www.asu.pl :: Zobacz temat - Nie włąściwe wskazania na liczniku.
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nie włąściwe wskazania na liczniku.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
stas239
*
*


Dołączył: Jun 30, 2014
Posty: 4
Skąd: Wrocław - Wołów

PostWysłany: Nie Wrz 07, 2014 15:45    Temat postu: Nie włąściwe wskazania na liczniku. Odpowiedz z cytatem

Witam mam taki problem w moim cavalalierze liczniki zaraz po ruszeniu praktycznie wychodzi poza skale.
W dowodzie jest 2.2 z 92r ale w były właściciel przełorzył silnik z wczesniejszego auta prawdobodobnie beretty 89-88 gdzies w tym zakresie. Instalacje też przystosował do tego auta bo nie widać jakiś zmian.oprucz wtyczki przy cewkach.
Komp ma oznaczenie ATXC.
Z własnych poszukiwań wywnioskowałem że powinien być to uszkodzony Vss i kupiłem drugą skrzynię dla czujnika ale okazało się że bład istnieje nadal.
Następnie doczytalem ze może być to wina kompa bo w skrzyni jest vss indukcyjny tak jak w 92r powinno być a komputer silnika przystosowany jest do czujnika z wyjściem na linke i trzy przewody.
I wydaje się że jedynym wyjściem jest jakas przejściówka albo podpięcie kompa z 92r równolegle do tego co mam i z niego wyprowadzenie sygnału na llicznik.

Teraz pytanie z czego moge uzyc kompa i czy oprucz zasilania oraz sygnału z impulsatora na licznik cos podpinac musze?
_________________
Chevrolet cavalier 1992 2.0 (berety)
Ascona C .....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stas239
*
*


Dołączył: Jun 30, 2014
Posty: 4
Skąd: Wrocław - Wołów

PostWysłany: Nie Lis 15, 2015 0:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ktoś używał Dakoty ?
_________________
Chevrolet cavalier 1992 2.0 (berety)
Ascona C .....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group