www.asu.pl :: Zobacz temat - pompa paliwa w TS 3,1 94 r
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pompa paliwa w TS 3,1 94 r

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
krzysiek080170
*
*


Dołączył: Dec 23, 2014
Posty: 37
Skąd: Dobruchów Łódzkie

PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 20:11    Temat postu: pompa paliwa w TS 3,1 94 r Odpowiedz z cytatem

Witam , oprócz wielu usterek w tym aucie mam takie pytanie odnośnie pompy paliwa która po załączeniu stacyjki nie pompuje paliwa powinna na kilka sekund się włączyć , dopiero załącza się gdy włączam rozrusznik ,nie wiem czy to wina jakiegoś przekaznika ,czy gdy był zakładany gaz majstry czegoś nie włączyli lub coś rozłączyli , tylko prawidłowo działa gdy wyłączę silnik to kilka sekund pracuje ,, może to nie wielki problem ale gdy odpalam silnik za długo to twa zanim napompuje paliwo
_________________
PONTIAC TRANS SPORT 93 R 3,1 L CANADA ŁEZKA BIAŁY 
PONTIAC TRANS SPORT 94 R 3,1 L CANADA ŁEZKA CZERWONY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zwierzak
*
*


Dołączył: Jun 24, 2008
Posty: 1289
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Czw Lip 23, 2015 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie pompa po załączeniu zapłonu powinna wystartować na 2 sekundy żeby dobić ciśnienie w układ. Ej mam ładny schemat do tego tyle że wklejanie fotek tutaj to tragedia posejdona. Zapraszam na FB jak by co
_________________

Pontiac Trans Sport 93' 3.1
Pontiac Trans Sport 92' 3.1 Black Edition
Chłopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group