www.asu.pl :: Zobacz temat - Dodge Stratus - gdzie jest zapalniczka
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dodge Stratus - gdzie jest zapalniczka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
agajaga
*
*


Dołączył: Mar 02, 2006
Posty: 25
Skąd: GĂłrny Śląsk

PostWysłany: Pią Mar 03, 2006 20:09    Temat postu: Dodge Stratus - gdzie jest zapalniczka Odpowiedz z cytatem

witam, dostałam ładowarkę do telefonu i mam pytanie, czy wie ktoś może gdzie w moim samochodzie mogłabym sobie ją podłączyć, bo jakoś nie mogę znaleźć zapalniczki, biorąc pod uwagę fakt, że tutaj wszystko jest gdzie indziej proszę przynajmniej o podanie kierunku w którym mam się poruszać szukając jej Smile pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Pią Mar 03, 2006 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witamy kobiete nastepną na forum Wink Osobiscie poszukałbym zapalniczki w okolicach popielniczki napewno na srodkowej konsoli w miejscu umożliwiającym swobodne skorzystanie przez kierowcę jak i pasażera wiec musi być pod ręką Pozdr
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Sob Mar 04, 2006 6:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarecek witam,i tu maly zonk,bo z tego co pamietam w stratusach czy cirrusach w stanach popielniczki i przypuszczam co za tym idzie gniazda zapalniczki montowane byly na zyczenie kupujacego,swego czasu Chrysler chwalil sie ze jest to pierwsze auto amerykanskie bez popielniczki,wiec jak bylo przywiezione z za oceanu moze byc bez tego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
agajaga
*
*


Dołączył: Mar 02, 2006
Posty: 25
Skąd: GĂłrny Śląsk

PostWysłany: Sob Mar 04, 2006 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szukanie zaczęłam właśnie od miejsc wskazanych przez Jarecka, jest popielniczka, ale zapalniczki nie ma nigdzie, tak więc chyba jednak nie mam jej w aucie, w sumie nie palę, a telefon mogę doładować w innym miejscu, dzięki za informacje Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sob Mar 04, 2006 9:50    Temat postu: zapalniczka Odpowiedz z cytatem

Na gieldzie mozesz kupic gniazda zapalniczki za grosze (w ladnej plastikowej obudowie), ktora mozna przykrecic gdzies z boku. Kazdy elektryk czy ktos kto ma pojecie minimalne o elektryce to podlaczy ( tylko niech nie zapomni o bezpieczniku). Wtedy mozesz spokojnie podlaczac tam ladowarke.

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
micruz
*
*


Dołączył: Nov 07, 2005
Posty: 34
Skąd: GorzĂłw Wlkp.

PostWysłany: Nie Kwi 09, 2006 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim stratusie na próżno szukać popielniczki - nie ma! Za to jest gniazdo zapalniczki - działające i zaślepka do tego (ze znaczkiem Chryslera). Znajduje się ona w centralnej konsoli na samym dole tuż nad miescem na kubki z kawą czy czym tam - schowana głębiej więc można jej nie zauważyć - raczej montowana fabrycznie.
_________________
Przemek.

Dodge Stratus 2.0, bez gazowni Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
EDEX
*
*


Dołączył: Nov 07, 2007
Posty: 129
Skąd: lubuskie

PostWysłany: Pią Gru 28, 2007 2:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy zgadzam sie z PRZEMKIEM.jest jedno ALE.gniazdo jest innych rozmiarow Exclamation Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group