www.asu.pl :: Zobacz temat - DYFER, VISCO, PÓŁOSIE Grand Voyager 3.3 AWD 2002r sprzedam
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

DYFER, VISCO, PÓŁOSIE Grand Voyager 3.3 AWD 2002r sprzedam

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Pinkus18
*
*


Dołączył: Feb 12, 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lut 12, 2016 22:34    Temat postu: DYFER, VISCO, PÓŁOSIE Grand Voyager 3.3 AWD 2002r sprzedam Odpowiedz z cytatem

Witam, mam do sprzedania Kompletny sprawny dyfer wraz z półosiami do Chryslera Grand Voyagera 2002 r 3.3 Limited ... Mogę sprzedać osobno Visco lub OVERRUNNING CLUTCH HOUSING BOLT, mam również podpore wału prawie nową na której przejechałem 70 km. Cały napęd musiałem ściągnać, ponieważ rozleciało mi sie przednie PTU. Visco Pasuje również do Pacyfiki AWD, ma ten sam numer seryjny. Mój nr telefonu to 507274642 e-mail matipekala@poczta.onet.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group