www.asu.pl :: Zobacz temat - Zwariował Windstar czy ja zwariowałem? Nie mogę odpalić....
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zwariował Windstar czy ja zwariowałem? Nie mogę odpalić....

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
pijo
*
*


Dołączył: Feb 06, 2006
Posty: 28

PostWysłany: Sro Mar 22, 2006 8:43    Temat postu: Zwariował Windstar czy ja zwariowałem? Nie mogę odpalić.... Odpowiedz z cytatem

Witam.
Odłączyłem aku aby przełożyć go do drugiego samochoda. Po włożeniu go ponownie do samochodu nie mogę odpalić silnika.
Objawy są takie:
Prąd jest, wszystkie kontrolki OK. W momencie przekręcenia kluczyka, wszystko gaśnie, a mruga tylko czerwona kontrolka THEFT na samym środku zegarów. Wedle mnie jest to jakieś zabezpieczenie fabryczne. Teraz albo alarm albo immobiliser w kluczyku. A może kostka stacyjki?
Kurde, już nic nie wiem. Elektryk rozkłada ręce....

Pozdrawiam ponownie.
Piotr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
slaslu
*
*


Dołączył: Mar 11, 2005
Posty: 503
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Mar 22, 2006 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam coś podobnego w carvanie. jak przekrecam kluczyk to tylko swieci sie kontrolka od alarmu i nic wiecej, moge go odpalic z gazu. może spróbuj na gazie??
u mnie był u 2 elektronikow i nic
_________________
DODGE GRAND CARAVAN ES GOLD 3.8L 96.r ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
tomcio-td
*
*


Dołączył:
Posty: 220
Skąd: Słowackiego 9/40

PostWysłany: Sro Mar 22, 2006 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imobilaiser na bank. Fabryczny system. Po odłączeniu aku musiało ci coś skasować, ze nie widzi teraz twojego kluczyka.
No i problem.
_________________
Lincoln Town Car 2003
Ford Expedition 2003 Eddie Bauer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Gobowiec
*
*


Dołączył: May 24, 2005
Posty: 556

PostWysłany: Pią Mar 24, 2006 15:34    Temat postu: re:Zwariował Windstar czy ja zwariowałem? Nie mogę odpalić.. Odpowiedz z cytatem

No to mnie wystraszyłeś. Wkładałem nowy aku i na szczęście nic takiego się nie stało. Może nie mam takiego zabezpieczenia, albo czas bez podłączonego aku był za krótki aby zresetował się. Jaki jest rocznik Twojego Wini?
_________________
Gobowiec Smile Windstar 3.0 97r. zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pijo
*
*


Dołączył: Feb 06, 2006
Posty: 28

PostWysłany: Pią Mar 24, 2006 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
No i właśnie zdaje się, że to jest ten problem. Elektryk walczy z nim od 2 dni. Twierdzi, że immobiliser szlag trafił, bo nie ma komunikacji pomiędzy nim, a jakimś tam epromem. I teraz mam ból.
ZObaczymy jutro. Narazie zapuścił komputer, aby dobrał się do czegoś tam:))
Pozdrawiam.
Piotr

tomcio-td napisał:
Imobilaiser na bank. Fabryczny system. Po odłączeniu aku musiało ci coś skasować, ze nie widzi teraz twojego kluczyka.
No i problem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pijo
*
*


Dołączył: Feb 06, 2006
Posty: 28

PostWysłany: Sob Mar 25, 2006 11:57    Temat postu: aku Odpowiedz z cytatem

Właśnie elektryk stwierdził, że musiałem odwrotnie podłączyć klemy...
/ tzn ktoś/
Jakoś mi się wydaje mało realne, no ale cóż, zawsze jest jakiś procent, że mogło się zdarzyć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Sob Kwi 01, 2006 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak masz kluczyk matke w komplecie to zaden problem zeby zaprogramowac immo w fordzie jak nie masz to trzeba wyjac kompa wyczyscic immo w nim i zalozyc i zaprogramowac klucz ale zeby padl od odwrotnego podlaczenia aku to nie realne wykonczylbys alternator i inne elementy elektroniki na amen w takim przypadku a samo immo w fordzie lubi pasc taki jego urok Pozdr
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group