www.asu.pl :: Zobacz temat - do wszystkich userow forum
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

do wszystkich userow forum

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Czw Mar 30, 2006 13:11    Temat postu: do wszystkich userow forum Odpowiedz z cytatem

czy wy tez tak macie ze automatycznie wam sie odznaczaja posty nieprzeczytane jako przeczytane?

ja za kazdym razem moge przeczytac tylko jeden watek .. pozniej wszystkie watki w roznych grupach sie same odznaczaja .. ? myslelem ze cos nie tak jest z data na serwerze.. ale teraz chyba jest dobra i dalej nie dziala Sad czy moze u mnie cos nie tak jest? Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
usauto
*
*


Dołączył: Feb 20, 2006
Posty: 34
Skąd: katowice.....kom. 513417776

PostWysłany: Czw Mar 30, 2006 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zawsze daje wstecz i do nastepnego a jak odpowiadasz na cos to kilka razy wstecz i dojdziesz do początku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Czw Mar 30, 2006 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm .. ale to nie powinno tak dzialac .. u mnie dzialalo normalnie Sad pozatym daty chyba sie nie zgadzaja dalej ?


updejt ..
zrobilem jak mowiles .. napisalem tego posta i przycieskiem wstecz poszedlem dalej .. wlazlem na nowy watek zanaczony jako nie przeczytany .. wychodze "cofnij" no i sie wszystko odznaczylo Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Gobowiec
*
*


Dołączył: May 24, 2005
Posty: 556

PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślałem że ASU to poprawił, bo też tak miałem. Ale od jakiegoś tygodnia działa normalnie. (nic nie zmieniałem w kompie)
_________________
Gobowiec Smile Windstar 3.0 97r. zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 11:40    Temat postu: administrator Odpowiedz z cytatem

Hmmm. Omowie to z administartorem serwera.... Moze o bedzie mial jakos pomysl....

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
taurus
*
*


Dołączył: Feb 18, 2006
Posty: 469
Skąd: Bielsko-Biala

PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 11:54    Temat postu: Byk Odpowiedz z cytatem

ja tez tak mam. Od tego czasu uzywam w gornym rogu z prawej, opcji pokaz posty od ostatniej wizyty. A itak jesli przeczytam to znowu jak wruce , dalej widnieja jako nieprzeczytane:(
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to bylbym w stanie przezyc .. gorzej jak chce poczytac jakies i za kazdym razem mam info nwet jak klikam "posty od ostatniej wizyty" ze nie ma nic .. a wiem ze sa i widzialem wchodzac na forum ze byly oznaczone jakies dzialy, ze w nich sa nowe odpowiedzi ..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group