tył Vipar http://tinyurl.com/k5wbu
ASU miałeś doczynienia z tymi tarczami wcześniej? Jak wróce do kraju to wtedzy zmierze przód i będe zamawiał.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group