www.asu.pl :: Zobacz temat - Nie moge zainstalowac fotelika 0-18 PTS 93 EUROPA
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nie moge zainstalowac fotelika 0-18 PTS 93 EUROPA

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Kzyho
*
*


Dołączył: Mar 23, 2005
Posty: 124
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Lip 13, 2015 3:13    Temat postu: Nie moge zainstalowac fotelika 0-18 PTS 93 EUROPA Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, kupiłem PTSa ('93, wersja europejska). W zamierzeniu głównie jako auto rodzinne oczywiście. No i jest sytuacja, która nikomu nie przyszła do głowy, że może wystąpić, a już na pewno nie w tego typu aucie robionym, dla bądź co bądź, nieszczególnie szczupłych Amerykanów...

Nie mogę na żadnym z foteli zainstalować fotelika 0-18 (ten montowany tyłem do kierunku jazdy)! Wszędzie są za krótkie o jakieś +/- 10 cm pasy!
Panowie ratujcie proszę, bo w ogóle całą idea samochodu rodzinnego w tym momencie umiera, bo mała będzie jeszcze całe lata w tego typu foteliku jeździć i muszę mieć możliwość jego montażu.
Wy takich problemów nie mieliście? Bo żadnego wątku o tym nie znalazłem...
Od czego mogą pasować i będą dłuższe pasy, żeby przełożyć?

Sprawdzałem oczywiście we wszystkich możliwych ustawieniach foteli.
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8 V6 '93 LPG
Ford Consul 2.8 '73 coupe LPG   Ford Transit 2.0 Concorde 500RS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kzyho
*
*


Dołączył: Mar 23, 2005
Posty: 124
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Lip 17, 2015 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt nic? Sad
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8 V6 '93 LPG
Ford Consul 2.8 '73 coupe LPG   Ford Transit 2.0 Concorde 500RS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group