www.asu.pl :: Zobacz temat - czy warto kupowac czesci Moog
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

czy warto kupowac czesci Moog

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Nie Sie 02, 2015 9:52    Temat postu: czy warto kupowac czesci Moog Odpowiedz z cytatem

Przestroga dla zachowania pieniędzy, czasu i zdrowia.

Kupiłem na allegro piastę tylną wraz z łożyskiem firmy NTY (niby wzmocniona), nie polecam.
Piasta niewytrzymała nawet 15 tys km i po około roku padła. Niestety zgubiłem paragon, więc nawet nie mam możliwości reklamacji, a podobno gwarancja jest udzielana na 2 lata bez limitu km.
Z uwagi na to, że na allegro właściwie ciężko znaleźć coś wartego uwagi, ponownie kupiłem NTY, ale tym razem zachowałem paragon. Jak znów okaże się, że też szybko padnie, to będę próbował ją oddać i kupię używkę, ryzyko podobne, podobnie jak cena.
Na e-bayu jest Moog-owska ale koszt, to 355 zielonych dolarów Wink plus koszty przesyłki, cła...

Nie wiem, czy warto kupować części Moog, bo ostatnio kupiłem tulejki stabilizatora i wytrzymały raptem 3 m-ce, a w km to może będzie 5 tys. Kupiłem jakiś zwykły polski zamiennik w intercars, który też szybko padł, ale kosztował połowę mniej. Tym razem, zdecydowałem się te tulejki zregenerować, podobnie jak w moim poprzednim modelu, podkładając metalowe podkładki celem zmniejszenia dystansu.

Wcześniej miałem też dwie przygody z Moog-iem i też nie byłem zadowolony i dlatego wiem, że Moog-a sobie już odpuszczę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group