www.asu.pl :: Zobacz temat - Dobry fachowiec - poszukuję!!!
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobry fachowiec - poszukuję!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Slowik
*
*


Dołączył: Dec 03, 2005
Posty: 140
Skąd: PoznaĂą

PostWysłany: Nie Lut 26, 2006 9:45    Temat postu: Dobry fachowiec - poszukuję!!! Odpowiedz z cytatem

Witam.

No i przyszła kryska na..... moją skrzynkę (Grand 3,3 96r).
Długo się wczytywałem w treść postów i postanowiłem zawczasu odwiedzić mechanika..... tylko którego??? Nie jest z nią najgorzej, ale coś jej zaczyna dolegać. Generalnie przy ruszaniu zmienia płynnie, tylko z 3 na 4 zmiana trwa 3 sek, tak jakby się chwilę zastanawiał czy zasłużyłem na 4 bieg. Gorzej przy redukcjach, czasami tak szarpnie, że włosy dęba stają. Z tego co wyczytałem to może być problem z ciśnieniem.

Dużo się mówi na forum, że po naprawie skrzyni jest jeszcze gorzej. Jestem z poznania i warsztatów od skrzyń jest fuulllllll!!! Może ktoś korzystał w Poznaniu i okolicach z warsztatów "skrzyniowych", i jeszcze do tego był zadowolony.
Do Wrocka jakoś na razie się nie wybieram...... chyba że ktoś napisze, że to najlepszy serwis w promieniu 200 km od Poznania Very Happy


PZDR
Slowik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Nie Lut 26, 2006 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja napisze ze lepiej oddac do ASU skrzynke a powodow jest kilka mianowicie zalatwia ci wszystko czego potrzebujesz bez marudzenia,naprawia czego sie nie naprawia no i nie skasuja tak jak w wiekszosci warsztatow w polsce oceniajac klienta po marce auta i kieszeni a pozatym po naprawie dostaniesz gwarancje ktora napewno uwzgledniaja gdyby cos wyszlo w praniu Smile Pozdr
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Lut 26, 2006 11:16    Temat postu: Re: Dobry fachowiec - poszukuję!!! Odpowiedz z cytatem

Slowik napisał:
Witam.

No i przyszła kryska na..... moją skrzynkę (Grand 3,3 96r).
Długo się wczytywałem w treść postów i postanowiłem zawczasu odwiedzić mechanika..... tylko którego??? Nie jest z nią najgorzej, ale coś jej zaczyna dolegać. Generalnie przy ruszaniu zmienia płynnie, tylko z 3 na 4 zmiana trwa 3 sek, tak jakby się chwilę zastanawiał czy zasłużyłem na 4 bieg. Gorzej przy redukcjach, czasami tak szarpnie, że włosy dęba stają. Z tego co wyczytałem to może być problem z ciśnieniem.

Dużo się mówi na forum, że po naprawie skrzyni jest jeszcze gorzej. Jestem z poznania i warsztatów od skrzyń jest fuulllllll!!! Może ktoś korzystał w Poznaniu i okolicach z warsztatów "skrzyniowych", i jeszcze do tego był zadowolony.
Do Wrocka jakoś na razie się nie wybieram...... chyba że ktoś napisze, że to najlepszy serwis w promieniu 200 km od Poznania Very Happy


PZDR
Slowik



Najpierw trzeba podlaczyc komputer ( czy aby nie jest to wina elektryki ) a nastepnie sciagnac trzeba miske od skrzyni i sprawdzic jak to tam wyglada. Po tych dwoch czynnosciach bedziesz mial pewnosc czy skrzynia musi byc remontowana czy tez nie.

Moze ktos mieszka w Poznaniu i zna jakis dobry serwis. Ja niestety nie znam w tych rejoach ani jednego warsztatu.

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Slowik
*
*


Dołączył: Dec 03, 2005
Posty: 140
Skąd: PoznaĂą

PostWysłany: Nie Lut 26, 2006 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na skanerze już byłem, żadnych błędów nie wyświetliło.
Pytanie do ASU: czy można się umówić tak, że przylecę do wrocka z rańca, tak jak otwieracie, zostawię autko, zorganizuję sobie czas we własnym zakresie (zwiedzanko itp), a po południu czy wieczorkiem odbiorę i do domu????? Może nawet wcześniej, jak się okaże że sieję panikę i nic ze skrzynką sie nie dzieje Very Happy


PZDR
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
usauto
*
*


Dołączył: Feb 20, 2006
Posty: 34
Skąd: katowice.....kom. 513417776

PostWysłany: Wto Lut 28, 2006 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie do ASU :
Taki mały remoncik skrzyni w jakich granicach cenowych się mieści ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
maxt
*
*


Dołączył: Mar 23, 2006
Posty: 9

PostWysłany: Czw Mar 23, 2006 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam podobny problem jak Słowik. Poszukuję fachowców w Poznaniu.
Mam Aerostara 92 rok. W chwili obecnej jest tylko wteczny bieg.
Czyli konieczny będzie remont Sad.
Proszę o pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Sob Mar 25, 2006 3:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

usauto napisał:
Pytanie do ASU :
Taki mały remoncik skrzyni w jakich granicach cenowych się mieści ??


Mnie generalny remont skrzyni wyniósł 1000zł robocizna, 250zł olej, $600 części w tym konverter
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
trufelos
*
*


Dołączył: Mar 07, 2006
Posty: 10
Skąd: pobiedziska

PostWysłany: Sob Mar 25, 2006 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panowie do wrocka wcale nie jest daleko, ja jestem z okolic poznania i byłem na przeglądzie w asu, mam walniety amorek i tez go bede wymieniał w asu, jezeli ktos pyta o najblizszy warsztat w okolicach poznania to odpowiadam: asu Smile
pzdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
taurus
*
*


Dołączył: Feb 18, 2006
Posty: 469
Skąd: Bielsko-Biala

PostWysłany: Sob Mar 25, 2006 14:36    Temat postu: Byk Odpowiedz z cytatem

Panowie rodacy!
Biorac pod uwage przypadki jakie chodza po ludziach, oraz wiekszosc "fachhowcow" jakich wszyscy znamy, przyznam ze po odwiedzeniu 3 warsztatow i jezdzeniu po slasku, oprocz czasu, kasy i benzyny...
Nawet z Bielska mam najblizej do ASU.
Pozdrawiam - taurus.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Mar 27, 2006 13:19    Temat postu: remont Odpowiedz z cytatem

Standardowy remont (czyli poprostu jak w naturalny sposob zluzyja sie tarczki) kosztuje okolo 2000. Odpowiednio cena idzie w gore gdy sie cos porzadnie rozlecialo ( do 3500-4000 ).

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
xbiegacz
*
*


Dołączył: Oct 11, 2007
Posty: 17
Skąd: Opalenica

PostWysłany: Czw Paź 11, 2007 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzę że znalazłem odpowiedni wątek Smile
jeżdżę windstarem troszkę ponad rok no i na pierwszą rocznicę naszej znajomości "zafundował" mi awarię skrzyni...
właściwie skrzynia "wariowała" od początku kiedy go kupiłem, ale ostatnimi czasy znacznie jej się pogorszyło.
trzeba będzie poszukać fachowca
mieszkam w okolicach Poznania i okazuje się że nie znalazłem odpowiedniego warsztatu...
to znaczy znalazłem jeden, ale za naprawę skrzyni chcą... 5500
to chyba lekka przesada?
czy rzeczywiście naprawa automatu jest aż tak droga?
widstar 3.0 1997 180000 km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group