www.asu.pl :: Zobacz temat - Amortyzatory Dodge Grand Caravan
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Amortyzatory Dodge Grand Caravan

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Krzysztof76
*
*


Dołączył: Jan 18, 2006
Posty: 60

PostWysłany: Pią Mar 17, 2006 17:03    Temat postu: Amortyzatory Dodge Grand Caravan Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanko zwiazane wlasnei z amortyzatorami , bo czytalem gdzies ze sprzedaja regenerowane i sa tansze o polowe

co sadzicie o tym oplaca sie ?? czy sprzedaja inne regenerowane czy poprostu regenereuja te co sa w aucie .. i naczym to polega mniej wiecej.

Aaaaa i czy na Podkarpaciu zajmuje sie tym ktos .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pią Mar 17, 2006 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kupilem regenerowane w usa do mojego auta na tyl. rzeczywiscie byly prawie o 50% tansze od nowych. bylo to z 5 lat temu:) ostatnio bylem na tescie i sa spoko:) niestety nie znam firmy nazwy tej firmy niemniej jesli robia fachowo to to dziala. podobno pod czestochowa jest jakas powazna firma ktora sie tym zajmuje ale trza by przetrzepac net.
pozdrawiam!
darek
p.s. w 5 sekund znalazlem:
http://www.mexol.pl/regener.html
http://katalog.hoga.pl/kategoria.asp?link=Motoryzacja_i_transport:Amortyzatory
http://auto.gazeta.pl/auto/1,50120,70268.html
http://matzal.w.interia.pl/
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Mar 20, 2006 13:23    Temat postu: Re: Amortyzatory Dodge Grand Caravan Odpowiedz z cytatem

Krzysztof76 napisał:
Mam takie pytanko zwiazane wlasnei z amortyzatorami , bo czytalem gdzies ze sprzedaja regenerowane i sa tansze o polowe

co sadzicie o tym oplaca sie ?? czy sprzedaja inne regenerowane czy poprostu regenereuja te co sa w aucie .. i naczym to polega mniej wiecej.

Aaaaa i czy na Podkarpaciu zajmuje sie tym ktos .


Czy dasz 200-300 zł za nowy czy 150 za regenerowany to leiej nowy. Ceny nie sa kosmiczne jak pare lat temu....

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WMA
*
*


Dołączył: Dec 18, 2004
Posty: 761
Skąd: Skierniewice, Żyrardów, Warszawa

PostWysłany: Wto Mar 21, 2006 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat kupiłem w łodzi za 130zł szt. Własnie w sobotę wymieniłem. Firmy na "G" Produkcja w Meksyku. Przynajmniej tak napisali na pudełku. Wygląda na porządny. Jest grubszy od poprzedniego.
_________________
Chrysler 300M 3,5 '99 gaz jedyny w okolicy - już nie
Chrysler Town&Country 3,8 '05
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Sro Mar 22, 2006 0:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piszemy o amorach do przodu czy tyłu?

W Krośnie był warsztat który regenerował amory ale gość zamknoł bo ma problemy z oczami. O tych regeneracjach to słyszałem zmienne opinie. Ja osobiście podchodze do tego że jak samochód jest ciężki to nie ma co sie bawić w regeneracje tylko kupić nowe
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Mar 22, 2006 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wiesz ale jak kiedys oryginaly do mojego auta kosztowaly po 500 i wiecej zl(tam sa kolumny z tylu) to warto bylo przyoszczedzic. zwlaszcza,ze jak sie okazalo, jakosc na tym nie ucierpiala. jest w polsce i za granica kilka firm ktore regeneruja profesjonalnie to i owo( przekladnie kierownicze,pompy itp) i takie urzadzenia maja 100% funkcjonalnosci nowych. wszystkie lelmenty ktore tra,poruszaja sie itp sa nowe a zosataja stare obudowy(ktore sa zreszta piaskowane i malowane) oraz inne nieistotne rzeczy.polaczenie sa na nowo gwintowane.powiem ci ,ze widzialem kilka amortyzatorow i te ktore mi zakladali w niczym nie przypominaly takich oblanych smarem,przyrdzewialych(jak by sobie mozna bylo wyobrazac regenerowane) wprost przeciwnie byly w pudelkach,zwiazane kordem,mialy nowe nakretki,gumy( to z zewnatrz) wszystkie gwinty srebrne, byly polakierowane. tylko od sprzedajacego zalezalo to ,ze mnie poinformowal o tym,ze sa regenerowane-dla mnie byly nowe. oczywiscie wybor nalezy zawsze do klienta:)
pozdrawiam!
darek
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
ciech
*
*


Dołączył: Apr 17, 2005
Posty: 331
Skąd: Ciechocinek

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wczoraj zalozylem na tyl amortyzatory (grube) ze sprezyna w srodku sa one z modelu RG nowszego czyli po 2001r . Tylek poszedl mu ladnie do gory wrazenia z jazdy calkiem sympatyczne/
_________________
Chrysler Grand Voyager 3.3 01r lpg , wersja europejska , startech
Chrysler Grand Voyager 3.3 LE 96r lpg , wersja eu , webasto - sprzedany 7.07.11r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zka
*
*


Dołączył: Apr 21, 2007
Posty: 21
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy przedtem siedział ci nisko, bo u mnie resor jest płasko a chyba nawet trochę do góry wygięty i nie wiem czy takie amorki załatwiają sprawę.

Do tych samochodów są amorki samoczynnie wyrównujące wysokość samochodu - dostosowują się do obciążenia, ale nie do każdego chyba modelu były takie od nowości instalowane. Możę ktoś coś o nich wie?



pzdr
zbyszek
_________________
Chrysler Grand Voyager 3,3l se lpg 96r, Wawa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slowik
*
*


Dołączył: Dec 03, 2005
Posty: 140
Skąd: PoznaĂą

PostWysłany: Wto Maj 15, 2007 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciech napisał:
ja wczoraj zalozylem na tyl amortyzatory (grube) ze sprezyna w srodku sa one z modelu RG nowszego czyli po 2001r . Tylek poszedl mu ladnie do gory wrazenia z jazdy calkiem sympatyczne/


A za ile i gdzie kupiłeś te amorki ze sprężynami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group