www.asu.pl :: Zobacz temat - rozbity windstar...
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

rozbity windstar...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
zbir46
*
*


Dołączył: Nov 06, 2005
Posty: 253
Skąd: PIASTÓW/ k WARSZAWY

PostWysłany: Sro Mar 08, 2006 21:36    Temat postu: rozbity windstar... Odpowiedz z cytatem

moge kupic rozbitego winiego...bardzo tanio na czesci ....i teraz pytanie...czy jesli go nie zarejestruje...i nie ubezpiecze.... a sprzedajacy go wyrejestruje ....to nie beda sie mnie czepiac.....moze ktos ma w tym doswiadczenie...nie chce sie wpakowac w jakas pułapke...
_________________
WINDSTAR 3.8 /97..ZAGAZOWANY
t.jackowski3@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikklb
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 27
Skąd: Kluczbork kom.668045784

PostWysłany: Sro Mar 08, 2006 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej jak sprzedawca go "fikcyjnie" zezłomuje on go wyrejestruje bez problemu i ty też nie będziesz miał żadnych kłopotów ,tylko już nigdy go nie zarejestrujesz, ale to nie ważne jak na części ma iść. Jak się opłaca to dołuż mu pare zł na złomowanie i masz spokój.
Może ktoś inny ma lepszy pomysł .
A tak na marginesie kiedyś kupiłem wyrejestrowany motor i go bez problemu zarejestrowałem,a po jakiś 3 latach wyrejestrowałem i leżał u mnie w częściach następne 5 lat i nikt się nie domagał abym go opłcał czy ponownie zarejestrował, nie wiem dokładnie jak jest teraz myślę że nie ma problemu.
pozdrawiam
_________________
CHRYSLER VOYAGER 95 rok, 3.3 AUTOMAT zgazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Czw Mar 09, 2006 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polska to dziwny kraj niechcąco jakiś dzieciak się skaleczy o nadwozie tego auta i bedziesz mial kłopoty że nieubezpieczony auto zarejestrowane ma być ubezpieczone chyba że zostanie zezłomowane czyli wytargaj co się da potem bude na złom i weś zaświadczenie na nr nadwozia !! Pozdr
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Gobowiec
*
*


Dołączył: May 24, 2005
Posty: 556

PostWysłany: Pią Mar 10, 2006 8:54    Temat postu: re: rozbity windstar... Odpowiedz z cytatem

Czegoś tu nie rozumiem. Jeśli autko jest wyrejestrowane to nie można go ubezpieczyć od OC. Gorzej jest później takie coś zarejestrować - nie można przerejestrować więc cała procedura od nowa. Jak kupujesz autko na zachodzie wyrejestrowane i przewożisz na lawecie to również kupujecie ubezpieczenie? Tylko laweciarz ma ubezpieczenie obejmujące rónież szkody wyrządzone np. spadającym autkiem z lawety. Albo tyle się zmieniło w ostatnim czasie, albo nie zrozumiałem zbir46'a.
_________________
Gobowiec Smile Windstar 3.0 97r. zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Pią Mar 10, 2006 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W polsce nie mozna wyrejestrować auta bez zaświadczenia o zezłomowaniu !!!! Pozdr @gobowiec polskiego prawa nikt nie rozumie samo sobie zaprzecza ale mialem zatargi jakies 7 lat temu z funduszem gwarancyjnym dowalili mi 5 tys zl ale sprawe wygralem kosztowalo mnie to 3 lata wysylania pism kupe nerwow i przeczytanie wszystkich dziennikow ustaw w ktorych cos na temat ubezpieczen bylo !
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
wk
*
*


Dołączył: Oct 11, 2004
Posty: 844
Skąd: Tarnowskie Góry - Śląskie

PostWysłany: Sob Mar 11, 2006 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież nie ma obowiązku rejestrowania auta.
Powiedzmy że kupiłem rozbity czy dobry samochód, nieważne.
Sprzedający ma umowe sprzedaży i z nią idzie wyrejestrować auto
Ja natomiast nie rejestruje go tylko watawiam do garażu i robie z nim co mi sie podoba. Z opon kwietniki z szyb świetliki w poddaszu itd.. a reszte sprzedaje na złom.
Może nie przystaje do nasej rzeczywistości? Ale w czym problem!

Wojtek
Windstar LX 3,8/95 zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zbir46
*
*


Dołączył: Nov 06, 2005
Posty: 253
Skąd: PIASTÓW/ k WARSZAWY

PostWysłany: Sob Mar 11, 2006 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nowłasnie w tym co napisales ..takiej odpowiedzi szukalem.. nie musze go rejestrowac i ubezpieczac ...bo do tego momentu jest ,,mój,, a potem to juz maja z niego biznes ubezpieczyciele .....reasumujac ..mage kupic nie rejestrowac..nie ubezpieczas i zrobic z nim co chce..ale podatek od umowy kupno-sprzedaz trzeba zapłacic....tak
_________________
WINDSTAR 3.8 /97..ZAGAZOWANY
t.jackowski3@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WMA
*
*


Dołączył: Dec 18, 2004
Posty: 761
Skąd: Skierniewice, Żyrardów, Warszawa

PostWysłany: Sob Mar 11, 2006 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważaj tylko z ubezpieczeniem. Czy posiada ubezpieczenie? Jeżeli tak to zostaw je sprzedawcy. Inaczej będziesz musiał się tłumaczyć w firmie ubezpieczającej. Jak go poprzedni właściel nie wyrejestruje z OC to zjawią się u Ciebie i zażądaj kontynuowania ubezpieczenia. Takie prawo - pod ubezpieczyciela a nie obywateli.
_________________
Chrysler 300M 3,5 '99 gaz jedyny w okolicy - już nie
Chrysler Town&Country 3,8 '05
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group