www.asu.pl :: Zobacz temat - PTS 3.8 1992r. Problem skrzynia/serwo?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

PTS 3.8 1992r. Problem skrzynia/serwo?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Squad
*
*


Dołączył: Jan 14, 2016
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sty 14, 2016 14:34    Temat postu: PTS 3.8 1992r. Problem skrzynia/serwo? Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich jestem nowy tu na forum także chciał bym się na początku przywitać. Mam problem z mym PTS 3.8 1992r. Otóż podczas gwałtownego hamowania samochód zgaśnie lecz słychać przed tym że skrzynie jak by nie zdazyla wysprzeglic , podczas normalnego hamowania jest ok. Ta sama sytuacja czasem sie powtarza jak stoje na światłach na hamulcu. Potrafi zgasnąć , wrzuca obroty do 1tys i chce ruszyc choc trzymam hamulec i gaśnie.. Podczas jazdy zadnych zastrzezen , pieknie zmienia biegi lecz na ostrym zakrecie potrafi się rozłączyć. Odrazu powiem ze olej był zmieniany z 7 lat temu.. Czy to wina Oleju czy Serwa hamulcowego ?? Samochód mam od miesiąca i będe teraz zmieniał Olej i filtr w skrzyni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Czw Lut 25, 2016 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od przepustnicy idzie wezyk podcisnieniowy do modulatora cisnienia z przodu skrzyni.Sprawdz to polaczenie, na dzien dobry rowniez do czyszczenia caly uklad przepustnicy i silnika krokowego.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group