www.asu.pl :: Zobacz temat - Szalony centralny? Cóż to za niespodzianka? Windstar
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szalony centralny? Cóż to za niespodzianka? Windstar

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
pijo
*
*


Dołączył: Feb 06, 2006
Posty: 28

PostWysłany: Pią Mar 24, 2006 23:28    Temat postu: Szalony centralny? Cóż to za niespodzianka? Windstar Odpowiedz z cytatem

Jako że jestem ogłupionym maniakiem Windstara, mam oprócz 3,0 innego. Tzn. 1997 - 3,8.
Pewnego dnia pilot nie zamknal mi drzwi. Nie zwróciłem uwagi. Powtórzyło się to kilka razy. Pewnego razu odchodząc od auta usłyszałem stukot zamykanego zamka, który się powtarzał. Podszedłem do auta i okazało się, że dzyngiel od drzwi otwiera i zamyka drzwi. Nie mogłem go uspokoić ani pilotem, ani kluczykiem. Po chwili w kolejnych drzwiach zamek zaczął wariować. Jeśli udało mi się go uspokoić, to tylko w formie obejścia auta dookoła i przytrzymania kluczykiem zamka.
Zdarzyło się niestety kilkukrotnie, że po zostawieniu auta na noc na parkingu, rano nie miałem już "sztrumu", więc czekało mnie ładowanie baterii oraz taksówka.
Pożniej już odłączałem aku na noc:))
Elektryk zabrał się do tego. Powymieniał jakieś klamoty w drzwiach, sterowniki, i coś tam. Oddał auto, a auto na drugi dzień to samo. Zaznaczam, że nie działa zamykanie centralnym zamkiem ani poprzez kluczyk ani poprzez guzik w drzwiach, ani poprzez pilota. Choć alarm się uzbraja normalnie. Miał już ktoś takie przypadki?
Pozdrowienia
Piotr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
skwirut
*
*


Dołączył: Feb 19, 2006
Posty: 53
Skąd: wieliczka

PostWysłany: Sro Mar 29, 2006 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spotkało mnie to własnie
podeszła gdzies woda i zwarła przekażnik centralnego
spaliło bezpiecznik
ale wczesniej zwegliło mi przekażnik
moze masz podobny problem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Sob Kwi 01, 2006 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W bagazniku masz przekazniki do centralnego prawdopodobnie cos tam wplynelo jakas woda z solą lub żre je rdza i takie cyrki powoduje posprawdzaj po koleji a tak na marginesie to ten mechanik to prawdziwy spec po dwoch dniach nic nie dziala to jest sukces znajdz jakiegos znajacego sie na robocie i powinien sie z tym uporac maks w 2-3 godzinki jezeli nie wymaga to rozbierania drzwi centralny w fordzie to najprostrze rozwiazanie na swiecie Pozdr
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group