www.asu.pl :: Zobacz temat - gaznik w camaro Silnik big block 402
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

gaznik w camaro Silnik big block 402

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
yankess
*
*


Dołączył: Dec 27, 2013
Posty: 12
Skąd: okolice wisły

PostWysłany: Nie Paź 30, 2016 21:29    Temat postu: gaznik w camaro Silnik big block 402 Odpowiedz z cytatem

Witam,
Mój gaźnik w camaro już dawno sprawiał problemy, teraz umarł całkiem. Idzie zima to można coś podłubać tylko co byście doradzili? Silnik to big block 402 i myślałem o gaźniku Edelbrock 1411 http://royalparts.pl/gaznik/55-gaznik-edelbrock-1411-750-cfm.html , nie za duży nie za mały??
Myślę jeszcze o zmianie kolektora ssącego też Edelbrock, ale jeszcze nie wiem który model?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Sro Lis 02, 2016 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cos mi sie zdaje, ze tu fachowcow od gaznikow nie znajdziesz.
Sproboj na forum detroitiron.pl lub roadrunners.pl lub amerykany.com lub vanklub.pl
Dzieki za fajna stronke z czesciami Laughing
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
robisum1
Admin
Admin


Dołączył: Jul 14, 2009
Posty: 356

PostWysłany: Sob Lis 05, 2016 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strona może się przyda aczkolwiek cena za ten gaznior powalająca porównując np. z ebayem ,jak sie zdecydujes na ten gaznik i chcesz ,to pomogę ci zakupic i go sprowadzic ,po ...uj przepłacać.
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8 LPG


Ostatnio zmieniony przez robisum1 dnia Pon Lis 28, 2016 0:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
yankess
*
*


Dołączył: Dec 27, 2013
Posty: 12
Skąd: okolice wisły

PostWysłany: Czw Lis 24, 2016 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a wystawisz mi na to fakturę? dasz gwarancję?

Prowadzę sprzedaż w innej branży i nic bardziej mnie nie wkurza jak ludzie porównują ceny do Japonii czy USA, najlepiej jakby ceny były takie same lub nawet taniej. Pretensje trzeba mieć raczej do rządu, bo to on nalicza VAT i cło (łącznie z przesyłką), dla firm dolatuje jeszcze SAD. Opłacić pracownika, ZUS, hosting, magazyn, księgową i mnóstwo innych rzeczy, a trzeba przecież jeszcze na tym zarobić. Według mnie zarabiają na tym jakieś 20% i dla mnie to jest uczciwe (załóżmy gaźnik z przesyłka $380x4 =1520zł +4% cła + 23% VAT+ 70zł SAD =2014zł + 20% marży =2417zł)


Potrafisz sam sprowadzić - SUPER, jesteś o tyle do przodu jeśli przyjdzie kompletne i sprawne, ale nie oceniajcie firm, bo jest drożej niż na rodzimym rynku Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
robisum1
Admin
Admin


Dołączył: Jul 14, 2009
Posty: 356

PostWysłany: Pon Lis 28, 2016 0:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jasne ze wystawie i dam dożywotnia gwarancje bo jakże mogłoby byc inaczej .


Wiecej luzu w dupie ,chciałem pomoc, nie spodobało się to nie ,nie musiałeś sie tak rozpisywać i krzyczeć (pisownia duza czcionka) .
Wystarczyło napisać nie dziękuje .
A ludzie nie tylko porównują ceny w krajach przez ciebie wymienionych ale i jedza tam na zakupy - dla czego? ano dla tego by nie przepłacać .
Przypomnij sobie (jesli siedzisz w branży handlowej) co sie działo kilka lat temu jak zielony byl poniżej 2zl .
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8 LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group